PDA

View Full Version : Косми



uhateme99
06-18-2012, 22:03
Като за начало искам да кажа, че темата пускам НЕ ПРЕЗ МОЙ ПРОФИЛ. Така, че не гледайте ника... И съм момче..
Та проблема ми е следния... Незнам какво чудо съм... Нормално е подобно окосмяване може би, но аз не го искам. Значи първо веждите - по средата м-у двете имам косъмчета, които искам да махна, около 10 косъма са и свързват двете вежди - wtf? И искам да попитам някакъв начин да ги махна? Ако ги махна с пинцета, ще станат по-големи и ще трябва винаги да ги махам? Така ли е? Ами ако да, някак си да ги изруся или изсветля? Не искам такова нещо вече :(
Също така краката - Имах някакви ужасно големи и супер гъсти косми, разбирате ли ? Но ги кръцнах до средата с ножицата (знам, че е тъпо) и сега малко по малко въпреки че е само отпред, но пак има... КАКВО ДА ГИ НАПРАВЯ :( Момче съм и знам, че е гейско с обезкосмени крака, но мойто си е голям проблем направо..
Последния проблем относно тая тема - мустак... Това вече не е нещо голямо, наистина ... Малки къси, но пък ЧЕРНИ ( :@ ) косъмчета.. Но пък искам да нямам нищо и тях какво да ги направя...? С пинцета съм ги махал 3 пъти и продължавам да ги махам, но хем боли на места, хем е бавно... Какво да направя с тях пък... Има ли някакви лентички малки за такива части да ги махна с лентички.. Както казах те са малки, детски, но пък черни както космите по всяка друга част от тялото ми и това е проблема. Някакъв начин за изрусяване/изсветляване за да го направя с косъмчетата между веждите ми и с тея над устната... Или лентички за косъмчетата над устните и нещо за тва между веждите? Моля, без обидни коментари... Трябва ми помощ, защото ми е писнало да търпя... И както казах рега не е на този, който пише темата сега... Благодаря ви предварително...

Reenata
06-18-2012, 23:07
Чоовеек .. момче си . обръсни мустака..при мъжете е нормално. Средната вежда я махни или с кола маска или на козметик с ел.пинсета. Няма как да не растат :D .. Трябва фото епилация,ама си момчее .. бръсни се това е .. по-добре от колкото да си космат .. не понасям космати момчета и мъже изобщо косми

Runaway11
06-19-2012, 14:44
ОМГ..пхахахахаха. Абе обръсни се бе. Пък космите от веждите ги дръпни с пинсетата и готово..ще я ползваш там веднъж в месеца какво да се прави.

mlakniwe
06-19-2012, 15:10
между веждите-пинсетка-споко няма да станат по големи и черни, ако го напрайш с кола маска ще изглежда неестествено и смешно
мустак-самобръсначка или ленти за лице/като за първи път/
крака-кола маска и после растат по на рядко и по светли, тоест един път си правиш и чакаш няколко седмици да пораснат малко да не си съвсем като гол охлюв-така ще изглежда по естествено и яко, аз няколко дни преди да сложа къси гащи си прая кола маска и после цяло лятно косъмчетата ми растът много бавно и са тънки и светли

uhateme99
06-19-2012, 15:26
Омг.. абе хора, "мустака" тва са малки ама черни косъмчета и гъсти , не искам със самобръсначка щото ще станат на точки кат на големите мъже и ще са черни, дебели, а аз не искам това... тва между веждите също косъмчета и и другите момчета го имат ама по на рядко, ако го махна с пинцета... ще трябва всеки път да ги оправям... а не искам поддържане на жена... другото, което е е, че баща ми ще забележи може би, а не искам да ме изритва :Д понеже тва наистина си е женско майна... а за мустака нш няа да ми каже, но както казах, не искам да го БРЪСНА... нещо изсветляване няма да си личи дори отстрани щото за пореден път казвам, къси са... или някви лентички широки колкото мястото... ако знаете дали има някъде... и ако може да са без такива грижи "на чиста кожа, сухо" и др такива...
Колкото до кола маската на "mlakniwe", отново баща ми... Вие знаете хората от по-предишните години. За тях е нормално да си космат да кажем и не знаят, че в днешно време много мъже се обезкосмяват на места, където го правят само жени. Спомням си как братовчед ми, сина на първия братовчед на баща ми е отишал на кола маска, баща му го е завел.. И тогава баща ми само повтаряше как бил луд, ненормален и други такива.. :D .. И незнам вече... Ако направя кола маска, нали ше ме види с обезкосмени крака... като на жена... Пък и не само това... Приятелите ми като знаят, че това е гейско да си ги махаш там и като ме знаят с косми на краката, после като ме видят... ще ме е срам... Незнам вече... чакам още мнения относно нещата по това мнение. Благодаря отново

