PDA

View Full Version : Кофти ситуации много често - търся лекарство



Div4uk
06-19-2012, 10:11
Хора имам отскоро един проблем дето ме вкарва в супер кофти ситуаци много често вече. Проблема че оная ми работа спр често ми се дърви и кадето и да е. Зимата не бях така но не знам сега откакто лятото и тея жеги не знам с какво ми влиаят но прес деня поне 15 пъти ми се дърви хей така от самосебе си )))): хода кат няква свиня по цял ден чуда се как да се крия и спр много се дразня вече. Неа знам дали е нормално тва за мойта възрас но и да е искам да не ми става така! Във съботата като бяхе на плаж станах за срам направо- бяхме аз един фр сестрами и брачедката на коралите. И там едно че супер много мацки и то имаше много такива дето си се къпаха и си лежаха по цици, второ и аз дето постоянно ми става от нищото....и нали се сещате че дето минех сички хора в мен гледаха. ))): Чуствах се кат някво посмешище направо пред всички. Ест праех се че не ми пука и нищо не забелязвам, смисъл държах си се нормално, но иначе ме беше супер срам от хората. Та искам да питам дали няма някакви хапчета за да не ти става толкова често оная работа или нещо дето да подтиска това. Мерси за помоща! Плюс това искат тия дни пак да отидем на плаж и не знам дали да се навия изобщо. Искам да ходя щот си е яко, хубаво си прекарваме но това ме спира защото не искам да ме е срам пред хората )):

li0n
06-19-2012, 10:16
Разбирам те... Вашите не са сложили врата на банята, нали? :(

Div4uk
06-19-2012, 10:21
Ее не хаах :D Ако и до сега не бяха сложили щях да се грамна (: Сложиха преди седмица и нещо вече. Като се къпя се празня или вечер в мойта си стая, вече не сме в ремонт.

li0n
06-19-2012, 10:24
http://farm5.staticflickr.com/4145/5090064899_5a47fb2f85_z.jpg
+
http://prikachi.com/images/574/4910574P.gif
Прави това по-често. ^

Div4uk
06-19-2012, 10:34
хаха мацката е мн яка кат я видях и пак взе да ми щръква :D ем начи сутринта кат се къпех го напраих. После излязахме със сестрами до мола и на връщане в рейса пак ми стана от самосебе си. сега мисля пак да го напрая и съм сигурен че до после до следобяд пак ще ми щръкне хей така )):

vassy
06-19-2012, 10:36
^^ебаси якия банскии! иначе... фап фап фап повечко и като гледаш мацки не си мисли само за тфа, а се разконцентрирвай

li0n
06-19-2012, 10:41
Като видиш някое хубаво момиче си мисли за това:
http://joselgonzales.files.wordpress.com/2007/11/moo2.jpg
или това
http://prikachi.com/images/833/3980833L.jpg
ПРЕДУПРЕЖДАВАМ, ЧЕ СНИМКИТЕ НЕ СА ЗА ГНУСЛИВИ ХОРА.. ПО-ДОБРЕ САМО АВТОРА ДА ГИ ВИДИ!

Div4uk
06-19-2012, 10:47
li0n бляааххх ))): това наистина ме отврати бе лелее :D ако си мисля наистина за тва 100% шеми спада винаги, самоче като гледам примерно няква мацка на плажа ми се набива спр много в съзнанието и как да мисля за говна и овце?

babbeta
06-19-2012, 10:50
Пробвай с Бром щом не искаш да ти става.

Div4uk
06-19-2012, 10:53
какав е тоя бром и от каде да го намеря? Какво представлява?

babbeta
06-19-2012, 10:59
Ако имаш някой приятел, който е състезател по нещо го питай.Иначе май го продаваха по аптеките под формата на ампули.Имай предвид, че не си избираш кога да ти стане - когато спреш Брома тогава пак ще можеш и е добре да тренираш нещо докато пиеш, че ще се побъркаш от тестостерона.

Div4uk
06-19-2012, 11:04
А опасен ли е иначе за нещо?

babbeta
06-19-2012, 11:06
Ами не съм много запознат, но май не.Почти всички добри спортисти ги зобът с него, в казармата също.Питай някой лекар за по-сигурно...

Div4uk
06-19-2012, 11:14
А те всъщност за какво го пият спортистите, за да не им става и на тях или за нещо савсем друго?

kolegata88
06-19-2012, 11:17
Пий бром

babbeta
06-19-2012, 12:32
Като не им става имат тестостерон в излишък сам се сещаш защо и какъв ефект има.

Mary_Jane_69
06-19-2012, 13:37
Хората пари дават да им се дърви пък ти..........

li0n
06-19-2012, 14:26
Абе кофти си е на 15 като си девствен да ти се дърви постоянно. :lol:

Div4uk
07-02-2012, 11:35
Вече зе да става още по зле вече. Срам ме е да отидя в аптеката да искам бром защото нз кво да кажа ако ме питат за какво ми е? И изобщо дали ще мидатат на мен? И исках да питам той дали е течен или на хапчета? Мисля че утре ще ходя да питам в някоя аптека, просто не се издържа, ставам яко за срам. Ето в съботта пак ходихме на плажа със сестрами брачедка ми и моя приоятел и пак същото! Хем преди да тръгнем кат се капах в нас се изпразних и като отидох на плажа пак почна да ми стаава. От най-малкото на някоя като се загледам в циците и внезапно ми тръгва нагоре, и насичкото отгоре тоя път суопер мн момичета имаше бес горнища ): сестрами и брачедками постояно ме подиграват и се подхилкват, уж после по4наха да ме оспокояват че да не ми пука и че нормално, но аз знам че е тъпо! Колкото и да е нормално. Готино е мн на плаж мн ме кефи но ето това ме спира много и мисля че няма да ходя докато не го реша този проблем, защото ми писна да бера срам вече. Вкъщи е сащото, не смея да хода в нас с къси панталкнки зарад тва. Та според вас ще ме питат ли в аптеката за какво ми е брома, и дали ще ми дадат на мен? И плюс това той на таблетки ли е или на какво??

chukipuki
07-02-2012, 12:32
Какво ти пука бе... чак и "лекарства" ще си взимал, защото постоянно му ставал. Ти луд ли си бе момче ?

Ilikeliljon
07-02-2012, 12:36
Ай стига глупости Бром. Да не сте луди кой знае какво може да му стане. Вземи по-често да удриш злобарки и ще се успокоиш и не се заглеждай толкова. Аз също се заглеждам, ама не си представям нищо, щото и на мен ще ми стане. Вземеш и ти ли да не си представяш

IseeDEADbodies
07-02-2012, 13:31
Хапчета вика... Олеле майко :razz:
Пич, нищо ти няма... Удряй по 1 злобарка, и няма да имаш проблеми xD

YoRlz
07-02-2012, 15:09
Напълно нормално си е според мен,все пак си тийн още :D ..Пък и к'во си мислиш ,че другите хора са нямали ерекций на плажа като са били като тебе ли !?!? :D Да не ти дреме (освен ако имаш малка пишка) :D