PDA

View Full Version : Speshno mi trqbwa savet :[



stefi_dany
06-17-2012, 12:05
Ще се опитам да го разкажа на кратко.
Преди 11 месеца се запознах с братовчеда на най - добрата ми приятелка случайно в нета (той е в Италия). От тогава започнахме да си говорим, да си пускаме камерите, споделяхме си, станахме много близки, просто ставаше нещо между нас (знаехме го и двамата). На повечето може да им се стори че съм си внушила нещо, но не е така. На 8 -мия месец се скарахме. Написа си името ми на ръката си с ножче. [Много искаше да дойде в България, но нямаше как да зареже училището си, а и техните искаха да дойде лятната ваканция]. Заради мен ще дойде в България и ще остане да учи в моя град (а по принцип не е от тук). На 9-я месец тръгнах с друго момче, сближихме се много. Той знаеше за другия. След като разбрах че ще учи тук и ще идва се опитах да го зарежа и много се скарахме. Уви той разбра че е заради него и ми каза следното '' след като стъпи тук ще го пратя в Пирогов, само там ще го гледаш '' и още такива. А ако ме прегърне или ми каже нещо щяло да стане нещо. Сега се заплашват по нета. Остават още 8 дена. Просто не знам какво да правя. Моля, без да ме нападате просто искам съвет. (Извинявам се за грешките, допуснати в текста )

3oPuTy
06-17-2012, 12:08
На колко години сте?!

stefi_dany
06-17-2012, 12:08
Аз съм на 16

3oPuTy
06-17-2012, 12:22
Питах главно за момчетата за да се разбере до колко е възможно наистина да се сбият :)
А иначе споко.Нали знаеш,какво са казали хората:"Куче,което лае - не хапе!" :)
Момчетата имат тоя навик да се правят на големите мъжкари в нета ама на живо често са с присвити опашки и гледат към земята :)

stefi_dany
06-17-2012, 12:31
Момчето от Италия е на 17, а другото е колкото мен. Дано да е така както твърдите, но все пак се притеснявам и не знам какво да правя ...

letsthebestwin
06-17-2012, 21:20
Ами ти обичаш ли това момче където ходите в момента ? Смисъл дали изпитваш нещо към него ?

stefi_dany
06-17-2012, 21:28
Не може да се каже че го обичам. С другото момче е много по - силно :(

letsthebestwin
06-17-2012, 22:11
Ами тогава защо не го оставиш ? Та то за какво изобщо си трагнала с него като Не испитваш нищу кам него ?!
Спорет мен остани с момчето което обичаш наистина ! :)

heartshapedbox
06-17-2012, 23:55
Реши с кого искаш да си и спри да се занимаваш с другия.

prosto_chovek
06-18-2012, 00:44
подкрепям. Това вашето са детинщини, особено твоето - обичам един, ама съм с друг :)

3oPuTy
06-18-2012, 08:39
Ами тогава защо не го оставиш ? Та то за какво изобщо си трагнала с него като Не испитваш нищу кам него ?!
Спорет мен остани с момчето което обичаш наистина ! :)

Детенце,порасни!!!
За к'ва обич приказваш въобще?!Не може да заобичаш човек само от разговорите в скайп и телефона :?
А и хииипер рядко в една връзка има обич още от самото начало.По принцип се започва с харесване/привличане и доооста по-късно идва обичта!Авторката НИКЪДЕ не е казала,че не изпитва нищо към сегашния,а каза че не го обича - разликата е от тук до Луната!!!

fenasf
06-18-2012, 16:20
Остави ги да се избият и се надявай по-симпатичния да спечели.

IncendiaSanctus
06-18-2012, 16:27
Смешна работа - обичаш го уж италианеца, пък си с някакъв тука, дето пък сигурно тежи 60 кила с мокри гащи и праща хора в Пирогов... Айде не се излагай.
Избирай си единия все пак, оставяй другия - това ти е решението. Няма да се правиш на едновремешна дама, заради които двама мъже да се дуелират я...

SmilezZz
06-18-2012, 16:41
Не може ли просто да пораснеш? Като не го харесваш или не така силно, както този от Италия - то тогава зарежи настоящия си приятел.
Първо, че надали ще направи нещо.
И второ - насила хубост не става.