AnonimenKolkoDaEAnonimen
06-19-2012, 15:32
Или ги махаш както ти казаха, или не ги махаш.За краката има още един вариант - с машинка за подстригване.Хем няма да си съвсем без косми, хем няма да са толкова дълги, но седят малко като обръснати и трябва по-често да ги подстригваш... .

uhateme99
06-19-2012, 15:36
Имам машинка, да. Демек да не ги бръсна до корен - така няма да станат по-дебели и по черни. Това снощи го направих с ножица :D:D наистина стана, но те са гъсти... искам да опитам кола маска наистина (срам ме е че дори го казвам лоллл) но викам да е зимата, за да може като съм като гол охлюв, никой да не го види. :Д А сега наистина с машинката когато няма никой вкъщи до средата, но се притеснявам да не седят като бръснати?
Също така като им намалям размера ако ще го правя с машинката нали, ще стават ли още по гъсти?
А за лентичките за "мустака"? Да знаете има ли?

mlakniwe
06-19-2012, 15:43
На колко си? Казах ти мустака щом не искаш да го бръснеш има ленти за лице/кола маска за лице/ прайш си на мустака и между веждите-за краката не знам и наще са против, но аз им обяснявам, че сега са други времена и така, а това, че е гейско-не е вярно, нарича се метро сексуалност-пък според мен няма нужда да си обезкосмяваш краката щом не искаш-къде си видял в Америка например или друга голяма държава да си бръснат краката, те дори мишниците не си обезкосмяват, значи в повечето държави мъжете и момчетата не се обезкосмяват, само в БГ това е нормално и задължително едва ли не-аз съм ходил в други държави и съм забелязал, че там мъжете и тийновете не се обезкосмяват и това си е нормално, не знам в БГ защо сее наложи това в последните години и сега излиза, че ако тръгнеш космат по улицата ще си ненормален, щото всички около тебе са оскубани и обръснати, а преди не е било така-да кажем преди 8-10 години

uhateme99
06-19-2012, 15:50
Първо - на 13 съм. Но баща ми е космат малко повече там - и аз съм космат там. Гледаш ръцете, гърдите, гърба, корема никви косми, краката - урангутан... Много гъсти черни косъмчета...
Ихаааа... Къде мога да намеря тия лентички? Има ли няква специална процедура, да се мажа с нещо и такива (преди ползването на лентите)? В аптека да търся ли ?
Как между веждите кола маска? нали ще дръпна и част от двете вежди ... + това ефектът от пинцета и кола маска не е ли еднакъв? И с двете премахваш от корена. Каква е разликата?
За краката съм навит зимата няква кола маска, понеже чак тогава не хода с къси гащи и наще няма да ме видят и това да е - после квото порасте си остава... но пък това лято кво ше се правим? ще ме гледа секи така ли? Има и други като мен, че и по зле в краката - много по зле.. Но това не значи нищо...
Какво значи метро-сексуалност? :Д Краката ИСКАМ, но се притеснявам от мнения на баща ми ;д ще ми се хили и кара. Въпрос - къде си видял да не се обезкосмяват, как в Америка да не се? :D Тва за по улиците е вярно - ебати модата стана бе... Аз не искам заради себе си да си махам мустака, м-у веждите и краката , а заради мнение на повече хора (има и от момичета)
Просто днешните харесват гейски момчета... Какъвто искам да ставам и аз заради някви мнения.. Но това е - не се харесвам. Та ще продължавам да настоявам за изрусяването - няма ли с кво? Срам ме е да си оправям веждите :D И искам с нещо да изсветля космите около веждите... и мустака, или него просто с ножицата пак да намалям космите - но не искам щото и те като на краката са гъсти и пак личи...

