PDA

View Full Version : зелен чай за по-лесно отслабване ? + снимка



kitti123
06-17-2012, 17:00
Ей това нещо присъства в кухнята от известно време и някъде бях чела , че помага за отслабването. http://prikachi.com/images.php?images/221/4903221Z.jpg Не очаквам да ям като свиня и като пия от чая да слабея, напротив.От 1-2 месеца не ям хляб, сладко по принцип ям малко , а сега изобщо , а газирано никога не съм обичала. Въпроса ми е дали малко от малко би помогнал за отслабването. Имам нужда поне още 2-3-4 кг да сваля. 59 кг- 165 см.

4y4u_g
06-17-2012, 18:13
Би помогнал до толкова,че помага да акаш по-лесно. :d т.е. ще свалиш да докато не се наядеш пак и не събереш нов материал. По-добре не се занимавай с такива работи ами си спортувай ограничавай се и резултатът сам ще дойде. Дори без строги ограничения пак ще има ефект,ако спортуваш. :)

FuckingFreak
06-17-2012, 19:43
Движение>всичко. Ако ще и лилави чайове от Тибет да пиеш, ефект няма да видиш.

fizzyg
06-17-2012, 19:55
Балансирано хранене,НЕ гладуване.Пиене на количество вода,повече от всички други напитки.Активно движение и малко спорт.
Първото,което казах е особено важно,не пренебрегвай този съвет..:)

DownloadVirus
06-17-2012, 19:55
Всъщност важно е какво ядеш,а не какво не ядеш :))

therichbitch
06-17-2012, 20:29
Движение>всичко.

Глупости на търкалета. Яденето му е майката. Я яж като свиня и ходи на фитнес, да видим дали ще има желания ефект...

RaI4etO
06-18-2012, 05:02
Глупости на търкалета. Яденето му е майката. Я яж като свиня и ходи на фитнес, да видим дали ще има желания ефект...
И аз до този извод стигнах, наблюдавайки мои познати - спортуват, но не отслабват, и то защото се хранят неправилно.
Относно зеления чай - не е излишен при хранителен режим, но и не разчитай само на него!

FuckingFreak
06-18-2012, 05:36
Къде прочете да ЯДЕ КАТО СВИНЯ в моя пост?! Просто без движение ще е отпусната и мека като сопол. Айде четете преди да се изхвърляте така. ;)

MaLkaTa_LaDy
06-18-2012, 05:49
И аз съм на мнение, че спорта е най-важен. Иначе зеления чай може да ти докара диария, което [не съм сигурна, но] мисля че възпрепятства напълното разграждане на храната и усвояването и от организма. Което ще ти помогне, но аз не бих го направила.

therichbitch
06-18-2012, 14:29
Къде прочете да ЯДЕ КАТО СВИНЯ в моя пост?! Просто без движение ще е отпусната и мека като сопол. Айде четете преди да се изхвърляте така. ;)

ако спазва диети и не спортува, ще е слаба, отпусната
ако се тъпче и спортува- ще е дебела

Има ли нужда да правя извода, а именно че отслабването се постига с 'неядене' (не бувално, умници)? Отслабване подчертавам, не говоря да е стегната etc.

3oPuTy
06-18-2012, 15:02
Точно от този зелен чай или други подобни варианти в пакетчета НИЩО няма да й стане :?
Онзи зелен чай,за който всички говорите се продава главно насипно и е доста скъп,а от този единствено може да се освежи (както действат повечето чайове).

Rebirthing
06-18-2012, 15:13
Тва е просто чай, не знам дали ще помогне, но не ти пречи да пробваш, от опит глава не боли + това не е от 'онези' чайове за отслабване с разхлабващите ефекти.