PDA

View Full Version : Косъмчета



shhtihoo
06-17-2012, 16:58
Колкото и да ме е срам да пусна такава тема, знам че трябва да ви поискам помощта. Вече дойде лятото, време е за плаж. Имам няколко бани вече, но се прикривах добре. НЕ Е ТРОЛ ТЕМА! Имам косми по дупето...
Срамно е.. Момче съм..но няма значение много са.. и искам да ги махна.. Бихте ли ми казали как да ги махна без кола маска.. с епилатор става ли? А и забелязах, че и по гърба имам.. дали отново мога да ги махна с епилатор?
Отново това не е ТРОЛ тема!

ShtrudeL
06-17-2012, 17:05
с кола маската ще те боли една идея по-малко и за кратко. Защо искаш да си го причиниш с епилатор? :О

DisappointedDreamer
06-17-2012, 17:05
Нали имаш бански? Да не постоянно да ходиш надупен, че да ти броят космите по задника?

За гърба не се притеснявай. Нормално е. Защо ще ги махаш? Ако ти те такъв зор, давай с епилатора на сестра/майка си.

shhtihoo
06-17-2012, 17:07
Може и да не ме гледат обаче от къде да се знае се нещо може да ми паднат гащите малко колкото и да се види и хайде аз за смях... Задника знам че е много малко чуствителна част и затова си мисля,че може и с него

alchy
06-17-2012, 17:30
Ти си луд бате , щял да си бръсне задника , земи си обръсни и веждите тогава ..

shhtihoo
06-17-2012, 17:34
Бате луд, нелуд ужасно е.. лес, гора, асма както искаш го кажи по такъв начин е.. а за гърба какво да действам?

Фил
06-17-2012, 18:07
Е колко да е ужасно? Ти на гол охлюв ли искаш да се направиш? Да няма косъм по теб е да не ти казвам колко противна гледка. А за това, че могат да ти паднат гащите - извинявай, но могат да ти паднат само, ако сам си ги свалиш. Както и да е. Недей с епилатор, ужасно е, ще си умреш от болка. То по краката е ужас, а си представям по гъза. По-добре с кола маска или може би с онова депилиращ крем ли беше - той е за фини косми доколкото помня. И вече ако търсиш дълготраен ефект с лазерните и фото глупости пробвай. Стига да не ти пука да кажеш, като отидеш там какви косми искаш да махаш. Само да вметна, че ако си с руси косми не е никаква трагедия, те не се набиват на око.

alchy
06-17-2012, 18:08
Всеки мъж е лес/гора в дупето , това си е нормално и не мисля че е нужно да косиш ливадата.. за гърба може да си вземеш лусион/крем , намазваш и чакаш няколко минутки и след това бързо и лесно пада всичко : )

Фил
06-17-2012, 18:50
Ако е много зле положението с крем няма да стане, космите ще трябва да се махнат с корена. Стига да ги махаш редовно с корена може и да оредеят малко. Само не мога да разбера как намираш космите за срамни, нормално си е да ги има. Всъщност контактувам чат пат с един дето не търпи косъм по себе си. Почвай като него да ходиш на козметик, срама ще ти мине бързо и ще се кефиш на обезкосмения си гъз.

TotallySexy
06-17-2012, 19:28
За без болка - лазера не е решение...

shhtihoo
06-17-2012, 20:27
Нем, за жалост не са руси.. а черни и на гъсто.. Лошото е,че ако ги мина с депилиращ крем трябва всеки ден така, защото е като бръснач.. а за гърба още мисля...

TotallySexy
06-17-2012, 20:29
Ако по гърба ти е сериозно положението, там е далеч по-важно ;)

heartshapedbox
06-18-2012, 00:08
Действай с кола маска, по-бързо и безболезнено е от епилатора.

prosto_chovek
06-18-2012, 00:37
момче, ако ти паднат гащите на плажа, хората няма да ти се смеят заради космите по задника :)

anonymous708973
06-18-2012, 10:41
Нем, за жалост не са руси.. а черни и на гъсто.. Лошото е,че ако ги мина с депилиращ крем трябва всеки ден така, защото е като бръснач.. а за гърба още мисля...

С крем може и веднъж на седмица. Момче си все пак - не е необходимо да си сууууупергладък. Хващай една машинка за бръснене и започвай. Поддържай си ги късички.

Фил
06-18-2012, 10:58
С крем може и веднъж на седмица. Момче си все пак - не е необходимо да си сууууупергладък. Хващай една машинка за бръснене и започвай. Поддържай си ги късички.