mlakniwe
06-19-2012, 16:02
изрусяване-забрави!
Отиваш в най-близкият супермаркет и търсиш кола маска за лице или за деликатни зони/все тая/-може да е малко по скъпичка, но ще имаш за доста време, отрязваш, колкото ти тряя залепяш и дърпаш-нищо сложно


Метросексуалност е обществен феномен, стил на живот, който се разпространява сред младите мъже под влияние на съвременната масова култура.
Определена роля за такъв стил на живот играе концентрирането на вниманието върху собствения външен вид, модата, използването на козметика, търсене на атрактивност и индивидуално излъчване. Тези качества обикновено се свързват с женствеността или с външните прояви на явните гейове, но метросексулността не е сексуална ориентация.

Тоест ако се поддържаш-тоест ако си поддържаш външният вид си метросексуален-има много известни такива мъже и няма нищо общо с хомосексуализма

uhateme99
06-19-2012, 16:12
А защо да забравя изрусяване? Нещо беше с кислородна вода, и после седя на слънце и космите стават светли? В супермаркет - сигурен ли си, че там трябва да търся ? За мен тва е добра новина, щото ако е от супермаркет, тия не забелязват какво зимам като го маркирват на касата, а в аптеката закво ли ще ми е на мен кола маска.. Смисъл сигурно ще ме е срам :D Иначе още сега мога да ида до близкия супермаркет. Но какво представляват? При какви неща да търся, всмисъл щанд с какви неща ?

mlakniwe
06-19-2012, 16:28
намират се там, където са пастите за зъби, шампоани, и тнт и никой не го интересува за кво ти е тази кола маска, те са там само за да ти вземат парите, другото не ги ебе

SmilezZz
06-19-2012, 16:36
Такааа'м. Като искаш да си космат, със свързани вежди - стой си така. Не може да не искаш да имаш косми между веждите, а да не полагаш никакви грижи. Решението си е да си ги махнеш с пинсетка - няма да станат по - твърди и черни, спокойно. Ще се налага да си го правиш на месец, максимум, да кажем.
За краката - тъпо е да си ги подстригваш с ножица. Отвратително седи, поне според мен. Или си ги обръсни, или действай с кола маска , например.
А за мустака: най - добре си го обръсни. На мен ми изглежда супер смешно момче с девствен мустак.

uhateme99
06-19-2012, 16:46
НИКАК дори не искам със "свързани вежди". Също така не, че са свързани, просто по средата има косми от едната - около 10 косъмчета. Ако ги махна - хоп баща ми ще види и ... Няма как да му обясня, че е нормално... С пинцета незнам... викам сега да пробвам с 2 косъма но незнам...
Седи си нормално, половината на косъма го махаш и готово... Ако ги обръсна... Не ми се мисли кво ще става... Колкото до мустака, гледаш детско лице с мустак да кажем кат на баща ти.. Nice, a?

AnonimenKolkoDaEAnonimen
06-19-2012, 22:04
За веждите - с пинсети е най-добре, че с лентички да не вземеш да махнеш половината вежда :D . Иначе и аз съм с космат ген, също си махам космите на краката, не ми се искаше, но така донякъде ми е и по-комфортно, такава е модата ;д . Мустака според мен трябва задължително да го махнеш.По-добре започни с тези лентички и след 1 година да речем, може да почнеш да се бръснеш. Краката - може би с кола маска е най-добре.

uhateme99
06-20-2012, 17:37
За веждите искам да попитам когато ги махна ако ги махам, като растат нови след време, ще седят ли на някакви точки? смисъл като е къс косъма и още седи като точица.. ако седи, ще се види, че е оправяно и ... И ако седи да махна ли пак още преди да е пораснало, просто като е почнал косъма? Ще може да се махне, нали?
"Мустака" с лентички ще пробвам, ще разгледам както казах сам във някой супер... Тъкмо има наблизо... За краката незнам кво да праа :D

