PDA

View Full Version : Според вас



Mary_Jane_69
06-20-2012, 05:41
има ли такова нещо като късмет ?

LadyDi
06-20-2012, 06:48
А съдба съществува ли?
Има ли някой дето нарежда конците на твоето съществуване или всичко се базира на твоите решения?

Хммммм...

Mary_Jane_69
06-20-2012, 06:58
а де... още не моа намера отговора

LadyDi
06-20-2012, 07:00
То това е все едно да търсиш квадратното измерение на кръга.

Mary_Jane_69
06-20-2012, 07:34
е не, все има някакъв отговор и честно да ти кажа май ще се разбере и то скоро... биип биип край на видението .

LadyDi
06-20-2012, 07:49
Всъщност, зависи в какво вярваш. Ако искаш да има късмет - значи има. Ако искаш да има Бог - той съществува, само заради това, че ти си избрал да вярваш в Него.

Mary_Jane_69
06-20-2012, 08:07
Абе не то дори и да не вярваш знаеш ли какво се получава, значи изпадаш в някаква безизходица и тогава си викаш бах маа му и късмет и бла бла Господ ако имаше щеше да ми помогне и кво Господ не ти помага... и губиш всякаква надежда ама вземат нещата така лека полека да се оправят и накрая си даваш сметка, че може би негодуванието ти е предизвикало Всевишната сила да ти се притече на помощ и почва да ти върви до определен период от време, където Бог те оставя сам да се оправяш, вдигнал те е вече на крака, вече ти сам за себе си трябва да си се оправяш и отново сгафиш и си отдолу.. ей на, пак кръговрат.

LadyDi
06-20-2012, 08:11
Как успя да напишеш 6 реда изречение :lol:
Ако наистина не вярваш, няма да си викаш "бах маа му и късмет и бла бла Господ...". Щеше да си викаш "аз съм ебаси идиота да се вкарам в тая ситуация". И не Всевишната сила те е изправила на крака, а ти сам си взел решение да не си седиш на гъза и да се чудиш що не става, ами да го направиш както трябва.
Това е ако не вярваш. Ако вярваш и то наистина, ще намираш оправдание с Божия план за всеки провал или възход.

NightGuardian
06-20-2012, 08:17
господ показва пътя към успеха и щастието , а дали хората го виждат е друг въпрос.

Mary_Jane_69
06-20-2012, 08:17
затаих ли ти дъха :D
не то относно това, че ние сами си се изправяме на крака не е съвсем вярно, защото понякога ти идва на тепсия, сякаш някой ти подава ръка от горе и те приканва да станеш. сложно е :/ и има много гледни точки тая тема и може да се нищи с дни... а пък наистина няма нужда. Е, пожелавам ти прекрасен ден щото и без това ще излизам :) Айде хубав ден и много усмивки !!

Mary_Jane_69
06-20-2012, 08:18
господ показва пътя към успеха и щастието , а дали хората го виждат е друг въпрос.

И Господ сякаш е интуицията ни, която се крие в самата ни душа, ама инати като мен понякога ги гложди другата страна т.е. обратното на това, което ни шепне вътрешния глас и редовно се преебавам

NightGuardian
06-20-2012, 08:22
трябва да се научиш да не се потдаваш на злото , тогава ще си истински щастлив. Човек сам избира коя страна да хване , но доброто винаги побеждава , само че при неговата победа се иска повече време и това е изпитание дали го заслужаваш. Докато при злото успеха е моментната облага , но за това и щастието е краткотрайно.

Mary_Jane_69
06-20-2012, 08:24
....и затова търпение търпение и вяра, вяра в мечтите и бъдеща реализация с времето? хммм това ми харесва :)

NightGuardian
06-20-2012, 08:27
търпението е пътя към щастието.

Ще цитирам :
"Има неща, които пазя вътре в мен.
Има неща, които чакат своя ден.
Има неща, които искат своето време
и които само Бог може да вземе!"

Mary_Jane_69
06-20-2012, 08:29
ама понякога, виж, понякога чакаш и търпението ти е на изчерпване ама те крепи вярата, че ако се откажеш губиш всички тези години надежда и градация, труд, който си положил и търпението, което си имал до това време... и тогава си на кръстопът, имаш страхотна дилема пред себе си дали да се откажеш, само защото ти е втръснало, или да продължиш, независимо всичко, да се надяваш и да вярваш в това, което горещо желаеш.... ето това ме мъчи от известно време...

NightGuardian
06-20-2012, 08:30
мислиш много повече за победата , от колкото за пътя към нея. Стреми се да се справиш с всички пречки по пътя към нея ,тя сама ще дойде. Не знам дали и реална тази победа , но ти си умно дете , така че вярвам ,че целта ти е постижима , стига да истински да искаш и вярваш :)

И най-важното , не допускайте моите грешки , да те пречупят хората , защото в ранна възраст много се влияеш от хората , а това не трябва да спира ти самия да си вярваш.

LadyDi
06-20-2012, 08:31
Търпение и чакане?
Тва не ми харесва.

Mary_Jane_69
06-20-2012, 08:33
мислиш много повече за победата , от колкото за пътя към нея. Стреми се да се справиш с всички пречки по пътя към нея ,тя сама ще дойде. Не знам дали и реална тази победа , но ти си умно дете , така че вярвам ,че целта ти е постижима , стига да искаш :)

благодаря ти! :)

Сега наистина и на двама ви ви пожелавам приятен ден, защото да закъснявам ми е любимо, ама на чакащите ме - не. :D : ))

NightGuardian
06-20-2012, 08:34
Търпение и чакане?
Тва не ми харесва.

не , просто те плаши. Човек който иска бързо да стане , няма да стане , защото ще се откаже много лесно.

LadyDi
06-20-2012, 08:34
Айде, лекичък, не много жегав и стой на сянка.

LadyDi
06-20-2012, 08:36
Ауууу, Night, как ти редактирах поста вместо да го цитирам!!! Сори!

NightGuardian
06-20-2012, 08:37
Много ясно ,че като стоиш само , няма да стане , за толкова малоумен недей ме взима. :D

LadyDi
06-20-2012, 08:39
не , просто те плаши. Човек който иска бързо да стане , няма да стане , защото ще се откаже много лесно.
Има разлика между това да седиш и да чакаш търпеливо нещо да ти се случи и да се вземеш в ръце и да го накараш да ти се случи :)

Edit: Оправих го май. Баси колко съм зле днес.

NightGuardian
06-20-2012, 08:39
Търпение от това , да правиш неща и да не ти се получава , но да продължиш да се бориш , това търпение искам да кажа. :)