PDA

View Full Version : Как да обезцветя косата си СПЕШНО



mihaelapetrova
06-18-2012, 11:07
имам голям проблем с косата си . боядисах я преди месец при фризьорката ми но съм крайно недоволна от цвета . Бях с тъмничка кестенява коса и исках да я изсветля а се полъчи ефект -оранжево , рижаво , та съм крайно недоволна и ви моля който знае да ми каже как мога да си върна моя цвят или поне да махна тази боя донякъде ?? ;(

Goddess
06-18-2012, 11:11
Във фризьорски салон могат да те обезцветят...не знам дали навсякъде се предлага вече, но има някакъв бял крем мисля, че се казва, който не уврежда. Иначе е съвсем нормално от тъмна да не стане веднага каквато искаш. Ако потърпиш малко, още 1-2 боядисвания и ще ти се изсветли както трябва. Или просто се боядисай с тъмна боя...

mihaelapetrova
06-18-2012, 11:14
да но аз искам стария си цвят а в момента не разполагам с възможност да отида на фризиор

Goddess
06-18-2012, 11:17
Ммм кофти, за съжаление не се сещам за начин, с който можеш да си върнеш цвета в домашни условия...т.е., едва ли има такъв. Толкова ли е зле положенето? Изобщо ли не се харесваш? Знам, че не на всеки отива, но в момента точно тези рижави нюанси са много модерни. :)

mihaelapetrova
06-18-2012, 11:21
ами зле е да .. косата ми просто не прилича на нищо . Цвета е ужасен , а косата ми е тънка и дори когато я изправям ефекта е нулев а сега и с този цвят... направо незнам какво да я правя

Elinaaa
06-18-2012, 12:15
Боядисай е по -тъмна