Blessed_
06-20-2012, 19:23
За веждите можеш да си вземеш лентички от тези за по-деликатните зони, защото са по-малки (например на Veet или обикновена коламаска, имаше една май се казваше Jankar в една розова опаковка и в нея има и да си режеш лентички с каквато големина искаш) и за мустака също. А ако те е страх да не си отскубнеш някоя част от веждата, помоли някой приятел/ка да ти ги махне или отиди на козметик да ти ги махне с коламаска. Ако баща ти забележи и ти се скара, се опитай да му обясниш, че не е гейско и че ти се чувстваш по-добре, когато ги няма тези косми по лицето ти и не си единственото момче, което си ги маха, надявай се да те разбере. :D На краката можеш да ги махнеш също с коламаска или ако не искаш да си личи толкова, че си ги махал ги подстрижи с електрическа машинка.

uhateme99
06-21-2012, 12:22
blessed_ , защо да взимам кола маска, като ефектът с пинцета е същия като с кола маска? Не е ли?
Ся се сетих един въпрос, дали няма да седи червено на кожата след като използвам лентите?

uhateme99
06-21-2012, 12:31
Умирай бе.

uhateme99
06-21-2012, 13:06
Начи проблема с веждите е отстранен. Е, оставих 3-4 косъмчета, но без тези, които имаше преди като се погледнах се почуствах бая по-добре :D Само дето се страхувам баща ми да не забележи, което няма как да не стане... Според вас ако забележи, да му кажа ли, че съм ги дръпнал с пръсти, понеже ме дразнят? После мисля да ида за лентичките... Първо да пробвам ли без марка или да взема конкретна? (:

breathless
06-21-2012, 13:31
Хах едва ли ще ти повярва, че си ги отскубнал с пръсти, тъй като това става трудно.Не виждам защо баща ти трябва да каже каквото и да било лошо за това, че си ги махнал.Чувствал си се дискомфортно с тях - махнал си ги.

uhateme99
06-21-2012, 14:20
breathless, трудно? :D Преди съм го правил :)
Защо ли? Не вярвам да не знаеш мнението на по-"старите" относно такива теми. Преди жените са харесвали космати или поне са ги приемали, пък днешните харесват обезкосмени и приемат само такива...

uhateme99
06-21-2012, 14:24
И ся си дойде и се притеснявам ако види да не ми каже нещо... Да не бях го правил... Ужас... Хора, тва ще му кажа...

uhateme99
06-21-2012, 14:38
Спрете се бе, болни мозъци..

Blessed_
06-21-2012, 17:19
uhateme99, разликата между пинсетата и коламаската е, че с пинсетата ще си играеш да махаш косъм по косъм, а коламаската маха всичко (също и готовите лентички). И да, ще ти седи малко червено, но за кратко, след 20 минути даже и по-малко няма да е червено.

uhateme99
06-21-2012, 19:15
Ааам.. То бяха 6-7 косъма, махнах ги и сега ми е ужасно по-комфортно :D Бях до супермаркета, ами имаше някакви в кутийка, пишеше "Депилиращи ленти за лице "марката" " и на опаковката няква жена снимана :D Струваха 5 и нещо, да ги зема ли според вас? Според това което пише нали там за депилиращи ленти... Да прочета ли за всеки случай дали има някакви условия преди махането на космите смисъл почистване а-у? Ама по добре да попитам вас дали е възможно да има? Процедури преди обезкосмяването?

PullMeCloser
06-21-2012, 19:26
Омг.. абе хора, "мустака" тва са малки ама черни косъмчета и гъсти , не искам със самобръсначка щото ще станат на точки кат на големите мъже и ще са черни, дебели, а аз не искам това..
Луд ли си! :Д:Д:Д И какво, смяташ да си махаш цял живот мустака с лентичка (рофл)
Супер грозно е девствен мустак, давай със самобръсначката, какво се лигавиш с тия лентички.

