PDA

View Full Version : Възбуда...



missf
06-19-2012, 20:42
Такамм,по същество..Имам приятел вече 3 месеца и въпросът ми е следния..понеже докато четох разни техники за възбуда попаднах и на коментари от сорта,че ако няма да правим нищо след това то по-добре е да не го възбуждам,боляло го и тем подобни.Неопитна съм в тези неща,девствена съм и бих помолила някой да ми обясни малко по-подробно тази ситуация.И все пак бих се зарадваала и на съвети за по-добра възбуда .Благодаря ви :)

DragonLady
06-19-2012, 20:46
Това, което си прочела е вярно. Относно болката се има в предвид, че ако пениса се надървя ( прощавайте за просташкият израз ) и спада много пъти, или седи дълго време надървен после започват да болят тестисите и болката отминава бавно ( освен ако момчето не си удари една чикия ). Така че ако ще го бараш там, по добре го и довърши, а не да го започнеш и да го оставиш ей така.

DarkTemplar
06-19-2012, 22:16
Врътни му една свирка, ще го изненадаш приятно.

granger
06-19-2012, 22:22
не си много опитна,ама този опит трябва да се придобие от някъде. Сега да не ме обвините,че подтиквам дяцата да правят секс, може и да не сте много малки,но все пак. Както каза колегата - свирка,ама едва ли ще се справиш много добре, пак е вариант,може и ръчна...доста по-приятно е някой друг да свърши работата вместо теб.техее.

NightGuardian
06-20-2012, 07:49
Боли го защото го възбуждаш , а не го изпразваш.Въпроса е готова ли си да го празниш вече , чувстваш ли се достатъчно голяма за тези неща?

missf
06-20-2012, 18:12
Амии..това е проблемът,че не се чувствам готова и за момента не искам да предприемам такава стъпка,защото той ще заминава да учи в чужбина,а доколкото знам-сексът сближава..и не искам да ми е още по-гадно.