PDA

View Full Version : С приятеля ми не правим секс !



fenkaaa
06-17-2012, 20:28
Заедно сме 1год и 7 месеца и не ни е липсвало секс.. досега.За 2 седмици и половина сме го правили 2 пъти.А както казват хората - няма ли секс,започват скандалите.. Просто ей така от нищото се караме за всичко.Не издържам вече така,не че съм някоя маниачка на тема секс,просто искам нормална връзка.. Не стига,че в момента сме в период "гръм и мълнии" а и това.. Не знам дори защо пускам темата,може би просто искам да споделя.. Извинявам се на тези,които ще го сметнат за глупаво.

DragonLady
06-17-2012, 20:32
Повдигала ли си въпроса пред него? Ако не си попитай го в прав текст " Защо толкова рядко правите секс? Не те желае вече ли, или има някакъв друг проблем? "

TotallySexy
06-17-2012, 20:35
Повдигала ли си въпроса пред него? Ако не си попитай го в прав текст " Защо толкова рядко правите секс? Не те желае вече ли, или има някакъв друг проблем? "

+1

fenkaaa
06-17-2012, 20:52
Не,не е това проблема,постоянно ми повтаря как за толкова време все още не може да ми се насити и в леглото и извън него.. Естествено,че съм го повдигала,с него мога да говоря за всичко.Въпроса е там,че той все още живее с техните,докато не си намери добре платена работа за квартира като за начало.В тях са 2 стаи,от които едната е на родителите му и там не може да се влиза,а другата е нещо като детска и всекидневна в едно.Също така има брат,заради който няма как да стане,защото по-често вечер той е на компютъра(брат му),когато аз съм в тях,а докато го изчакаме да заспи.. ние сме го изпреварили вече.Това е от скоро,от както майка му си дойде от Чужбина и може би ще остане няколко месеца тук,без работа докато не замине пак,а това значи-по цял ден в тях.Преди това както казах,нямахме тези проблеми.Ще кажете вкъщи? .. Там няма как да стане,защото преди 6/7 месеца съсипа отношенията си с нашите,иначе до преди това може да се каже живееше при мен.Затова казах,че не знам за какво пускам темата,защото просто нищо не може да се направи ;д .. а и явно така сме се агресирали и двамата от липсата на секс,че постоянно намираме за какво да се сдърпаме.Положението е отвратително!

DisappointedDreamer
06-17-2012, 21:02
Лято е, най-лесни сте сега. Места навънка колкото щеш.

bloodyF
06-17-2012, 21:06
ако проблема е в терена-места бол
ако сте от морски град-на плажа, някоя пейка късно вечер в парка, направете си ''пикник'' в гората, ако имате кола-в колата..

ShtrudeL
06-17-2012, 21:08
Познаато. :>

nymphadora
06-17-2012, 21:22
И ние имахме такъв период,но не беше теренът проблем.
Както казаха лятото е най-лесно-навън има колкото щеш място за секс.

heartshapedbox
06-18-2012, 00:05
И при нас често няма свободен терен.
Забелязала съм наистина,че при липсата на секс се караме доста.

marin4itu
06-18-2012, 09:59
Ооо и аз като не съм задоволена съм отвратителна. Много крива ставам.
С приятеля ми като все още имахме връзка от разстояние, той като е идвал в нас, нашите се излизаха някъде, даже взимаха и брат ми, дори той да не иска. То си личеше за какво го правиха :D Но когато са били вкъщи, влизахме в банята и там си правихме, каквото си правим.
Не може ли той по някакъв начин да се помири с вашите? Не само заради това да можете да правите секс, ами и че по принцип си е кофти да няма добри отношения с тях.
Иначе както ти казаха навън има много места, стига да имаш въображение.

anonymous708973
06-18-2012, 10:31
Ооо и аз като не съм задоволена съм отвратителна. Много крива ставам.

Да ти кажа, хич не си единствена в това отношение.
Винаги съм смятала, че на една жена периодично (на много кратки периоди!) й трябва един здрав ***, за да е наред връзката.

Авторке, възползвай се от сезона.

3oPuTy
06-18-2012, 12:18
Е,добре де,майка му не излиза ли?!Не мисля,че би отказала през ден-два-три да взима брат му и да ходи на кафе или разходка с него за по час,например ... Все пак жената не пасе трева и й е пределно ясно,че си имате нужди - просто трябва твоя да поговори с нея.
А иначе си е нормално да сте нервни.Докато бях с последния ми приятел ставах нервна ако не сме правили секс 2-3 дни,а не ми се мисли к'во щеше да е ако за 2 седмици и половина го бяхме правили само 2 пъти ... :?

dimitar_ak
06-18-2012, 12:28
Може би е от възрастта, но с приятелката ми сме се научили да контролираме хормоните си. Има толкова хубави неща, които можем да правим заедно пък ако може да правим секс добре, ако не може, здраве да е. Има месеци в които да се случи 1 макс. 2 пъти. Да се избием ли, че не сме се гушкали в този един месец.

