PDA

View Full Version : Патриарх Евтимий (лиляната) Пловдив



xxRonnixx
06-17-2012, 18:11
Значи искам да ви попитам какво мислите за Патриарха,защото аз искам да съм там.Как е като цяло училището?Добро ли е и прочие. :)

edinstvenatasisi
06-17-2012, 18:16
Ами аз съм там.Не е лошо.Хората са по-нормални от тези в английската да кажем.Може да се каже че попаднах на клас,защото е бая трудно да попаднеш на свестни хора.Учителите са нормални,не са някакви дето само да ти крещят или нещо такова...макар,че зависи...ако си в профил с немски тежко ти.Шегичка :D Както и да е.Общо взето е добре.На мен повече ми харесва от предишното ми.Има униформи,но не са толкова зле.Даже са приятни в сравнение с други училища.

heartshapedbox
06-17-2012, 23:47
^ Какво им е "ненормалното" в Английската"?

Ако имаш добри оценки, по-добре избери по-престижно даскало.Според мен Лиляната не струва, имам доста познати там и не са доволни.

xxRonnixx
06-18-2012, 08:29
Да обаче въпросът е там,че вече си подадох документите и писах Лиляната на 1-во желание и после се разколебах.За това искам да знам дали съм направила грешен избор или не.Между другото и аз имам познати от там и казват,че е много хубаво училище.

ohmygody
06-19-2012, 11:35
УЖАС,УЖААС.Ти не си добре бе човек........................................ ..абе там са само идиоти,ГОСПОДИ...:Х:Х

edinstvenatasisi
06-19-2012, 18:03
Точно пък за английската никога не можеш да кажеш ,че е престижно училище.Може би някога е била,но това е било отдавна.Сега са толкова разглезени и разхайтени кифли и комплексари там че просто нямам думи.Просто училище,едва крепящо се на отминалата си стара слава.Сравнение с други училища английската си е точно "ненормална".

ohmygody
06-20-2012, 15:07
Точно пък за английската никога не можеш да кажеш ,че е престижно училище.Може би някога е била,но това е било отдавна.Сега са толкова разглезени и разхайтени кифли и комплексари там че просто нямам думи.Просто училище,едва крепящо се на отминалата си стара слава.Сравнение с други училища английската си е точно "ненормална".

Съгласна съм !!!!!