Колкото до това какво харесваме днешните момичета- не е вярно, че харесваме и приемаме само гладки мъже. Аз лично предпочитам мъже с необезкосмени крака и ръце, по-секси е. И не съм само аз.

uhateme99
06-21-2012, 19:28
Ти добре, ама ти не си 14 годишна, каквито аз търся и евентуално те мен. Най-вероятно си жена...

Не бих искал със самобръсначка...

PullMeCloser
06-21-2012, 19:36
На почти 18 съм. Когато бях на 14, пак харесвах окосмени.


Защо? Нали знаеш, че брадата е секси? И девствения мустак отблъсква всички, дори 14-годишните?

uhateme99
06-21-2012, 19:43
брада нямам... :D Девствен, демек не бръснат?

PullMeCloser
06-21-2012, 19:47
Да, точно. Не си го махал до сега, така ли?
Ти нямаш, ама ще ти се появи. Стига си се лигавил с тия лентички. Казах ти, грозно е! Дори не знам как ти може да предпочиташ да го махнеш с лентичка... Момче си.

На колко си, всъщност?

uhateme99
06-21-2012, 19:50
Искам с ленти бе човек... Махал съм го ама по най-смешния начин :D И него с ножица :D И един път го махнах до корен и после порастнаха по черни косъмчета и оттам само намалявах спрях до корен... но искам с лентички човек... Не ми харесва да го бръсна... Един пич, само че с една година по-голям от мен си го бръсне и ... Много ужасно такова... Поне да пробвам с лентички и ако ми хареса да остана... И другата година поне да почна да го бръсна ако ще го бръсна... Той дори не е голям...

uhateme99
06-21-2012, 19:57
На 13 съм ... Казвам ти, на "мустака" имам малко косъмчета, но са твърде черни както космите на всяка друга част от тялото ми... на веждите ги отскубнах те бяха малко.. На краката съм най-окосмен.. Но само те са ми окосмени.

PullMeCloser
06-21-2012, 19:59
С ножица? Леле, спри :Д


Не знам какъв ти е проблема с бръсненето, съвсем нормално си е!!! ДЕВСТВЕНИЯ МУСТАК Е ГРОЗЕН! :Д Имаше една тема за най-големи недоразумения в стила на българските момчета и мъже, ще ти дам линк ако искаш, за да видиш какво сме писали там момичетата.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=274736.0

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/465742-Какво-най-мразите-в-едно-момче

uhateme99
06-21-2012, 20:08
Абе 1 път да пробвам, кво ще стане? Само тези които са ме запомнили с косъмчета там, ще ме видят без? :D Поне 1 път да пробвам...

PullMeCloser
06-21-2012, 20:10
Ама няма смисъл!!! Пак ще порасне, така или иначе ще го бръснеш!!! Ако толкова държиш- махай го, обясних ти и аз, и в другите мнения сигурно са ти казали да го бръснеш, ти си прави каквото искаш вече :Д Нищо няма да ти стане фактически, ама...

uhateme99
06-21-2012, 20:19
Ще стане като на голям мъж - набол и черен, дебел косъм. Не искам ..

PullMeCloser
06-21-2012, 20:21
Какво грозно има? Секси е, бе, човеко :Д

uhateme99
06-21-2012, 21:30
Секси на момченце с детско личице - хех :D

PullMeCloser
06-21-2012, 21:32
Сега може да не е, обаче като пораснеш- ще бъде. Грозно ще е да си голям и да имаш девствен мустак, който махаш с ленти :Д

uhateme99
06-21-2012, 21:52
Като по-голям няма да е с ленти, но сега по-добре със :)

ccdesigns
06-21-2012, 22:22
Ще стане като на голям мъж - набол и черен, дебел косъм. Не искам ..

