PDA

View Full Version : What the hell is going on?



rusoto_baby_f
06-19-2012, 03:58
Преди няколко седмици се разделихме с приятелят ми..И така всеки продължава по своя път..Колкото и кофти и гадно да ми е, разкъсвам се отвътре, безсънни нощи и рев, се опитвам да запазим приятелски отношения, до днес..Засякохме се, а той беше един такъв арогантен, високомерен, пфф..Както и да е поздравих го..
Преди време си изтрихме ФБ заедно..След време аз поисках да си направя нов, но той не ми разреши..И това го кара да си мисли, че дори и да не сме заедно, щом не съм си направила фб все още може да ме контролира и командва...Предполага се, че след като сме разделени всеки си гледа неговия живот..И аз взех, че си направих нов ФБ днес..Не знам как е разбрал, но ми написа куп глупости на смс от сорта на ,, ще видиш какво те чака утре,,
При което аз ми отговарям ,,няма за какво да ми се сърдиш, ти сам реши нещата така да се случат.Всеки поема по своя път, остави ме на мира,, Отговор : ,,аз отдавна съм те оставил на мира,, и куп обиди.
..При положение, че преди това се засякохме и всичко беше ок, ейй така след като разбра, че имам фб и превъртя..
Не знам вече какво иска?Не знам и какво да мисля...

someonerandom
06-19-2012, 05:02
Чакай сега.Как така не ти разреши? Какви такива хора сте вие,по дяволите? ОСтавяте някакви олигофрени да ви играят кючек на главата, да ви ЗАБРАНЯВАТ някакви абсолютно нормални неща и да се държат, сякаш са 57-годишни бизнесмени, а вие сте им държанки,и после се чудите защо са развили собственическо чувство.

rusoto_baby_f
06-19-2012, 05:25
Да кажем, че допуснах грешка и го оставих да ми се качи на главата без да се усетя...

SisiStrange
06-19-2012, 06:40
И теб те интересува, защото? Ми нека си беснее. Негов си проблем. Малко ме съмнява да ти налети със секира, тъй че просто игнорирай.

magita
06-19-2012, 07:05
еххх... Този ФБ съсипва хората

3oPuTy
06-19-2012, 07:22
Въобще не си прави труда да му отговаряш на СМС-ите - пълен игнор.Нормално е да се ядосва - до вчера те е дърпал за каишката,а днес вече започва да усеща,че няма контрол над теб ...

valdesbg
06-19-2012, 08:29
А дуе ти се щото знае че ще му се вържеш :) И ти наистина му се връзваш.

Наскоро една потребителка имаше подобен проблем, и всичко се оправи когато тя повярва че всичките заплахи са просто думи и нищо повече.

Вариант едно е да извадиш тежката артилерия и да почнеш да контраатакуваш. Ще избяга като котка по горещ ламаринен покрив.
Вариант две е да го игнорираш по всякакъв начин докато ада замръзне. Тва с приятелските отношения не е лъжица за всяка уста. Очевадно не е за вас в случая.

Verminaard
06-19-2012, 10:40
Типично,малоумни момченца,фейсбукове,драма на квадрат и после 'дайте ми съвет,защото не ми достигат гънките да видя очеваднтото и да действам по него'.
Младежта днес е мизерна.

heartshapedbox
06-19-2012, 11:43
Не се занимавай с него, остави идеята "просто приятели" настрани и продължавай напред.