PDA

View Full Version : Какво вълнува една жена ?



Your.Passion
06-18-2012, 21:11
Какво вълнува една жена ( или по-точно от какво се интересува тя ) ? И от какво се интересувате лично вие ? :)

*Ако администраторите имат нещо против темата ,просто да я изтрият :) .

crazy_Smile
06-18-2012, 21:16
Ами точно сега мен ме вълнува много маникюрът .. Даже в момента си правя :D таа .. искам да кажа, че в момента ме вълнува предимно маникюр и прически <333 Ако видите нещо интересно пращайтее ... :D :D

babylofzz
06-19-2012, 09:01
Като цяло:козметика,дрехи,тяло,м ъже,семейство,дом,сватба,па ри,работа,бебе..много неща вълнуват жената,но много зависи и нея.Склонни сме от малки да мислим за бъдещето. :D
Лично мен ме интересува всичко изброено по-горе.

crazy_Smile
06-19-2012, 10:58
Като цяло:козметика,дрехи,тяло,м ъже,семейство,дом,сватба,па ри,работа,бебе..много неща вълнуват жената,но много зависи и нея.Склонни сме от малки да мислим за бъдещето. :D
Лично мен мен интересува всичко изброено по-горе.

+1 :)
10 букви

strawberry88
06-19-2012, 11:17
В момента-обувки. 8-)

Hilary_
06-19-2012, 15:38
И от какво се интересувате лично вие ? :)
Козметика, мода .. и най - вече от себе си!

Наблюденията ми върху интересите на останалите са доста потресаващи, така че ще се въздържа.

dreamer_love
06-19-2012, 15:39
мен ме вълнуват тези неща: книги, любов, бъдеще, образование, приятелство, дрешки, обувки, пътешествия, запознанства, себеопознаване (колкото и странно да звучи), ясновидство, астрология и още много, много, много, много, много неща

brutaLxxbunny
06-20-2012, 04:58
Едва ли бих могла да сложа всички жени под един знаменател, казвайки какво ги вълнува, но мога да съм сигурна за едно - мъже! От това се интересуват всички жени от 14 г. до 100 г. :D Освен хомосексуалните, разбира се...

BikerGirl
06-20-2012, 14:09
По принцип всяка жена като стане жена и е на около 25 - 30 години се вълнува предимно от семейството си - бебче, съпруг и професията си и там женските работи :) тук не говорим за дете, а жена. има и индивидуални интереси защото не всички жени са еднакви. ;)

Your.Passion
06-21-2012, 08:17
Аз пък се интересувам от гримове ,маникюри,ообувки,дрехи,люб ов,приятелство,образование .. 8-)

NewMessage
06-21-2012, 09:15
ха - ха - ха, :D това че имате в*гина и все още неразвити гърди и телца, не означава, че сте жени
. :D Вие сте деца на по 15 - 16 - 17 години, какви жени сте вие... Изчакайте поне още десет години, пък тогава се чувствайте жени. Боже колко мъка има по този свят...
Във вашият свят, в който мислите само за гримове и дрехи може да си вярвате, но истинската жена далеч не се интересува от това... като станете жени ще разберете...

оле ужас! :D :D :D
:D
:D
:D

myfavouriteseason
06-21-2012, 09:18
^ и на мен същото ми стана интересно, ама гледам сеир :)

Rebirthing
06-21-2012, 09:44
Една жена като е на 25-30 години не може да се вълнува от грим и поддържане на добър външен вид ли ? Егати, да ви имам скапаната логика. Разбира се, че ако има деца, те ще са на първо място, но това не значи, че една жена трябва да се интересува само от готвене и дондуркане на бебета. А тук момичетата нека се вълнуват от мода и козметика, това им е 'работата' на тази възраст, а не да бутат колички...

До тук с лиричното отклонение...


В момента аз лично се интересувам от - здраве, спорт, изкуство, книги, наука, дизайн, работа, пари, мода, козметика, туризъм, музика, образователни/документални филми.

Sladichkoto0
06-21-2012, 15:44
Няма нещо, което да не ме вълнува ... Преобладават на периоди ... в момента съм на тема бански :D