Да бе то така става... И да го махнеш с лентички ще порасне като девствен мустак, което е едно от най-грозните неща. Бръсни се бе, малоумен ли си. Бахти олигофрена дет си.

uhateme99
06-21-2012, 22:30
По-добре отколкото да стане такова гадно...

ccdesigns
06-21-2012, 22:36
Ти кво мислиш, че след 10 бръснения косъмът ще стане дебел като на 45 годишен човек ли? Бах те в педалчето :D

PullMeCloser
06-21-2012, 22:39
НЕ Е ГАДНО ДА ИМАШ БРАДА. Гадно е да имаш девствен мустак.
Махай ги със самобръсначка, бе, човеко!!! Слушай какво ти казваме!!!
Защо не говориш с баща ти? :Д Питай го с какво да си ги махнеш.

uhateme99
06-21-2012, 22:44
ccdesigns, педалче ще викаш на явния нещастник, който си е изхабил лайняната сперма за да се роди черен гей като теб.

PullMeCloser, ще видя .. :D

ccdesigns
06-21-2012, 22:48
Педалче ще викам на недорасъл идиот, който иска да си изрусява веждите, да си маха мустака с лентички, който си кастри краката с ножица и който е роден от такава лайняна сперма, че друго освен слонско лайно да не стане от него.

(ма такова лайно дет слона го яде за 5-6 път вече)

uhateme99
06-21-2012, 22:53
Ъъъъ.. за тебе ли говорихме :DD и btw слона не яде лайна, а ти : )

scrooper
06-21-2012, 22:54
За веждите- пинцета. За мустаките- бръснене. За друго- бръснач/ евентуално кола маска, ма като ви знам мъжете какви сте душици, надали ще издържиш :D
А ето какво ще кажеш на бащати: Тате, става много горещо и буйната растителност много ми топли, кара ме да се потя допълнително, не мога да спя от тая покривка ии просто нямаше как. Наесен пак ги пускам, не се кахъри ^^
Баща ми си маха космите по цялото тяло през лятото с бръснач, точно за да не му топлят

Dqvolchetooo
06-22-2012, 07:08
обръсни се това е начина :D за краката може да използваш кола маска или електрическа машина ;) може пък и да отидеш козметик

ccdesigns
06-22-2012, 08:34
обръсни се това е начина :D за краката може да използваш кола маска или електрическа машина ;) може пък и да отидеш козметик

... или да се фърлиш от някой мост :)

Blessed_
06-22-2012, 09:30
Наистина ще е по-добре да си обръснеш мустака, защото, за да станат дебели трябва да ги бръснеш доста време, а не както ти си мислиш, че от няколко пъти ще стане така. :D

uhateme99
06-22-2012, 10:07
ccdesings - след теб, жалкарче.

Blessed_ - ама все пак все някога ще станат, нали? :D А става ли поне с машинката да ги намалям само? Така нали няма да е "девствен" ? :D

ccdesigns
06-22-2012, 12:34
Дали ще ги минаваш с машинката или със самобръсначката, все ще ги бръснеш и все ще станат дебели след време, но под след време разбирай след 10-15 години, не след 3 месеца. Познавам 35 годишни мъже, които имат тънки косми на брадата, въобще не е задължително да ставаш с 1 косъм колкото ръката на Колман. Колко 20-25 годишни мъже си виждал с такава дебела брада? 0

bReAk3R
06-22-2012, 13:40
ccdesigns - Аз лично виждам 15 годишни от търговската и други с такива бради и мустаци :) А на един 7 клас, лицето му е бяло и съвсем гадно си личат точките от избръснати мустаци... Иначе авторе, все някога ще се наложи да ги бръснеш :)

ccdesigns
06-22-2012, 13:59
E много ясно, че ще има 15 годишни с бради и мустаци, ама не с дебели косми. А и те не са грозни. Девствения мустак е наи-грозното нещо у един мъж за мен. Ти аз на колко мислиш че съм, на 20? Нищо не личи, това дали ти е бяло лицето няма нищо общо с това дали си млад или не. Нали ги гледам всички на мойта възраст, дето още не са се обръснали, че са ебахти олигофрените с девствените мустаци, а аз по 2 седмици не се бръсна и едвам ми личи, ти ми говориш за някви точки.

bReAk3R
06-22-2012, 14:23
Нали това казвам, с дебели и черни. Пък може и да се бъркам, да не са толкова черни като на голям.
А ти на колко си?