PDA

View Full Version : Много лош човек ли съм ?



anabell80
06-19-2012, 18:15
Здравейте!Преди броени минути си направих регистрация, а сега почнах и тема да пиша .... Ще говоря направо.На 17 съм,момиче.Напоследък всичките ми приятелки им се случват супер готините неща : срещат нови хора, ходят по дискотеки, или срещат съвсем случайно перфектния без дори да са подозирали.Това се случи и с най-добрата ми приятелка.Преди малко ми разказа как докато е спортувала в парка, някакъв готин пич се е запознал с нея , ще работят лятото в един и същи град, и той определено е показал интерес."много лош човек ли съм " не е случайно заглавие.МНого се радвам за нея, но в същото време се почувствах някак си гадно, сякаш завиждам.Не знам .. може би е защото се чувствам супер самотна и че нищо интересно не се случва в живота ми, а всички около мен изживяват най-хубавите си години по-най хубавия начин ... знам , че е супер лигаво да питам други хора за собствените ми усещания , но ... вие чувствали ли сте се така ?

DisappointedDreamer
06-19-2012, 18:16
Много лош човек си. Най-лошия който някога е писал тема в този форум.

xoxi
06-19-2012, 18:24
Не, не си лош човек. Просто си отчаяна вече.
Доколкото разбирам, пускаш темата, защото нямаш 'перфектното' мъжко до себе си.
Никой няма да ти разнообрази живота, ако сама не го направиш. Излизай, намери си някакво хоби, бъди активна, а не завиждай на успехите при приятелките ти.
+ това е ужасно глупаво да се отчайваш, само защото няма никой до теб. Трябва сама да можеш да се забавляваш, а не да чакаш някой. Момчетата не харесват такива момичета.

anabell80
06-19-2012, 18:26
мерси, за искрения и добронамерен отговор

blaaablaaablaaa
06-19-2012, 18:49
Без завист, човек трудно би се издигнал в света - виждаш нещо, ичитираш го, опитваш се да го подобриш. Ако не завиждаш, тогава не искаш нищо от живота. Човекът е създаден да се развива, което включва и завистта (до определена степен). Просто искаш да намериш своя съотборник в живота - числото 17 е съвсем на място. Срещай и ти нови хора, забавлявай се, търси това,което искаш. Не можеш да знаеш, че те са намерили "перфектния" - но без да опитва, човек не може да намери пътя си.

LadyTerrible
06-19-2012, 18:55
Да,аз не съм се чувствала така,но имам приятелки,които се чувстват по същия начин.Ако толкова ти е омръзнало и си недоволна от скучния си живот,направи някаква промяна,не е нужно да е драстична,просто започни от някъде.Запознай се с нови хора,разнообрази ежедневието си - идва лято,време колкото искаш.
Относно "ревността" май те разбирам.Имам 1,2 приятелки,които имат перфектните връзки и постоянно говорят за това и го демонстрират във фейсбук и на разни женски събирания.За да съм честна и на мен ми дотъпява от това,защото с моя приятел имаме кофти период и не всичко е перфектно,както при тях.Това,което направих,за да си помогна е просто да пускам думите им покрай себе си без да обръщам особено внимание,с други думи- да не се замислям над чутото.На мен това ми помага.Надявам се и на теб да ти помогне.Запомни,че не си лош човек !!! Просто си объркана и се чувстваш самотна,а това не значи,че си лоша.

Kavichki
06-19-2012, 18:56
Има такива периоди, в които всеки се чувства самотен.

WeNeedMoreDrugs
06-19-2012, 19:16
Истината е, че сигурно си лоша....ъъъм............. визуално и това е причината да си самотна. Винаги има какво да поправиш. Отслабни, епилирай се, изстисквай пъпките, гримирай се. Може и да нямаш нужда от всичките тези процедури, но няма как да знаем, ако не пуснеш снимка. Просто това е жестоката истина, щом все си на сухо. И до това заключение стигам, защото явно приятелки си имаш - не е като да нямаш никакъв социален живот, просто си "грозното пате". Опитай се да станеш хубава, възможно е и да стане...

