PDA

View Full Version : Моля, помогнете!! ;((



LadyMcSquarepants
06-18-2012, 14:07
Такам..историята е много дълга..ще се опитам да я разкажа на мн кратко...Най-добрата ми приятелка е смятана за мн красива от вс момчета(и аз мн красива, но съм едричка..а покрай бюста й, никой не ме забелязва, защото тя върви към C, а аз съм А). Тя скъса с гаджето си преди няколко дни..когато се сближихме с момчето, което хар от 1 година!!!! Вече си разменят любовни смс-чета...ако се съберат, няма да мога да понасям да ги гледам всеки ден заедно!!! ТОй вече напълно ме игнорира заради нея...искам да се разплача! Харесвам вс в него...а тя? Както и да е.. знам, че докато тя е наоколо, може и да не ни се получи никога, а аз искам да стана негово гадже. Но дори и да излизат и скъсат и той да ми предложи, аз няма да мога, зашото ще знам, че тя го е имала преди мен..Какво да правя?!? Не мога да ги гледам, дори когато са в ена стая!! ;((( А тя ми е най-добра приятелка..но винаги е "крала" от мен момчетата, който харесам, защото не съм била достатъчно смела да й го кажа... ;((

SuzanFletcher
06-18-2012, 14:12
На колко години сте?

LadyMcSquarepants
06-18-2012, 14:18
на 14..знам че не е болка за умиране, но ми е писнало така да прави...но не искам да загубя нито нея, нито повече момчета заради нея...

SuzanFletcher
06-18-2012, 14:30
Уж ти е най-добра приятелка,а не си и споделила кого харесваш?Тук ти е грешката.Тя откъде да знае,че имаш чувства към него?Плюс това не е виновна,че момчето те игнорира.Ако това момче те харесва наистина,защо ще си разменя любовни смс-и с най-добрата ти приятелка? А това относно бюста какво общо има?Смяташ ,че това е определящ критерий? :D
Ах,тези гаджетааа... :) Не взимай всичко толкова на сериозно.Още си малка да разбереш някои неща.Остави нещата така.Ако момчето има интерес,само ще те потърси.Ти се опитваш да се състезаваш с най-добрата си приятелка-я по красота,я по внимание,я по бюст.Помисли! ;)

blaaablaaablaaa
06-18-2012, 15:35
Бюстът, външната красота и тялото на манекенка не са всичко. Ще опитам да дам накратко варианти:
1) Опитваш се да избягваш мисли за момчето, оставяш всичко така и толкова - ще се измъчваш известно време, но рано или късно |вероятно|ще ти мине.
2) Набъркваш се в битка с |най-добрата| си приятелка - просто недей!
3) Оставаш приятелка с момчето и тайно таиш надежди (има голям шанс да боли, когато го виждаш, даже 100%, и това наистина да те измъчва, но това е животът).

fenasf
06-18-2012, 15:58
Бюстът, външната красота и тялото на манекенка не са всичко.

Напротив! Това е 99% важното

иначе по темата - тичай, свали ги тия мазнини, а циците ти ще порастнат, освен ако нямаш ген да са малки. Остави ги да ходят, след време ти ще си по-готина от приятелката си, момчето ще я зареже, защото е тъпа и ще тръгне с теб. Загубила си битката, но така ще спечелиш войната :)