PDA

View Full Version : Взимане на детски - отсъствия



BlackEyedPeas
06-19-2012, 10:19
Искам да попитам някой който повече разбира от това. Изчетох десетки теми, но навсякъде пише различно. Въпроса ми е при колко отсъствия спират детските и за колко време горе-долу? А другия ми въпрос е дали ще направят проблем за отсъствията точно за тази и следващата седмица? Тъй като са последни, не мисля, че ще е проблем, независимо колко са отсъствията, но може и просто така да си въобразявам или внушавам. Биха ли направили от училището някакво наказание или проблем за неизвинени отсъствия в последната седмица + тази?

Xriis..
06-19-2012, 10:23
Мисля ,че при 10 неизвинени ги спират

BarcaGirl17
06-19-2012, 10:30
Мисля ,че при 10 неизвинени ги спират

Да, отиваш на съвет, четат ти конско.. и ти спират детските. И да, възможно е да ти направят проблем сега накрая на учебната година, само че то ще влезе в сила от следващата година. Смисъл такъв, че следващата година няма да получаваш детски помощи. Не знам обаче колко месеца не се получават, мисля че бяха 2, ама ще те излъжа.

BlackEyedPeas
06-19-2012, 15:26
Да, но следващата година по свое желание няма да съм в същото училище, а в друго. Тогава пак ли ще ми правят проблеми заради отсъствията ми от в моментното ми училище?

BarcaGirl17
06-20-2012, 07:37
Да, но следващата година по свое желание няма да съм в същото училище, а в друго. Тогава пак ли ще ми правят проблеми заради отсъствията ми от в моментното ми училище?
No idea. Говори с някой учител или с класния.

sa6eko
06-20-2012, 08:21
Над 5 неизвинени ти спират детските :) 5 1/3 ако имаш значи ще ти ги спрат но от догодина обаче незнам за какъв период от време :) Аз съм на 16 и от близо 10 години не получавам детски и въобще не ми пука само гледам да не направя 15 ;) лек ден