PDA

View Full Version : Килограми ??!!



Ягодка
06-19-2012, 12:07
На 12 съм и не намирам за добре да съм 51 кг.! :( Какво ли не правя - ходя на тенис от няколко дена - спортът ми харесва, а пък и се отслабва от него :D Но се въртях единствено около 48-49 кг. поне 3-4 месеца и не успях да сваля .. но за мой ужас .. КАЧИХ! Днес след като правих някои упражнения, изядох по един плод се претеглих и какво да видя - кантарът посочи 51 кг! Изпаднах в шок!! :( Ужасно е! Всичките ми приятели вече са ходили на плаж и имат по 7-8 бани, а аз все още не съм ходила и, както се очертава няма да ходя! :( Просто не се понасям! :( Дайте някакви съвети за поне 10 кг. да сваля.. положението хич не е добре !! :( Благодаря ви много!

3oPuTy
06-19-2012, 12:19
Използвай търсачката - тя не служи за украса!!!
А и дори да беше погледнала няколко реда по-надолу щеше да видиш достатъчно теми!!!

FuckingFreak
06-19-2012, 12:35
Поне 10 кг?! Ти 30 кила ли искаш да станеш,бе? Я влези в нашата тема и чети какво става. ;)

Ягодка
06-20-2012, 05:41
Използвай търсачката - тя не служи за украса!!!
А и дори да беше погледнала няколко реда по-надолу щеше да видиш достатъчно теми!!!

Съжалявам господине! :D Но чак сега разбрах къде е търсачката - човек тук съм от седмица, че и по-малко.. не мога да знам всичко! Изчела съм правила, съвети ама не съм зубърка да ги запомня!

Ягодка
06-20-2012, 05:42
Поне 10 кг?! Ти 30 кила ли искаш да станеш,бе? Я влези в нашата тема и чети какво става. ;)

Ами.. като отметнем, че съм 50 - предпочитам да съм 38-39, както приятелките ми! Коя е вашата тема?? :)

strawberry88
06-20-2012, 05:49
Ами.. като отметнем, че съм 50 - предпочитам да съм 38-39, както приятелките ми! Коя е вашата тема?? :)

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/498535-Не-можем-да-спазваме-диета-сами-и-искаме-другарче-)-vol-5/page77

3oPuTy
06-20-2012, 07:25
Съжалявам господине! :D Но чак сега разбрах къде е търсачката - човек тук съм от седмица, че и по-малко.. не мога да знам всичко! Изчела съм правила, съвети ама не съм зубърка да ги запомня!

Дори да не знаеш къде е търсачката само на първа страница в раздела вчера имаше поне 3 теми за диети/килограми/упражнения ... :? Не е трудно да погледнеш ... :?

Veneta Gocheva
06-20-2012, 14:08
az sam na 13 i sam 39 kg i iskam da otslabna s kam 2 3 kila namerih v edna apteka nqkakvi davki za gubene na apetita i za topene na maznini struvaha 4 lv i ne6to mai oba4e malkata kotiika :)

ChubbyBunny
06-20-2012, 14:10
az sam na 13 i sam 39 kg i iskam da otslabna s kam 2 3 kila namerih v edna apteka nqkakvi davki za gubene na apetita i za topene na maznini struvaha 4 lv i ne6to mai oba4e malkata kotiika :)

Ще ходя да се гръмна ...

Veneta Gocheva
06-20-2012, 14:40
za6to be :)

ChubbyBunny
06-20-2012, 15:05
И двете знаем, че килограми са ти нужни, хайде моля ти се ...

rihanna_shakira
06-20-2012, 15:23
Veneta Gocheva

Момиче я се стегти малко ти сега растеш 39 кг са си добре не издезателствай над организма си защото той тепърва се развива . Нали не искаш да си докараш анорексия или куп други болести . Ако искаш да си във форма спортувай и се храни здравословно .

cvetityyy98
06-20-2012, 16:32
Как 39 кг. ще са добре. Тя трябва да е висока около 1,50. Btw Veneta Gotheva колко си висока, защото мисля, че за 13 годишна си прекалено малко килограми и не ти трябва да отслабваш, а да качиш няколко.

FuckingFreak
06-20-2012, 19:02
Имам приятелка, дето е 155 и на твоята възраст също беше толкова килограми. Аз толкова бях в 4ти клас.

Ягодка
06-21-2012, 05:40
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/498535-Не-можем-да-спазваме-диета-сами-и-искаме-другарче-)-vol-5/page77

Е, ся не мога да прочета 70 и колко там страници, нали?! Дайте нещо по-конкретно!

