PDA

View Full Version : Сънища ...



Dreamer...
06-18-2012, 09:36
Баба ми сънува един сън как върви по някаква кал и обувките й са мръсни. Тръгнала да си маха обувките, но вместо това, се съблякала цялата гола (чисто гола). Понеже тя обича съновници и такива работи ( но не е от онези баби дето се стряскат като им кажеш, че утре ще свърши света) ми каза, че това означава, че някой мъж ще умре... Когато се събудила първо се сетила за баща ми, защото й е единствен син (има и дъщеря) и мен ме е страх. Принципно не вярвам много, но всеки би се уплашил .. Така, че ако някой има мнение от рода дали е вярно и дали винаги се случва да казва :)

Dreamer...
06-18-2012, 11:00
моля ви, трябват ми отговори днес ако може ...

Ilikeliljon
06-18-2012, 11:08
Съновниците не са верни. Когато има сън той трябва да се тълкува съобразно смисъла, който има за самия човек (смисъл не подсказан от съновник), съобразно символите, които има в него и съобразно характера на човека, който го сънува. Аз лично не бих повярвал такова нещо. Нищо логически в съня не води до идеята за смъртта.

Your.Passion
06-18-2012, 11:23
Съновниците не са верни. Когато има сън той трябва да се тълкува съобразно смисъла, който има за самия човек (смисъл не подсказан от съновник), съобразно символите, които има в него и съобразно характера на човека, който го сънува. Аз лично не бих повярвал такова нещо. Нищо логически в съня не води до идеята за смъртта.

Има случеи в които са вярни .
Пример:Баба ми сънувала един сън в които вижда няколко жени облечени в бяло с дълги черни коси .На следващия ден (сутринта) решила да види какво означава и погледнала в съновника - означавало смърт на близък човек .На обяд получи лошата новина - племеникът и беше починал (а той си беше млад) . Лека му пръст на човека винаги ще го помня !! :(

Не искам да те плаша,просто споделих :) .Ти мисли позитивно :) !

Your.Passion
06-18-2012, 11:35
Баба ми сънува един сън как върви по някаква кал и обувките й са мръсни. Тръгнала да си маха обувките, но вместо това, се съблякала цялата гола (чисто гола). Понеже тя обича съновници и такива работи ( но не е от онези баби дето се стряскат като им кажеш, че утре ще свърши света) ми каза, че това означава, че някой мъж ще умре... Когато се събудила първо се сетила за баща ми, защото й е единствен син (има и дъщеря) и мен ме е страх. Принципно не вярвам много, но всеки би се уплашил .. Така, че ако някой има мнение от рода дали е вярно и дали винаги се случва да казва :)

Баба ти няма ли мъж ,че се е сетила първо за баща ти ? :)

marin4itu
06-18-2012, 12:04
Съновниците не са верни. Когато има сън той трябва да се тълкува съобразно смисъла, който има за самия човек (смисъл не подсказан от съновник), съобразно символите, които има в него и съобразно характера на човека, който го сънува. Аз лично не бих повярвал такова нещо. Нищо логически в съня не води до идеята за смъртта.
Ето това е!
Да не говорим, че за различните нации съновниците са различни.

Dreamer...
06-18-2012, 15:28
Баба ти няма ли мъж ,че се е сетила първо за баща ти ? :)
Той умря.. и все пак благодаря на всички за мненията :)

kitty02
06-19-2012, 08:27
Не се плаши .. нищо няма да стане.

tattoobitch19
06-20-2012, 14:54
спокойно, не се шашкай!
съновниците въобще не са тооолкова достоверни, пък и наистина за отделните държави са коренно различни, нещата не се връзват с работата около съновниците, предсказанията по зодиите и така нататък.. ;) не се нервирай допълнително!