PDA

View Full Version : Какво ми е ? :(



Xx_Unbelievabl3_xX
06-18-2012, 19:46
Здравейте... имам проблем с уринирането, днес на 2 пъти като ходих по малка нужда усещах пареща болка много ниско в корема и течеше кръв.. не съм в цикъл мина ми, но се притеснявам, защото преди 3-4 дена правех секс без презерватив.. Моля ви кажете ми какво може да е, много се притеснявам ;(

horacio
06-18-2012, 19:55
Може да си хванала някакви гъбички. По-добре отиди на лекар, изобщо не се чуди. Ако се моташ да не се окаже нещо, което трудно се лекува и много да се озориш....

Xx_Unbelievabl3_xX
06-18-2012, 20:05
първо си помислих, че е цистит, но след като прочетох в интернет, че за възникването му фактори са: бременност, климакс, преумора, задуржане на урина и други (мисля, че и някви бактерии).. страх ме е да не съм бременна, не свърши в мен, обаче ми е много притеснено :(

draid
06-18-2012, 20:10
Възможно е да е и цистит, това е често срещано, особено при жените. Както и да е, сегашното ти положение говори за наличието на проблем, вероятно инфекция, така че не се бави ами ходи на лекар.

Your.Passion
06-18-2012, 20:13
Чудиш се дали си бременна - тест .
Чудиш се защо ти пари когато уринираш - лекар .

Verminaard
06-19-2012, 10:13
Лепнала си някоя инфекция на пикочния тракт.Честито.

th3dude
06-29-2012, 08:46
може да е цистит, незнам най-добре отиди на уролог, аз като бях малак имах подобен проблем започна се с парене но не казах на майка ми защото ме беше срам, и си изпатих като не и казах след време започнах да оринирам кръв не много около 5 капки понякога и повече не ме питай колко трудно се излекувах просто като се сета и не ми си мисли, веднага отивай на лекар за да не станеш като мен, ужасно беше, сега съм си добре оправих се :)

ThisIsMe
07-02-2012, 15:38
първо си помислих, че е цистит, но след като прочетох в интернет, че за възникването му фактори са: бременност, климакс, преумора, задуржане на урина и други (мисля, че и някви бактерии).. страх ме е да не съм бременна, не свърши в мен, обаче ми е много притеснено :(

Всъщност фактор за възникване на цистита е и дефлорацията(ако си правила секс за пръв път),така че и това не е изключено като вариант.Но пък дори и да си правила секс за пръв път,това не означава ,че имаш точно цистит.Би било твърде ограничено от моя страна да посоча ,че имаш цистит,при положение ,че възможните заболявания на пикочните пътища не са едно или две.По-лошото е ,че НЕ си правила безопасен секс и вероятно си подарила "гадинката" на партньора си.Ето го и крайния извод-> Лекар!