Ягодка
06-21-2012, 05:41
az sam na 13 i sam 39 kg i iskam da otslabna s kam 2 3 kila namerih v edna apteka nqkakvi davki za gubene na apetita i za topene na maznini struvaha 4 lv i ne6to mai oba4e malkata kotiika :)

Ако можех и аз да съм така... :( Но не си купувай от тези ;)

FuckingFreak
06-21-2012, 06:06
Ооо, не можеш така ли? А можеш да пускаш теми, имаш време нали!? Отдели си 30 минути да прочетеш последните няколко страници, пиши там. Ще ти дадем много повече съвети, там влизат запознати и приятни хора, от които определено имаш какво да научиш.
И още нещо. Сигурна ли си, че имаш толкова мазнини за сваляне? Имам в предвид, ти можеш да докараш и до 35 килограма, но това в никакъв случай не значи, че ще си свалила мазнини.

rihanna_shakira
06-21-2012, 06:24
Така е другата тема е много приятна и хората наистина са запознати с тези неща няма да си затормозиш мозъчето ако решиш да попиташ никой няма да те върне защото си питала . А и според мен си много малка за диети защото нямаш нужда от тях по добре се храни здравословно и спортувай . Спортът му е майката защото ако ще и да не ядеш по цял ден нищо без спорт ще запреличаш на болна . Мисля че е хубаво да посетиш онази тема тъй като ще ти се дадат по конкретни отговори .

Ягодка
06-21-2012, 11:26
Вместо да ме критикувате можеше да помогнете, но карай, то тук все едни и същи! ;)

FuckingFreak
06-21-2012, 11:31
Не стига, че ти казвам къде да влезеш и да питаш, за да ти дадем съвет, там където е мястото, ами се оплакваш? Като не можеш да си преглътнеш голямото его, си седи дебела.

cvetit000
06-21-2012, 17:03
искам да започна диета с която да надебелея малко, прекалено съм слаба препоръчайте ми нещо моля ви

Blessed_
06-21-2012, 18:42
Вместо да ме критикувате можеше да помогнете, но карай, то тук все едни и същи! ;)

След като искаш да ти помогнем дай снимка да те видим дали си наистина толкова дебела, колкото се описваш, ако не искаш поне си кажи ръста, може пък да си висока и тези килограми да са ти добре. Но трябва да си наясно, че ние не можем да ти помогнем кой знае колко освен да те посъветваме да спортуваш, защото това е много важно, и да намалиш вредните храни като пържено, твърде солено, сладко, мазно, газираните напитки и тестените изделия. Но от сега ти казвам, че на 12 години не е нормално да си под 41-42 килограма, освен, ако си много ниска. Мисля, че трябва да си 40 и няколко поне, защото на тези години растеш, имаш нужда най-вече от движение и да се храниш правилно, но в никакъв случай не и да гладуваш. Хубаво е, че си се записала на тенис, но постоянството е важно, не си мисли, че се постигат резултати толкова лесно, а и както казах здравословното хранене е изключително ВАЖНО, явно се храниш неправилно.

Rebirthing
06-21-2012, 19:14
Почни да приемаш по-малко калории от колкото изразходваш. Не яж храна от Mcdonalds, KFC, Burger King и прочие вериги за бързо хранене. Ограничи тестените продукти, в това число влиза белият хляб, банички, пици, дюнери, кроасани, торти, понички, кексове, мекици и всякакви неща които се правят от бяло брашно. До колкото е възможно ограничи бялата захар, от нея се пълнее, не пресолявай, твърде много сол задържа вода в организма, а задържаната вода показва по-голямо число на кантара. Гледай да изключиш пърженото и газираните напитки както и по-малко храни с транс мазнини, те са вредни и се съдържат в храни като пържените картофки, солети, чипс, зрънчо, бисквити, вафли, полуготови супи, бонбони, маргарин и т.н.

Продължавай с тениса, може да тичаш сутрин или следобед, да скачаш на въже. Тренировки във фитнеса само под контрола на треньор, ако изобщо на 12 години те допуснат в залата.

FuckingFreak
06-21-2012, 19:21
Ще я допуснат като стой та гледай, всеки иска да вземе повече пари...

tattoobitch19
06-21-2012, 19:35
мацка не разбирам къф ти е проблема на теб -.-
ТИ СИ СЛАБА, на твоята възраст има момичета с НАД 60КГ. ЗАБОГА! те трябва да свалят, не ти, че най-вероятно ще се превърнеш в бъдеща анорексичка, което хич, ама хич не е 'гот' ..
мнооого мразя като някакви кифли почнат да се вайкат по форумите, че са на по 13г. и са цели 40 КИЛОГРАМА едва ли не..
както и да е, приятно ти отслабване, тренирай тенис, тичай и плувай, забрави, че асансьорите съществуват, и чао чао чипс и вафлички...

patiitu
06-21-2012, 19:53
Ще ходя да се гръмна ...

