PDA

View Full Version : Крем-депилатор ефект?



ketq132
06-17-2012, 16:36
Здравейте! Имам въпрос към вас.. какъв е ефектът от крем-депилатора на Вийт за бикини линията? Каква е разликата от този ефект със самобръсначката? Благодаря предварително!

valentinadr
06-17-2012, 18:13
според мен е по-добре да си купиш кола маска,отколкото да си даваш парите за депилатора,кола маската е 100 пъти по-ефикастна от крема депилатор и самобръсначката

mrazqkindergarten
06-17-2012, 22:09
Еми.. пак не ти маха космите с корена и не боли, но според мен е по-добре от самобръсначката, кожата не е толкова груба след като махнеш крема.

cheburashka
06-18-2012, 11:13
тези на Вийт как са? ползвала съм на Дева, но не останах доволна

kindergarden
06-18-2012, 11:26
наистина е по-добре с кола маска! Другото са пари на вятъра.
Мисля,че е една идея по-добре от самобръсначка, но отново се загрубява косъма... не са си оферта по мое мнение
Не, че не ползвам и такива кремове, но то е в екстремни случаи :D:D:D
а да и препоръчвам тези на Виит

Elinaaa
06-18-2012, 12:11
Аз не съм много доволна от Крем-депилатор

dreamer_love
06-18-2012, 17:17
не ги използвай :) кола маската винаги е най-добрият вариант, даже препоръчвам ориенталската. Иначе защо не използваш епилатор? Той също изскубва косъмчетата и има супер добър ефект, въпреки че ако имаш по-нисък праг на болката, ще те боли :D ама аз нямам такива проблеми

mey_si
06-18-2012, 17:31
Лелеле момичета направо не мога да ви повярвам :D И аз си правя кола маска дори сама на триъгалника..но по-надолу вече към срамните устни много ме боли иии просто не мога да търпя ;x

bebbka
06-18-2012, 17:56
Най-добре е да отидеш на кола маска. Ще те боли първите един два пъти,но после се свиква.Плюс това няма да се налага да ги махаш на няколко дни както е с крем-депилатоара.Иначе за самия крем-депилатоар на Veet добър e ,но пак казвам,че кола маската е по-добрият вариант.