PDA

View Full Version : Братовчеди



crazyfrog
06-19-2012, 12:11
Наскоро дойдоха братовчедите ми от София.Не се бяхме виждали от 4 5 клас някъде тоест по4ти не се познавахме като дойдоха сега. Момче и момиче близнаци са и имат рожден ден другата седмица и тъй като ще им ходя на гости,се чудя какво да им взема.Нещо оригинално.Знам че не ги познавате и няма как да кажете нещо конкретно,но ако имате идеи за оригинален подарък-пишете!Те са 11 клас! Също така ми подариха портмоне!

kitty02
06-19-2012, 14:20
Момичето ако обича да чете й вземи книга.
За момчето можеш да му вземеш слушалки за PC, например .. дай ни по-подробна информация за тях :)

crazyfrog
06-19-2012, 15:34
ами тя докато беше при нас си взе една книга на английски,ина4е тя е доста социална..не се задържа вкъщи много много,обича да се гримирва..кокона е с една дума ;д не кифла ... мом4ето .. пуши много ;д също слуша дъбстеп... не е като да ссме се опознали много все пак .. не знам

marin4itu
06-19-2012, 16:56
За момчето някаква яка запалка или табакера. За момичето някаква яка козметика, обици, гривни, гердани..

Dreamer...
06-19-2012, 17:08
за момичето някакви хубави обеци сега са на мода такива като пера от паун нещо такова : http://www.bulstore.eu/bg/earrings/350-elegant-peacock-feather-earrings.html а за момчето можеш да му вземеш някакви по-хубави слушалки да си слуша Дъбстеп или някоя шантава запалка :)