PDA

View Full Version : Нерви..



Slamdancer
06-19-2012, 12:54
Здравейте , имам голям проблем с нервите. Напоследък съм супер нервен и избухлив , ядосвам се много от най - дребното или особено лошо ми влияе , като се замисля за някои неща преди месеци... адски много се нервирам и си го изкарвам на най - близките , дайте ми идея как да си контролирам нервите. Пих мента , глок и валериан , но ефекта беше 0. Не мога да издържам повече така , от най - дребното се паля адски много и почвам да говоря неща , които не мисля и наранявам хората около мен .. но майната му на това :Д аз се напрягам и изстощавам прекалено много.

Slamdancer
06-20-2012, 08:50
Bump..

besso
06-20-2012, 09:53
почни да спортуваш, излизай с приятели, спри кафето, разхождай се много, намери си гадже.. и бъди по-уверен в себе си :)

Slamdancer
06-20-2012, 10:49
Тренирам , почти по цял ден съм на вънка , не пия кафе , имам сериозно гадже от половин година и съм доста уверен в себе си... Просто проблема е , че съм супер избухлив.

DisappointedDreamer
06-20-2012, 10:58
Идва ти цикъла.

Slamdancer
06-20-2012, 11:28
Еби си майката.

sweetycherry33
06-21-2012, 19:11
Идва ти цикъла.

Лелее ... :ДД

Dagichka
06-21-2012, 19:39
оох, позната история. ако наистина чувстваш, че не можеш да се успокоиш и си така нон-стоп, колкото и гадно да звучи - психолог (може и училищен, ако си още ученик :Д) преживях една такава.. мм криза докато бях на даскало и на сила едва ли не ме завлякоха при психоложката, и да ти кажа след час като излязох все едно бях свалила товар от гърдите си и ми беше едно спокойно, плюс че тя ми предложи да ми изпише някви билки за успокоение

tattoobitch19
06-21-2012, 20:10
добре де, кога за последно беше последният ти цикъл? ;ддд
добре де, спирам :D
сигурно си в пубертета..аз никога не съм била избухлива, а сега, като влязох в 'teen' възрастта почнах да се нервя непрекъснато и да съм няква.. "грр ще ви изям всичките", пък последвай съвета на Dagichka !! :) не е срамно да ходиш на психолог !!!!

betty-dimitrova
06-22-2012, 21:26
Първо се научи да не си изкарваш нервите на останалите, дори и на ядосалия те.. Изнервиш ли се отцепи се от всички и ако си толко бесен просто удари някъде / не е най-добрия съвет, но за ужасно вбесяващи ситуации много помага / .. Разбирам те и аз бях така преди известно време, но се научих да се контролирам или по-точно научих само това да не си изкарвам нервите на друг...