PDA

View Full Version : Разбрах



Mary_Jane_69
06-19-2012, 19:43
че в живота трябва да си колкото може по -безсърдечен .
щото колкото по - голямо сърце имаш толкова повече ти го ТУРЯТ. отзад.

и за да не е мн постна новата тема,
поздравете ме с някаква песен щото ми писна по цял ден едно и също !

FuCKkK13
06-19-2012, 19:50
по-добре гаден отколкото гладен ;) и да или се държиш гадно или към теб се държат гадно.. и като цяло трябва да си преценяваш хората защото все пак не може да си изцяло гадняр :)

Verminaard
06-19-2012, 19:51
Aко търсиш туряне отзад - на правилното място си. <3

Mary_Jane_69
06-19-2012, 19:54
чакам те!
ама аре поздравете ме писна ми Азис Металика и Скрилекс, дайте нещо куул !

Mary_Jane_69
06-19-2012, 19:55
по-добре гаден отколкото гладен ;) и да или се държиш гадно или към теб се държат гадно.. и като цяло трябва да си преценяваш хората защото все пак не може да си изцяло гадняр :)

ндЪ

TotallySexy
06-19-2012, 20:12
Имай предвид, че всичко се връща в тоя живот и трябва да има баланС http://www.youtube.com/watch?v=lDK9QqIzhwk

assd
06-19-2012, 20:13
не е пък верно, аз съм много добричък към който трябва и само хубави неща ми се случват. мисля позитивно и всичко ми е бомба

Verminaard
06-19-2012, 20:22
чакам те!
ама аре поздравете ме писна ми Азис Металика и Скрилекс, дайте нещо куул !

Ето ти,да не вряскаш.


http://www.youtube.com/watch?v=EcXaIByiJJ0&list=FL5qq_R9jd_C7H3JVF4yiX3Q&index=2&feature=plpp_video

BrainDamage
06-19-2012, 22:51
Ппц всичко се връща. И тоя, който се държи гадно с теб преди е бил третиран по подобен начин. Някой друг му го е "турял" и така в един момент, когато му е стигнало до където може да понесе е решил, че е време и той да започне да го прави за да може да спре да изпитва, това което е до сега, докато са му го подавали.
Един вид защитен рефлекс в зависимост от околната среда ;д

mrazqkindergarten
06-20-2012, 00:05
Определено е така.

NightGuardian
06-20-2012, 00:05
ако имаш голямо сърце , няма да го приемаш навътре.

Mary_Jane_69
06-20-2012, 05:37
Ппц всичко се връща. И тоя, който се държи гадно с теб преди е бил третиран по подобен начин. Някой друг му го е "турял" и така в един момент, когато му е стигнало до където може да понесе е решил, че е време и той да започне да го прави за да може да спре да изпитва, това което е до сега, докато са му го подавали.
Един вид защитен рефлекс в зависимост от околната среда ;д


винаги съм се убеждавала, че всичко в живота е един кръговрат. раждаме, за да умираме и умираме, за да се роди някой друг. (или самите ние отново) Правим това, което очакваме да ни се случи и на нас, говорим това, което някога на нас са казвали преди време, и ще кажат отново. И етц. За малкото житейски опит за едни 13 години поне мога да бъда сигурна, че елементарни неща съм научила сама, докато изживяваш нещо независимо добро или зло и си даваш сметка на каква основа то се случва. И като стигнеш до корена (в който никога не можеш да бъдеш сигурен той ли е самата причина за неуспехите да речем) тогава разбираш къде е проблемът, правиш обратното и печелиш. Лесна теория, ама докато ги научиа теЗ простички урочета от живота, докато ги осмисля и докато ги предъвча по няколко пъти за да бъда сигурна, отнема време да се намери истинският проблем, ключът за бъдещия успех. ххх
бтв Verminaard очаквах от тебе див дет метъл ама и тва става