PDA

View Full Version : Малко помощ по тема на първа любов ;(



psyho_bitch
06-18-2012, 14:52
Такам, дълга историйка е! Преди 1-2 години аз бях приятелка с едно момиче от Долни Лозен (аз съм от Горни и Долни) и тя ме беше запознала с гаджето си тогава и аз се влюбих в него. Но след малко време разбрах, че тя ме използвала и се отказах да контактувам с всички нейни познати, защото бях мн наранена. След 1-2 години моя НДП го срещна на улицата и му писа, че иска да се състезава с него, като я придружавах бях изумена колко е пораснал. Той си има ново гадже, но като си помисля,че не мога да съм с него ми става адски гадно ;( Като се срещнахме на събора той само ми се усмихваше и като ме подминаваше ме заговаряше.... Не знам какво да направя!!! Ако може малко помощ. Знам, че ще се влюбвам още мн, но пак не мога да спра да мисля за него ;(

blaaablaaablaaa
06-18-2012, 15:24
Ако си има гадже, го остави. Успяла си веднъж, ще успееш отново. Просто се е отворила стара рана. При този вариант няма да можеш да спреш да мислиш за него още извесно време, след което нещата ще поутихнат. Вече си минала по този път веднъж. :) Можеш да си останеш просто приятелка с него (тук се включва 95% шанс да усложниш положението си и да се садваш постоянно, но ти решаваш).

psyho_bitch
06-18-2012, 17:40
Мерси, не знам, но едни приятелки ми казват да не се отказвам и ще помисля за малко и ще реша. :) Иначе мерси за помощта ;)

DisappointedDreamer
06-18-2012, 17:51
ще помисля за малко и ще реша. :)

:lol:

Не го харесваш наистина. Остави момчето на мира.

psyho_bitch
06-19-2012, 09:01
:lol:

Не го харесваш наистина. Остави момчето на мира.

Добре, значи като искам да помисля как да не му досаждам или да го накарам да се чувства неловко означава, че не го харесвам?!?!? Съжалявам, но нещо не го разбирам. То е единственото момче което съм харесвала и то няколко години. Знам, че ще имам още мн влюбвания, но пак просто малко трудно ще ми е да се откажа да го харесвам! Съжалявам ако нещо ще те обидя, но ми беше гадно, като видях какво си написала.

valdesbg
06-19-2012, 09:06
Добре, значи като искам да помисля как да не му досаждам или да го накарам да се чувства неловко означава, че не го харесвам?!?!?

Дам, това означава.

Избий си от главата че stalking-а означава харесване.

InnoraX
06-19-2012, 10:08
Щом те заговаря той, значи може би има интерес към теб, моят съвет е и ти да го заговаряш от време на време, някой път да излезнете на среща и тогава да се види, за какво иде реч. Все пак, ако наистина толкова мислиш за него, трябва да дебнеш възможността, и да оцелиш момента. Това че си има приятелка, не трябва да те притеснява, защото не се знае какво въобще чувства към нея. Но запомни едно: Play with fire and you get burned. :)
Късмет ти желая!

Verminaard
06-19-2012, 10:27
Дам, това означава.

Избий си от главата че stalking-а означава харесване.

^ амин.

psyho_bitch
06-20-2012, 06:28
Щом те заговаря той, значи може би има интерес към теб, моят съвет е и ти да го заговаряш от време на време, някой път да излезнете на среща и тогава да се види, за какво иде реч. Все пак, ако наистина толкова мислиш за него, трябва да дебнеш възможността, и да оцелиш момента. Това че си има приятелка, не трябва да те притеснява, защото не се знае какво въобще чувства към нея. Но запомни едно: Play with fire and you get burned. :)
Късмет ти желая!
Мерси. :)

sweetycherry33
06-20-2012, 06:47
Най - гадното чувство е, когато си до човека, който обичаш, но да знаеш, че той никога няма да бъде твой.

Е, все пак и аз мисля като InnoraX - трябва да си говорите повече, да отидете на среща, за да видиш как ще се развият нещата и сама да прецениш...Надявам се да съм помогнала.

psyho_bitch
06-20-2012, 09:23
Много пъти съм си казвала, че той няма да стане мой, но тогава ми ставаше адски гадно и се натъжавах :( Не знам, но един приятел, като го пита въпроси за неговото мнение относно мен, той отговори, че много съм се променила в хубавият смисъл, като приятел ме харесва, но като го пита ,,А като гадже?" той му каза, че това е било лично, приятелите ми казаха, че може и той да има някакви чувства към мен :) За говоренето и срещите - той като ме види винаги някак си ми маха лигаво (закачливо) или идва до мен и ме заговаря, аз обикновено го каня да се състезаваме :D Мерси sweetycherry33 ;) Помогна ми.