notlike
06-19-2012, 21:45
WeNeedMoreDrugs, това невинаги е така. Според мен мен от решаващо значение е самочувствието. Има патки, които изглеждат трагично, но въпреки това намират човека до себе си, има и свестни момичета, които чакат дълго. Според някои съдба, за такива като мен е комбинация от действия и състояния. Авторке, нали разбираш, че тази завист е продиктувана от кофти стечение на обстоятелствата за теб и щастието на другите. Самият факт те дразни, защото НЕ си лош човек (иначе нямаше да ти пука) - друг е въпросът, че според мен добри и лоши хора няма. Всичко се базира върху антропогенния фактор и въздействието на социума (обществото) върху дадения индивид. Така де, с празните приказки дотук. Ако искаш и ти да си щастлива, трябва да погледнеш напред, а не да стоиш с наведена глава. Няма как да спечелиш с пораженческо мислене, нали? Подчертай хубавите страни в себе си и разчитай на тях. Не мисля, че си струва да си насилваш късмета и да почнеш да търсиш перфектния мъж навсякъде. Достатъчно е да имаш добър социален живот, да участваш в различни организации, да спортуваш и да се запознаваш постоянно с нови хора. Това е ключът към успеха. Действа безотказно. Успех!

valdesbg
06-19-2012, 21:50
Много лош човек си. Най-лошия който някога е писал тема в този форум.

68 букви.

djipsito
06-19-2012, 22:29
Не всичко, което изглежда перфектно отстрани е перфектно наистина ;)
Просто на теб така ти се струва и ти се иска да го имаш, а не знаеш как да се възползваш от свободата си, докато чакаш. Бъди активна както казаха по-горе. И не го мисли, просто прави неща, които ти харесват. Колкото по-отблизо разглеждаш проблема, толкова по-голям ти се струва, за тва го отдалечи и го гледай отдалеч. Извади на преден план хубавите неща, бъди по-позитивна и няма да се усетиш как ще си забравила кво те е мъчило.

Hilary_
06-20-2012, 05:54
Това, че искаш щастие за себе си не те прави лоша.
Всеки рано или късно намира това, което търси. Вместо да гледаш в чужди панички, намери си хоби/занимание, което да ти доставя удоволствие. Приеми това време, в което не се случва нищо за шанс да обърнеш внимание само на себе си.

sweetlifesweet
06-20-2012, 06:54
Има такива периоди, в които всеки се чувства самотен.

Напълно си прав/а но всичко се обръща в най неочаквания момент ..!!! +
:D

WeNeedMoreDrugs
06-20-2012, 10:33
WeNeedMoreDrugs, това невинаги е така. Според мен мен от решаващо значение е самочувствието.
Как да го има самочувствието, когато изглежда никой не й обръща внимание. (По нейни думи е така - все приятелките й си имат гаджета, а нея никой не я отразява) Ако трябва да сме реалисти, понякога се налага да изглежда сякаш сме "жестоки" в коментарите си. Всичко като съвети тип "бъди себе си" имат обратен ефект вместо да помогнат, защото са като да й дадеш рамо, на което да си поплаче и нищо повече. Това сигурно още повече я отчайва, защото "бъди себе си" звучи като "няма смисъл да се опитваш да се промениш, защото е невъзможно, приеми факта, че си обречена и се надявай един ден и за теб да има влак". Истината е, че всеки може да се промени. Едни постигат по-бърз напредък, други по-бавно, но с това да се успокояват хората, че "за всеки влак си има пътници" е просто нелепо. Човек може цял живот да си чака и животът да си мине покрай него и да го подмине както експресения влак подминава малка гара...

Hayashi
06-20-2012, 10:50
Има моменти, в които когато всички около теб са обвързани, а ти не си и ти става криво. Но при повечето хора отминават бързо.

SmilezZz
06-20-2012, 11:29
Надали си лош човек, просто искаш нещо, а го получават другите - това е факта, който те кара да се чувстваш в момента по този начин. Отчаяна.
Направи промяна в живота си - намери си хоби, излизай си с приятели и ти , както най - добрата ти приятелка, ще срещнеш човека за теб. Нужно е само време.

