PDA

View Full Version : Имам големи косми по краката .ПОМОГНЕТЕ МИ!!!!!!!!!!!!!!!



CR7_85
06-18-2012, 08:22
Здравейте, аз съм момче на 14 години висок съм 180 и тежа 72 кг ( това няма значение ,но да се върнем към проблема)Та проблема ми е че краката ми са много космати (космите са дебели ,черни и може да достигат и 1см) Някои приятели ми казват да се обрасна ,други казват че тва е гейско.Според мен ако си остана така(с косми) ще приличам на маймуна, а ако ги махна ще приличам на гол охлюв. Моля ви помогнете ми кажете ми какво да правя много съм отчаян и ако трябва да ги махам как (с какво).много ви моля помогнете ми благодаря предварително.(unhappy)

don't say anything.
06-18-2012, 08:36
Миии, просто ги скъси с някаква машинка.

3oPuTy
06-18-2012, 08:46
Много е трудно да се досетиш,че между двете крайности "гол охлюв" и "маймуна" има една златна среда,която се постига с машинка,нали?! :?

dreamer_love
06-18-2012, 17:05
Другите са прави, а аз, ако трябва да съм честна, смятам, че мъж с косми не е противен, тъй като те са резултат от неговите хормони. В крайна сметка се оказва символ на мъжество :P

shmyshi
06-18-2012, 17:20
Другите са прави, а аз, ако трябва да съм честна, смятам, че мъж с косми не е противен, тъй като те са резултат от неговите хормони. В крайна сметка се оказва символ на мъжество :P
Точно :) Според мен един мъж трябва да си има косми по краката.. Все пак жените искаме мъже - така сте създадени, така ви харесваме ;)

bReAk3R
06-18-2012, 21:07
shmyshi, а знаеш ли кое е жалкото? Че вие сте такива, ама днешните момиченца харесват "момчета" с бръснати краченца и оправяни вежди... Да, признавам че и при мен и двете са лек проблем, но ако го оправя, дали няма да стане по зле?

AnOHuMeH
06-18-2012, 21:13
Според мен ще е още по гейско да ги намалиш на половина, и да стърчат като дървета... Махай всичко, и слушай какво ти казват другите.

fizzyg
06-18-2012, 21:14
Амии,според мен не е гейско момчетата да си махат космите на краката и въобще не ми е приятно да ги виждам като маймуна,'дето викаш..Пък и в днешно време голяма част от момчетата си ги махат и това далеч не е фрапиращо.
Както сметнеш за добре,ако ти е удобно и комфортно така,бъди така,ако не-обръсни ги. :)

dream1707
06-18-2012, 21:18
И гажиту има много .. Като искаш да е нещо средно, давай с машинката ... Аз него ще го мина докато спи :D

Joc
06-18-2012, 21:21
както ти е удобно... но по принцип машинката не е много добър избор;)

Reenata
06-18-2012, 22:01
по-добре гол охлюв от отколото космата горила .... ти харесваш ли е с хипер космати крака .. ??! o.O

dreamer_love
08-06-2012, 12:10
по-добре гол охлюв от отколото космата горила .... ти харесваш ли е с хипер космати крака .. ??! o.O

ТОЙ е МОМЧЕ, все пак! Какво му пречат космите?

stynioo
08-06-2012, 13:32
ТОЙ е МОМЧЕ, все пак! Какво му пречат космите?

И к'во като е момче.. дай да не му се виждат краката тогава.

пич средно положение няма .. махаш ги или си стоиш с косми твой си е избора , а пък ако ще ги махаш ги махни с кола маска или с някакви лентички.иначе машинки , бръсначки , мазила не боли , но след това става много лошо положението :Д

Amore-Mio*
08-06-2012, 18:26
Мен лично си ме кефят момчета с косми. Все пак сте създадени такива, но не бих имала и нищо против, ако няма. Въпрос на вкус. Ако те дразнят - махаш ги и това .е

UNITED2
08-06-2012, 18:48
И моите са големички,но никога не бих си ги обръснал!И не защото го мисля за гейско,или ми пука,че някой друг ще го помисли за такова,а просто защото се чувствам добре и така.. приеми,че просто имаш косми и това е.Стига сте се влияли от хорското мнение...

Skullcrusherka
08-07-2012, 06:38
Махни си ги няколко пъти с кола маска и ако имаш късмет, ще ти намалеят малко :D

neverbackdownx
08-07-2012, 11:11
Не намирам нищо гейско в това, ама нали твойте приятели така са решили!? :X :D

dreamer_love
08-08-2012, 12:44
Мен лично си ме кефят момчета с косми. Все пак сте създадени такива, но не бих имала и нищо против, ако няма. Въпрос на вкус. Ако те дразнят - махаш ги и това .е

точно така :)

dreamer_love
08-08-2012, 12:45
Махни си ги няколко пъти с кола маска и ако имаш късмет, ще ти намалеят малко :D

напълно е възможно, даже не е само въпрос на късмет :)

Christinna
08-08-2012, 12:50
Аз пък не мисля, че ако се обръснеш ще приличаш на ''гол охлюв'' или пък е гейско, напротив означава, че се поддържаш, а и сега повечето момчета го правят. :)

Chacho
08-08-2012, 13:46
"космите са дебели ,черни и може да достигат и 1см"

Цял сантиметър викаш. Ако това е космато, аз трябва да съм несрещан досега примат.

Colombia
08-08-2012, 18:48
Брат,слушай сега какво ще ти кажа!
Аз съм момиче и единственото което мога да ти дам като съвет е:
слушай себе си!
Ако искаш да ги махнеш-ОК давай!
Ако ли не,просто не се влияй от мнението на хората,защото най-важно е твоето лично.
Помисли си как ще ти е по-спокйно на теб самия и тогава или действай или си ги остави така.
Не се води толкова много по чужд акъл.