Абсолютно, и аз така :D :D :D

patiitu
06-21-2012, 20:04
Абе, хора и аз съм на 12 и съм си ок с моите 50 кг. Та аз съм 162см! :D Да не говорим, че не е важно колко тежиш, а колко си висока :). Ако си 140см и си 50кг. тогава има проблем! Най-малкото, ти не си доктор, че да решаваш дали си дебела или не! Хайде като искаш ходи отслабвай, ама поне първо питай майка си или личния си лекар,аз така бих направила! :D

Ягодка
06-26-2012, 10:08
След като искаш да ти помогнем дай снимка да те видим дали си наистина толкова дебела, колкото се описваш, ако не искаш поне си кажи ръста, може пък да си висока и тези килограми да са ти добре. Но трябва да си наясно, че ние не можем да ти помогнем кой знае колко освен да те посъветваме да спортуваш, защото това е много важно, и да намалиш вредните храни като пържено, твърде солено, сладко, мазно, газираните напитки и тестените изделия. Но от сега ти казвам, че на 12 години не е нормално да си под 41-42 килограма, освен, ако си много ниска. Мисля, че трябва да си 40 и няколко поне, защото на тези години растеш, имаш нужда най-вече от движение и да се храниш правилно, но в никакъв случай не и да гладуваш. Хубаво е, че си се записала на тенис, но постоянството е важно, не си мисли, че се постигат резултати толкова лесно, а и както казах здравословното хранене е изключително ВАЖНО, явно се храниш неправилно.

Здравей! Не искам да споделям снимка :? Килограми - 50, Ръст - 153 :cry:
Не пия газирани напитки и да отбележа МРАЗЯ КОЛА! :oops:

Ягодка
06-26-2012, 10:13
мацка не разбирам къф ти е проблема на теб -.-
ТИ СИ СЛАБА, на твоята възраст има момичета с НАД 60КГ. ЗАБОГА! те трябва да свалят, не ти, че най-вероятно ще се превърнеш в бъдеща анорексичка, което хич, ама хич не е 'гот' ..
мнооого мразя като някакви кифли почнат да се вайкат по форумите, че са на по 13г. и са цели 40 КИЛОГРАМА едва ли не..
както и да е, приятно ти отслабване, тренирай тенис, тичай и плувай, забрави, че асансьорите съществуват, и чао чао чипс и вафлички...

БИНГО! :D Тренирам тенис, но живея в къща, не ям чипс, нито вафлички :-D От МЕСЕЦ И ПОЛОВИНА не съм яла МакДоналдс :razz: и смятам да продължавам така. От 5 дена съм само на плодове и в края на деня малко картофки и снощи - кренвирш. Никакъв хляб, но ако се наложи хапвам по 1 филийка от пълнозърнестия :) С баща ми дневно бягаме 4 км ОБЩО - до цурка и обратно, а в морето плувам.. сега кажете ми ЗАЩО СЪМ ТОЛКОВА ДЕБЕЛА?! :-#

DisappointedDreamer
06-26-2012, 10:24
В плодовете също се съдържа захар, картофите да не говорим. Хапвай яйца и зеленчуци.

Ягодка
06-26-2012, 11:01
В плодовете също се съдържа захар, картофите да не говорим. Хапвай яйца и зеленчуци.

Мерси за съвета! Златен си!

DownloadVirus
06-26-2012, 11:55
Мерси за съвета! Златен си!

Златна искаш да кажеш .. :D

А на 12 години стига се вманиачава.Това вече си Е мания..Спортувай повече,яж нормално и сезонно.Дете си,ще си издеш и сладоледчето и дюнера,ясно е това..Чети тук-таме някаква информация за храненето и тренировките ,приложи го след няколко години и воала

Ягодка
06-26-2012, 17:16
Златна искаш да кажеш .. :D

А на 12 години стига се вманиачава.Това вече си Е мания..Спортувай повече,яж нормално и сезонно.Дете си,ще си издеш и сладоледчето и дюнера,ясно е това..Чети тук-таме някаква информация за храненето и тренировките ,приложи го след няколко години и воала

Аз ли бъркам или не всяко "дете" обича дюнер? :o Ужасен е! :|

AnonimenKolkoDaEAnonimen
06-26-2012, 17:42
Трябва да не си наред за да искаш да отслабнеш с 10 кг на тази възраст ... . По-добре продължавай да тренираш и си изготви някакъв хранителен режим. Не се лишавай от нищо, просто по-вредните неща, по-калоричните ги намали до минимум. Явно такъв ти е метаболизма, по-бавен, затова си така ;д .

BlackMeow
06-26-2012, 17:50
На 12 си баш, ама баааш дете. :D
И помисли малко за това как точно в момента цялото ти тяло + органи се развиват и бла бла...Сега не е никак добро време за ограничения и мании, които в дългосрочен план могат да се отразят негативно на здравето ти.
Аз лично познавам момичета, които са имали проблеми с цикъла си заради екстремни ограничения откъм храна.
Няма да ти пиша някакви гадории и да се опитвам да тe плаша, просто прочети между редовете и го карай по внимателно с диетите и маниите...
Сега тялото ти има нужда от всичко - дори от мазнини, колкото и скандално и да ти се струва.
Ако не се лъжа диетата на възрастен трябва да съдържа около 30% мазнини или от сорта, позабравила съм, но човешкото тяло, особено в такава възраст има нужда от важни хранителни вещества.
Като станеш на 17-18 прави каквото знаеш, сега не е никак добра идея. :)

Ягодка
06-27-2012, 05:23
Мерси много! :) Смятам да заключвам темата (да кажа да я заключат или изтрият), защото мисля, че вече изясних проблема си, но ако според вас темата ще е полезна и за други кажете :)

kalpazanka
06-27-2012, 05:33
Заключвам.