PS: Все още не живеем заедно.

IseeDEADbodies
06-18-2012, 13:15
Ми добре. И ние к'во ? В смисъл.. няма въпрос, няма потърсен съвет... Ей така, да си пускаме темички :lol:

SmilezZz
06-18-2012, 18:46
Има безброй много места през лятото, където можете да правите секс - хем ще си вдигнете адреналина, хем ще е нещо различно. Ако имате възможност - да сте за една вечер в хотел или нещо подобно. Това не е кой знае какъв проблем, че да няма решение.

Furious?
06-18-2012, 18:48
Може би е от възрастта, но с приятелката ми сме се научили да контролираме хормоните си. Има толкова хубави неща, които можем да правим заедно пък ако може да правим секс добре, ако не може, здраве да е. Има месеци в които да се случи 1 макс. 2 пъти. Да се избием ли, че не сме се гушкали в този един месец.

PS: Все още не живеем заедно.

Да ама вие не сте загорели лапета като останалите , които мрънкат, ако не го опъват 24/7.Или аз правя секс много рядко или нещо сте сбъркани , че 2-3 да е малко за 2 седмици

fenkaaa
06-18-2012, 20:21
Е,добре де,майка му не излиза ли?!Не мисля,че би отказала през ден-два-три да взима брат му и да ходи на кафе или разходка с него за по час,например ... Все пак жената не пасе трева и й е пределно ясно,че си имате нужди - просто трябва твоя да поговори с нея.
А иначе си е нормално да сте нервни.Докато бях с последния ми приятел ставах нервна ако не сме правили секс 2-3 дни,а не ми се мисли к'во щеше да е ако за 2 седмици и половина го бяхме правили само 2 пъти ... :?

Ами досега не съм я засичала да излиза.. А и брат му е на 18,няма как да го взима на разходка :D


Да ама вие не сте загорели лапета като останалите , които мрънкат, ако не го опъват 24/7.Или аз правя секс много рядко или нещо сте сбъркани , че 2-3 да е малко за 2 седмици

Тук не става на въпрос за загорели лапета,тези неща опират до самия човек,при всеки е различно :) Ако в твоята връзка за теб е нормално да го правите 2-3 пъти,добре.При мен не че не е нормално,просто както виждам и на двама ни не ни се отразява добре. :)

По отгоре някой беше написал,че няма зададен въпрос и потърсен съвет.. ами съжалявам,но предварително се извиних за това в края на темата и казах,че просто искам да споделя.. :)

3oPuTy
06-18-2012, 20:38
Е аз мислех,че е малък ... Щом е на 18 предполагам излиза постоянно с приятели,а майка му толкова може да отиде и до комшиите да пие едно кафе :) Все пак,както казах,не пасе трева и й е ясно,че не сте малки и имате нужда от време на време да оставате сами вкъщи.Не мисля,че тя ще откаже на твоя ако той седне и поговори с нея.Все пак и тя е била на вашите години и знае какво е :)
А и дори да изключите този вариант винаги може да се скатаете някъде вечер :) Вярно друго си е вкъщи на леглото,но така поне ще наваксате,а и ще разнообразите.Ако твоя има кола дори ще е още по-лесно.

anonymous708973
06-18-2012, 21:45
Има месеци в които да се случи 1 макс. 2 пъти.


Знам, че си по-голям, ама и на 50 да стана, пак няма да го правя толкова ... какво рядко, това си е направо липса на секс.
МЕСЕЦ - веднъж. Аз ще съм пред самоубийство.

DarkTemplar
06-18-2012, 21:49
...а аз чат-пат се оплаквам от безсексие, хората сериозни връзки имат и пак не правят. 8-)

anonymous708973
06-18-2012, 21:57
Харабия.
Ако не друго, то поне това трябва да ти е кярът от една връзка :D

DarkTemplar
06-18-2012, 21:58
Така де, ква връзка е ако няма гуш и муш? :?

anonymous708973
06-20-2012, 10:33
Да ама вие не сте загорели лапета като останалите , които мрънкат, ако не го опъват 24/7.Или аз правя секс много рядко или нещо сте сбъркани , че 2-3 да е малко за 2 седмици

Изключително малко е, дори и тия 2-3 пъти да се състоят от по 2-3 тека.
2 седмици - ако го виждам всеки ден, ще пропуснем най-много 2-3 дни и то ако имаме ангажимент към други хора и нямаме време да останем насаме. За мен си е нужда. Малко като миенето на зъби. Ако си в пустинята и нямаш четка за зъби - окей, ама да имаш и да не си миеш зъбите... Мне.