С бръснене само ще ги сгъсти, да не го пробва изобщо. А и ще си направи гърба на шкурка. По гърба или с кола маска или с епилатор, няма с какво друго.

reperw
06-18-2012, 12:35
боже боже боже боже боже боже божееее ,чета и не вярвам ,боже

shhtihoo
06-18-2012, 12:36
Задният проблем ще го мина с деп.крем. Ще стане банално, но какво да се прави. А за гърба се посъветвах с няколко хора и те на базик ми викат "Направи го веднъж па после няма да ти трябва одеяло"и сега незнам какво да правя.. а и да днеска се събляках поогледах се навън и си личат

IseeDEADbodies
06-18-2012, 13:06
1. К'во общо има това със секса, по дяволите ?!?!
2. Нали си с шорти,бански ? Кой ще ти гледа космите ?
3. Ако толкова желаеш да ги махнеш и да не те боли, взимай един дезодорант, една запалка и ще изчезнат моментално... пък и няма да усетиш нищо (освен миризмата, но т'ва е друга тема).
4. Кое му е срамното да имаш косми ?!? Деба и коконите ви смешни, като почнете се превземате като нек'ви путки, бате... Бил се "прикривал"... олеле ще падна от стола, яко смЕх !
5. Яко тъп си... имал 2 косъма на гърба и вече "аууу трябва да ги махна"... *цък, цък*

shhtihoo
06-18-2012, 13:22
Лелее..как си личи, че си от Бургас си нямаш на представа просто..

Oy7ofCon7roL
06-18-2012, 13:55
Аз ги бръсна стана 2 години вече и съм рахат

Jolow
06-18-2012, 13:58
1. К'во общо има това със секса, по дяволите ?!?!
2. Нали си с шорти,бански ? Кой ще ти гледа космите ?
3. Ако толкова желаеш да ги махнеш и да не те боли, взимай един дезодорант, една запалка и ще изчезнат моментално... пък и няма да усетиш нищо (освен миризмата, но т'ва е друга тема).
4. Кое му е срамното да имаш косми ?!? Деба и коконите ви смешни, като почнете се превземате като нек'ви путки, бате... Бил се "прикривал"... олеле ще падна от стола, яко смЕх !
5. Яко тъп си... имал 2 косъма на гърба и вече "аууу трябва да ги махна"... *цък, цък*

Днешните момчета си бръснат по-често краката от колкото мустака :D

IseeDEADbodies
06-18-2012, 14:19
Лелее..как си личи, че си от Бургас си нямаш на представа просто..


И аз к'во трябва да направя по тоя въпрос ?


П.П. - Jolow - Е, така е.

horacio
06-18-2012, 15:14
На гърба давай с кола маска... задника можеш и да го преживееш не си единствен ;д

anonymous708973
06-18-2012, 15:28
И аз к'во трябва да направя по тоя въпрос ?


П.П. - Jolow - Е, така е.

Да проявиш разбиране :д
Говорила съм с няколко бургазлийки, до една бяха привърженички на голите охлюви - ама като се почне от крака, мине се през интим, гръб, гърди и се стигне до ръце (които аз без косми не мога да прежаля).

fenasf
06-18-2012, 16:24
По прашки ли се печеш, та си се притеснил за космите по гъза?

prosto_chovek
06-18-2012, 17:58
какво общо има със секса ли? Еми явно има хора, които се възбуждат от аналните си косъмчета, това явно :)

IseeDEADbodies
06-18-2012, 18:46
Да проявиш разбиране :д
Говорила съм с няколко бургазлийки, до една бяха привърженички на голите охлюви - ама като се почне от крака, мине се през интим, гръб, гърди и се стигне до ръце (които аз без косми не мога да прежаля).


За това ли съм Single, щото си бръсна само брада, подмишници и уйо ? :lol:
А.. и около зърната ги махам, щото на мене ми изглежда грозно...
А такива шемети не мога ги разбера, аз... просто мозъка ми не го побира как един мъж (аре момче... че те половината и мъже не са) може да отделя повече време за депилация от едно момиче. Странно ми е нек'во оО

shhtihoo
06-18-2012, 20:11
За гърба, ще опитам с епилатор, а след това с кола.. само да не трябва през ден да го правя, ако не ще ходя на лазер..
А за задната част говорим, преди няколко дни точно това стана дръпнахме уж на базик на един от даскалото гащите и без да искаме защипахме и боксерите и айде оле мале... да не са споменава направо

Фил
06-19-2012, 09:23
В това вашето даскало не сте добре бе. Толкова ли няма някое момиче на него да му дръпнете я полата, я гащите. А щом не щеш през ден да се скубеш директно с кола маска.

shhtihoo
06-19-2012, 11:08
Фил в механото точно момиче ще намериш... :D

edDinstVenNa
06-19-2012, 11:13
Колкото и да ме е срам да пусна такава тема, знам че трябва да ви поискам помощта. Вече дойде лятото, време е за плаж. Имам няколко бани вече, но се прикривах добре. НЕ Е ТРОЛ ТЕМА! Имам косми по дупето...
Срамно е.. Момче съм..но няма значение много са.. и искам да ги махна.. Бихте ли ми казали как да ги махна без кола маска.. с епилатор става ли? А и забелязах, че и по гърба имам.. дали отново мога да ги махна с епилатор?
Отново това не е ТРОЛ тема!
e не си ли с шорти ... кви ше са тия косми че да се виждат като си със шорти :D ако пък искаш иди на козметик ;)

shhtihoo
06-19-2012, 11:54
Козметиците не махат ли космите с кола маска? Това и сам мога да го направя (най вероятно)

TotallySexy
06-19-2012, 12:09
Малко ще ти е трудно сам да си оскубеш гърба :)