PDA

View Full Version : Проблем с пениса.



siin
06-17-2012, 17:38
Здрасти!От доста време сигурно вече 2 години имам проблем с пениса.Върху главичката имам голямо тъмно петно (долната част от ляво на пикучния отвор) и няколко малки.Мисля че не се размножават,нито пък се променят по някакъв начин.Имам отлична хигиена къпя се всеки ден не мисля че е от това.Като лунички са само че върху хуя ми...Нито ме сърбят нито ме болят нито пък изпускат някакъв секрет просто си стоят(даже не са набъбнали като нормална кожа са си).Не съм казвал на наще нито пък съм ходил на доктор.Ако някой може да ми каже как да ги махна или поне дали са повод за притеснение ще съм много благодарен :). Благодаря предварително!

batkodoki
06-17-2012, 19:48
Здрасти!От доста време сигурно вече 2 години имам проблем с пениса.Върху главичката имам голямо тъмно петно (долната част от ляво на пикучния отвор) и няколко малки.Мисля че не се размножават,нито пък се променят по някакъв начин.Имам отлична хигиена къпя се всеки ден не мисля че е от това.Като лунички са само че върху хуя ми...Нито ме сърбят нито ме болят нито пък изпускат някакъв секрет просто си стоят(даже не са набъбнали като нормална кожа са си).Не съм казвал на наще нито пък съм ходил на доктор.Ако някой може да ми каже как да ги махна или поне дали са повод за притеснение ще съм много благодарен :). Благодаря предварително!

ВЪЗРАСТ?!

РОДИТЕЛИТЕ винаги трябва да бъдат поставяни в течение на подобен проблем!

Едва ли нещо от "хигиената" може да пролонгира повече от ДВЕ ГОДИНИ без да даде драматична изява.
Което пак връща към написаното по-горе: РОДИТЕЛИТЕ!
Ако е нещо генетично предиспозирано - пишока на Тате следва да е натоварен с подобни промени. Или по лигавиците на Мама да ги има като фамилна особеност.
Ако е нещо изключително фенотипно ново - е интересно да се обсъди, но инфото е недостатъчна.

siin
06-19-2012, 19:54
ВЪЗРАСТ?!

РОДИТЕЛИТЕ винаги трябва да бъдат поставяни в течение на подобен проблем!

Едва ли нещо от "хигиената" може да пролонгира повече от ДВЕ ГОДИНИ без да даде драматична изява.
Което пак връща към написаното по-горе: РОДИТЕЛИТЕ!
Ако е нещо генетично предиспозирано - пишока на Тате следва да е натоварен с подобни промени. Или по лигавиците на Мама да ги има като фамилна особеност.
Ако е нещо изключително фенотипно ново - е интересно да се обсъди, но инфото е недостатъчна.
на 15 съм....не съм говорил с наще защото ми е адски неудобно |-( на баща ми мога да кажа,но на майка ми- никакъв шанс

mitkopurvanov
06-20-2012, 21:38
Имам проблем не е свързано с темата но е спешно...
Днес си правих промивка с калиев перманганат 2-3 зрънца разтворени във вода и след като излезнах от банята усетих силно парене и болка след като си погледнах пениса имах 2 черни точки и седи като изгаряне нито може да се махне нито нищо какво да правя ?

batkodoki
06-22-2012, 21:19
Нищо не можеш повече да направиш!
Промивай с отвара от Смрадлика, мажи с Дефламол или сходни!

Просто миниатюрно неразтворено окончателно "кристалче" е попаднало в коментираната зона

batkodoki
06-22-2012, 21:58
на 15 съм....не съм говорил с наще защото ми е адски неудобно |-( на баща ми мога да кажа,но на майка ми- никакъв шанс


ТИ си на 15 само!
Това е въпрос от типа "защо имам ЗЕЛЕНИ очи" като на Мама§Тате са кафеви?!

Страшно няма - попитай Тате за подобни неща!
Ако ги отрича (визуално ) като гетично предиспозирани сруктури - става интересно! :)

Интересно ми е!

Пиши за резултати и/или всячески проблеми с пишока!

FoolofRemorse
06-23-2012, 05:49
Ходи в джамията, ходжата да та обреже и ще се оправиш.

