PDA

View Full Version : Липса на желание за секс



diiiiiiiiiiii
06-19-2012, 21:34
Първо преди да започна да пиша да кажа,че не знам дали темата е за тук ,ако не е моля да бъде преместена.:) Пиша ви защото имам проблем с моята приятелка.Ние сме заедно от 6 месеца почти 7..и последните 4-5 пъти секса ни не върви(не ми харесва на мен , тя твърди че и харесва),имам слаба ерекция,не мога да свърша и като цяло не ми харесва вече.Тя ме попита дали проблема е,че не ме възбужда вече и дори се разплака,даже ме попита дали и изневерявам,виждам желанието и да подобри сексуалните ни контакти.Въпросите ми към вас са няколко:
1.Как да и кажа че проблема е в нея без да я нараня?Последния път я накарах да пишка по време на оргазъм при анален секс и тя не можа и ми каза че не може да се отпусне..което още повече допринесе за липсата на желание за секс от моя страна и един вид се разочаровах...
2.Какво да направим за да бъде секса ни като преди, правили сме всякакъв вид секс , вагинален,анален,орален дори и БДСМ с връзване и шамарчета..?
3.Защо нито аз нея,нито тя мен може да ме зареже след като и 2мата виждаме че нещата не вървят?
4.Възможно ли е да сме си омръзнали за толкова малко време,мислех че ще стане в по нататъчен период от време след 2-3-5 години може би,ако сме си омръзнали защо толкова рано ... ?
5.Снощи и бях на гости пак и в следствие от последните няколко пъти в, които секса не вървеше реших да сменя тактиката.Тя беше на почивка за около 5 дни и не се бяхме виждали и вместо като ида в тях направо да се награбим от вратата за краката(защото като не сме виждали много време всеки път така става), седнахме да си говорим и си говорихме много дълго време,тя направи около 4-5 опита да идем в спалнята,но аз лекичко откланях темата за секса така да се каже.Накрая тя ме попита директно"Какво има,какво не е наред,не сме се виждали от 5 дни а ти дори не искаш да ме целунеш?,Изневери ли ми за тези 5 дни в които ме нямаше,защо нямаш желание да правим секс?"След още разговори се стигна до спалнята и започнахме да правим много груб секс,и тя се разплака защото я болеше,аз спрях и легнах до нея,тя ме попита защо спря и аз и казах че не искам да я наранявам,след това тя ме попита - значи искаш да е грубо така ли?-и аз казах да,но ти го правиш заради мен а не защото ти харесва... и секса си беше груб...Из целия апартамент на пода, в банята ,в тоалетната ,на бюрото на компютъра, на масата в кухнята ,дори на пералнята.... див секс придружен със шамари,душене,връзване ... след това тя попита как беше секса и аз казах "супер,точно такъв секс искам да правим,мило" и я целунах , след това изпушихме по 1 цигара и отидохме пак в спалнята и тогава се случи точно обратното,пълна противоположност на това което е станало преди малко а именно-нежен,страстен секс без болка само удоволствие точно така както тя го иска не знам колко оргазма изпита но ми каза че съм единствения мъж в живота и на когото казва че не иска да спира да прави секс с него....и така с разказа,та въпроса ми е : "Дали първият път като правихме необоздан секс,това беше един вид нещо като тест от нейна страна да види дали аз ще се съобразя с това че я боли?Какво стана втория път когато правихме нежен секс,за да се разплаче,нали свършва и и е готино защо плаче пак?За първия път я болеше и я разбирам,но втория защо???"
6.Винаги когато съм поставял въпроса за тройка с мен и още едно момче,преди тя винаги ми е казвала че това няма как да стане освен ако не се клонирам,един вид иска да каже че с мен и е много хубаво и иска само с мен..това беше преди наскоро като се заговорихме пак за тази тема тя каза че може да направим тройка аз тя и още едно момче защото това и е било мечта да го направи и един вид да си разнообразим секса,пък и аз и казах че ако ще ми изневерява което е неизбежно колкото и да твърди че ме обича и т.н поне да е по този начин вместо да ме лъже и да се крие....Въпроса ми е : "Дали пак го прави заради мен,или наистина ще и е хубаво и има желание за това?"

marin4itu
06-20-2012, 07:57
Задал си доста въпроси, на които ние не можем да ти отговорим.. Може само приятелката ти..
Явно имате разминавания в сексуалните наклонности и това, което ви възбужда. Ти искаш груб, откачен секс, а тя явно иска по-нежно. За да ви е добре трябва да намерите златната среда заедно, а не ние тука да ти казваме какво какво мисли тя и защо е реагирала по определен начин.

За бога за какво пишкане става въпрос, че малко не схванах смисъла..
1.Как да и кажа че проблема е в нея без да я нараня?Последния път я накарах да пишка по време на оргазъм при анален секс и тя не можа и ми каза че не може да се отпусне..което още повече допринесе за липсата на желание за секс от моя страна и един вид се разочаровах...


Абе ти изобщо искаш ли да си с това момиче? Проблемът бил в нея.. че да не прави сама секс?

dimitar_ak
06-20-2012, 08:17
Смени момичето. Намери си сбърканячка като теб.

SmilezZz
06-20-2012, 17:56
1. Защо тя пък да е виновна? Да не би да прави сама секс или пък да е единствения човек във вашата връзка? Осъзнай се. Тя прави всичко възможно, за да ти е добре на теб, а ти никакви усилия не полагаш, за да направиш същото и на нея. Не се съобразяваш с нейните предпочитания и предпочиташ само ти да си този, който изпитва удоволствие. Убедена съм, че е напълно възможно да правите секс между груб и нежен, за да сте удовлетворени и двамата.
2. Нови пози?
3. И защо? Да не би да сте заедно, само заради секса заедно?
4. Съмнявам се да сте си омръзнали. По - скоро или ти не желаеш да си с нея, или проблема е в ТЕБ!
5. От много неща е възможно да се е разплака. От това, че й е харесало и е свършила. Или просто се е сетила за отношенията между вас.
6. Ти знаеш ли изобщо какво искаш? Твърдиш, че искаш тройка, а когато тя се съгласи - веднага , ако ще ти изневеря дрън дрън. Вземи да мислиш малко.

Furious?
06-20-2012, 17:58
Гръмни и смело 1 шамар другия път като правите бдсм

SuzanFletcher
06-20-2012, 19:02
див секс придружен със шамари,душене,връзване ...

Сигурно се шегуваш :X :X :X

3oPuTy
06-21-2012, 09:38
От написаното става ясно,че си с нея само заради секса ... Ами щом е така си намери друга,която да те задоволява :?
Няма да си направя труда да ти отговоря на въпросите,защото ги намирам за глупави.Ако изпитваше чувства към нея нямаше да й причиняваш болка,нито щеше да й позволяваш тя самата да търпи и прави неща,които не са й приятни само за да ти е кеф на теб :?
И как пък за 7 месеца се изчерпахте?!Доста хора с години правят секс без да включват аналния или тройки ама пак успяват да разнообразят.А и за теб разнообразен секс к'во означава?!Всеки път да е на различно място и по различен начин?!Ами сори ама това няма как да стане ...
Тъп си,брат ... Толкова си тъп,че дори не можеш да осъзнаеш,че проблема не е в нея,а в ТЕБ!!!Тя прави всичко за да ти е кеф,а ти смееш да твърдиш,че нещата не вървят заради нея ... П*тка в мъжко тяло!!!Вземи извикай някой г*й да те оправи - по-голямо разнообразие от т'ва едва ли има (освен тройка с него и още един?!) :?