AnzaRe
06-20-2012, 12:08
Най-лошия от най-лошите...хейтър

dimityr.radostinov
06-20-2012, 16:26
Здравейте!Преди броени минути си направих регистрация, а сега почнах и тема да пиша .... Ще говоря направо.На 17 съм,момиче.Напоследък всичките ми приятелки им се случват супер готините неща : срещат нови хора, ходят по дискотеки, или срещат съвсем случайно перфектния без дори да са подозирали.Това се случи и с най-добрата ми приятелка.Преди малко ми разказа как докато е спортувала в парка, някакъв готин пич се е запознал с нея , ще работят лятото в един и същи град, и той определено е показал интерес."много лош човек ли съм " не е случайно заглавие.МНого се радвам за нея, но в същото време се почувствах някак си гадно, сякаш завиждам.Не знам .. може би е защото се чувствам супер самотна и че нищо интересно не се случва в живота ми, а всички около мен изживяват най-хубавите си години по-най хубавия начин ... знам , че е супер лигаво да питам други хора за собствените ми усещания , но ... вие чувствали ли сте се така ?

Остави течението да те носи за нещо такова. Хубавите неща не се търсят- както ти правиш. Радвай се за приятелките си и ще дойде и при теб. Не го търси щастието-само ще дойде :)

Mo6no
06-21-2012, 23:57
Всеки има някакви периоди на "депресия". Не може всико да е хубаво, готино и перфектно.

Положи още усилия за привлекателния си външния вид и със сигурност ще ти се случват по-интересни неща и ще те заговарят готини пичове на различни места. ;) Казвам го с най-добри чувства и не ме разбирай погрешно, нямам представа как изглеждаш, но повече усилия за външния вид винаги помагат. Какво да се прави? Мъжете сме си повърхностни и гледаме основно външния вид. :)

Ilikeliljon
06-22-2012, 07:17
Да,аз не съм се чувствала така,но имам приятелки,които се чувстват по същия начин.Ако толкова ти е омръзнало и си недоволна от скучния си живот,направи някаква промяна,не е нужно да е драстична,просто започни от някъде.Запознай се с нови хора,разнообрази ежедневието си - идва лято,време колкото искаш.
Относно "ревността" май те разбирам.Имам 1,2 приятелки,които имат перфектните връзки и постоянно говорят за това и го демонстрират във фейсбук и на разни женски събирания.За да съм честна и на мен ми дотъпява от това,защото с моя приятел имаме кофти период и не всичко е перфектно,както при тях.Това,което направих,за да си помогна е просто да пускам думите им покрай себе си без да обръщам особено внимание,с други думи- да не се замислям над чутото.На мен това ми помага.Надявам се и на теб да ти помогне.Запомни,че не си лош човек !!! Просто си объркана и се чувстваш самотна,а това не значи,че си лоша.

На теб ще ти кажа, че при приятелките ти не всичко е перфектно, но типично по женски те не спират да се хвалят какви щастливка са или пък летят още хормонално из въздуха и не виждат реалността добре. С това не искам да кажа, че няма добри връзки, ама човек, който се хвали с връзката си на мен лично ми говори, че не всичко е розово там. То просто няма перфектни връзки и ако парадираш с това значи работата е ясна.

uaredeadlol
06-22-2012, 14:22
Незнам дали си лоша , но аз определено съм.
Като вървя по улиците постоянно съм замислен и само боища са ми в главата , защото си нямам приятелка и само тренировка и някъде гледам да я избивам тая агресия.

Усещам на моменти как момичета ме заглеждат по улицата , ма аз въобще не им обръщам внимание , щото или съм изнервен от сушата която ме е хванала или съм във fighting mood.

някаф парадокс се получава при мен , хем си търся приятелка , хем мн често ги режа момичета даже не ги гледам , нз от ударите в главата дет съм поемал , нещо нз

Lucho
06-22-2012, 21:08
Човек определено не може да си, все пак си момиче (жена и т.н.). Дали си лошо момиче - това е друг въпрос. Не, не си. Съвсем нормално е. Не можеш да гледаш равнодушно на нещата.

Aeternal
06-22-2012, 21:31
Всеки може да тъжи за неуспехите на приятелите си, но малкло хора се радват на успехите им. Не си виновна ти