PDA

View Full Version : Симпатии..



scandalousLady
06-18-2012, 13:19
Здравейте. От няколко месеца имам симпатии към едно момче, да го наречем Ф. . Не го познавах, но преди 2 месеца се запознахме покрай общи приятели. Прояви интерес ( по-скоро приятелски,което е нормално за начало) започнахме да си общуваме често и имаме еднакво мислене за много неща. Виждаме се често, защото сме от един град, и когато се засечем винаги намираме за какво да си говорим, майтапим се, смеем се и т.н. Забелязала съм,че когато си говорим доста често ме гледа в очите, но до тук. Никога не сме излизали с уговорка и т.н. всичко става просто във времето, когато се засечем някъде, не си пишем често, защото не седи много на компютъра (фб и т.н. пък и аз съм за общуването на живо) . Познавам негови приятели,но не сме близки. Преди да се запознаем, когато сме се засичали приятелки са ми казвали,че забелязвали да ме гледа. Наистина много го харесвам и като момче и като характер ( въпреки че е малко труден характер) , но не знам какво да правя. Не ми се иска аз да го каня за излзане, защото не искам да му досаждам по някакъв начин. Никога не ме е подминавал,когато се видим дори да е от далече. Ако някой може да даде идеи, да сподели и благодаря за вниманието :) .

marin4itu
06-18-2012, 13:45
Еми като се засечете го бъзикни "Кога ще се видим с теб, стига само сме се засичали", ако му нямаш номера, го вземи и така..

blaaablaaablaaa
06-18-2012, 15:44
+1

scandalousLady
06-18-2012, 17:23
Мерси за отговорите :)

LadyTerrible
06-18-2012, 20:35
Трябва да се видите на среща задължително.Приятно ви е заедно имате общи теми,пък и доколкото разбрах,не ти е давал сигнали,че му досаждаш - следователно просто пробвай.Успех ! :)