PDA

View Full Version : Горкият аз :Х



mn0go_anonimen
06-19-2012, 14:11
До сега никога не съм се влюбвал така, срещнах момиче по-голямо от мен с 1 година , познаваме се от 2 години, но незнайно как сега я забелязах или поне сега ми направи голямо впечатление както и да е... ВЛЮБЕН СЪМ ДО УШИ В НЕЯ НЕ МОГА ДА СПРА ДА МИСЛЯ ЗА НЕЯ :Х ... момче на 17 години съм а тя е на 18... :(
Какво да правя? Как да постъпя ?
Дори снощи сънувах сън в който беше тя и адски много съм се филмирал, защото дори след като се събудих си мислех, че е истина :(

Reenata
06-19-2012, 16:15
кажи й :D ... говорете сии и сподели чувстава си ;)

SmilezZz
06-19-2012, 16:55
Излизайте по - често. Сближете се. И когато се увериш, че тя също отговаря на твоите чувства - действай. Иначе би рискувал приятелството ви.

IseeDEADbodies
06-19-2012, 17:24
Казваш й и т'ва е. Или ще ти отвърне или ще те отреже. End of story.

blaaablaaablaaa
06-19-2012, 18:41
Ако е свободна, не виждам причина да не се пробваш. Зависи какъв характер си - играч (можеш да си приложиш харизматичните трикове), иначе можеш да караш по-полека, бавно, плавно.

Dark_Heartbreaker
06-19-2012, 20:12
Влюбен до уши??? o.O Какво имаш да питаш другите, бе човек?!? Действай, ако чувстваш, че нещо може да се получи, не изпускай момента... :D

loveca777
06-19-2012, 20:24
оо това със съня е много гадно и на мен ми се е случвало да сънувам подобно нещо , че е в стаята ми и я гледам от леглото , а когато се събудих образа й не можа да изчезне веднага ... та сънувал съм с отворени очи :D
Значи постарай се първо тя да те опознае добре преди да си признаеш

Lucho
06-19-2012, 20:38
Никак.

Поради възрастовата разлика за вас шанс няма. Освен това не си споменал за ръстовата разлика - ти по-висок ли си от нея или по-нисък? Ако се чудиш защо питам - защото има значение.

valdesbg
06-19-2012, 20:48
Ама вие говорите ли си изобщо?

Почвате да си говорите сладки приказки уж невинно, после излизате на среща и нататък ескалираш. Всичко в рамките на седмица. Ако те отреже - местиш си го в другия крачол :)

mn0go_anonimen
06-20-2012, 15:24
Е*ахте ми майката на психиката , но ще послушам Valdes, все пак той си разбира няма спор ! Към Lucho по-висок съм от нея с към 15-20 см ...

loveca777
06-20-2012, 16:41
Споко бе брат , всеки нормален човек минава през този етап
Колко песни и разкази за първата несподелена и неосъществена любов има ехее
Мисълта ми е ,че дори да не стане нищо между вас да не изпадаш в ужас ,защото болката отминава и идва друго момиче след време..

SweetySmallDevil
06-20-2012, 17:18
Ох, възрастовата граница е 1 година, за Бога ... в какви филми изпадате ... то в днешно време 13-14 годишните са по-напред в нещата от тея на 20 ... не мисля, че за 1 година повече, тя се е усъвършенствала умствено повече от него.. или, че е преживяла кой знае колко много, че да е невъзможна връзката ..