Не се обиждай ама си голям тъпак ;)

sweetycherry33
06-24-2012, 10:07
По - добре ходи на лекар.

siin
06-25-2012, 16:59
Ходи в джамията, ходжата да та обреже и ще се оправиш.
Ей,комик , ако си нямаш представа как да помогнеш просто си запази хумора за хората, на които им е забавно. В тоя сайт ще ти е трудно да си намериш, нужната за твоя хумор, публика. Пробвай в детската градина,1 ,2 ,3 клас (даже не съм сигурен за 3-то класниците) или на пазара може пък там да си намериш някой примат на твоето ниво.

mitko258
06-25-2012, 22:51
Според мен са кравойзливчета , усетил ли си промяна в струята когато пикаеш , много често засягат пикочния канал и се получава срастване, ИДИ ПРИ ЛЕКАР , ОТ САМОСЕБЕСИ ТРУДНО Ще СЕ ОПРАВЯТ !

siin
06-26-2012, 13:42
Според мен са кравойзливчета , усетил ли си промяна в струята когато пикаеш , много често засягат пикочния канал и се получава срастване, ИДИ ПРИ ЛЕКАР , ОТ САМОСЕБЕСИ ТРУДНО Ще СЕ ОПРАВЯТ !
Да! Усещам,само че от време на време, примерно (колкото и смешно да звучи) понякога струята е по-дебела и по бързо си свършвам работата,понякога е тясна и става по-бавно.Тея кръвоизливи причина за притеснение ли са :?

Verminaard
06-26-2012, 17:49
не съм говорил с наще защото ми е адски неудобнo

Какво му е неудобното бре,човек?Отиваш те като вечерят,шляпваш наденицата на масата и викаш 'мамо,тате,туй тука нормално ли е?'. :lol: Няма да те изядат или да ти снимат мръвката и да я разлепят из ма'алата,най-малкото защото баща ти го има а майка ти го е изпитвала.
Иначе нищо ти няма,кофти пигментация.

mitko258
06-26-2012, 21:59
Да! Усещам,само че от време на време, примерно (колкото и смешно да звучи) понякога струята е по-дебела и по бързо си свършвам работата,понякога е тясна и става по-бавно.Тея кръвоизливи причина за притеснение ли са :?

Да , това са причини за притеснения, това е кожен проблем и е за кожен лекар... Отиди възможно най-скоро , не се притеснявай да кажеш на родителите си , инак канала ти ще се смали от тези кравойзливчета и ще стане зле , когато пикаеш ще почне да те смъди и ще става по зле и по зле , неща да те плаша, но отивай при първа възможност.. може толкова да се възпали , че когато пикаеш ако се напънеш малко да се разпъне рязко и болката и проблемите ще станат много големи(това няма как да стане докато не почнеш да усещаш слаби болки(смъдения) докато пикаеш в продължение на няколко дни/седмици , няма да стане изведнъж ) .... Отивай при кожен лекар , не е толкова страшно , ще ти дадат да се мажеш с някакъв крем и ще минат ! Ако ти е по удобно кажи на баща си първо за проблема и идете заедно на лекар , не казвайте на майка ти да се тревожи ! Ако си от София мога да ти предложа , добър кожен лекар .. Успех и напиши какво е станало ! (НЕ СЕ ПРИТЕСНЯВАЙ, ПРОСТО ДЕЙСТВАЙ НА ВРЕМЕ)

siin
07-12-2012, 12:03
От автора-за тези,които се интересуваха какво ми е.Ами ходих на уролог каза,че петната са просто различно пигментирали области от кожата.Като бенки само,че на оная ми работа.Не се считали за болестно състояние.

batkodoki
07-12-2012, 15:18
Значи съм познал.
Считай ги за "фамилен печат"! :)

mitko258
07-13-2012, 22:52
От автора-за тези,които се интересуваха какво ми е.Ами ходих на уролог каза,че петната са просто различно пигментирали области от кожата.Като бенки само,че на оная ми работа.Не се считали за болестно състояние.
И на мен тей ми каза уролог от Търново, и след време когато почна да ми се стеснява пикочния канал и като не можех да се изпикая нормално , прививащ се от болки друго си казах. След това отидох в София - Пирогов , в урологично отделение и като ме погледна уролога направо ми каза , ТИ НЕ СИ ЗА УРОЛОГ ТОВА Е КОЖЕН ПРОБЛЕМ , след това се свързахме с кожен лекар от София и се мазах с някви лекарства и всичко се оправи , но се наложи и операция за ,,разширяване" на пикочния канал . Не искам да ти налагам мойто мнение , но аз бих отишъл да ме види кожен лекар, за да си сигурен и да нямаш проблеми за напред ! :)

Victor333
06-26-2013, 17:25
Аз имам абсолютно същия проблем като siin и също така имам проблем с уринирането, благодаря за инфото досега на тези които отговориха отчасти на проблема ми и следващите дни със сигурност ще отида на кожен лекар Но имам и един друг въпрос, възможно ли е това нещо да се е появило от правене на секс без предпазни средства или иначе казано да е нещо като венерическа болест? :)