PDA

View Full Version : Караница с приятелка .. :((



SweetAngel2
06-20-2012, 06:53
Преди един месец една приятелка ми беше обещала, че ще ме сближи с едно момче и с него да тръгнем.. Тя била уредила всичко, но после се скарахме за някакви глупости.След караницата тя всичко е развалила , а вчера други две момичета ми казват, че аз съм била виновна и сега съм щяла да имам гадже, ако не се бяхме скарали.. ;хх А сърденето почна от нея..
Сега какво да правя .. ? Да се сдобрим ли .. ?

valdesbg
06-20-2012, 06:54
Dafuq did I just read? o.0

sweetlifesweet
06-20-2012, 06:58
Мила просто от това което си написала.. Или е голяма глупачка или не ти е никаква приятелка..! Особено ако е изпуснала и нещо на момчето..!!!
;)

SisiStrange
06-20-2012, 07:02
Бе ти на колко си? На 8? Ако не те уреди приятелката ти, не можеш сама ли? А момчето да не ви е кофичка сладолед та мнение няма и само чака приятелката ти да го навие да ходи с тебе? Иди си играй с куклите и си лепи плакати на анимационните герои. Още си малка за връзки.

Аз ли откачам или вече на всяко дете първата мисъл е как да се сгаджоса с някого? Изживейте си детството, че ще ви липсва после.

LadyDi
06-20-2012, 07:02
Dafuq did I just read? o.0
Eй такива теми ме карат да се чувствам стара, indeed :lol:
Забравила съм, че такива неща са всъщност големи проблеми за 13-годишните.

xoxi
06-20-2012, 07:07
Това момче някаква играчка ли е, какво?
Ако не се скарате го получаваш. Ако се скарате, тя не ти го дава.

sweetlifesweet
06-20-2012, 07:18
Е така погледнато доста глупаво наистина..:Д Ако бях на място на момчето и разбера че ме третират като някаква плюшка щях меко казано да ви за*ба .. Пък и то кой знай какъв ще е :D:D:D:D:D:D:D

NightGuardian
06-20-2012, 08:01
Ами понеси си последствията от това любовта ти с някой да става чрез посредник. Защо оставаш да говори някой вместо теб , това е огромна грешка. Не можеш да имаш доверие на това. Винаги ли това което казваш , винаги ли ще бъде казано , така както си го казал ти.


Не ми казваш защо е чрез посредник , знам защо , просто си срамежлива.
А щом има срам , значи има неувереност.

IseeDEADbodies
06-20-2012, 14:43
Dafuq did I just read? o.0


Yes indeed ...

heartshapedbox
06-20-2012, 22:33
Отивай при момченцето и му кажи, че искаш да станете гадженца. :)

sweetycherry33
06-21-2012, 07:01
Я я остави тая и въобще да не се занимаваш с такива приятелки като нея.

error92
06-21-2012, 08:27
Преди един месец една приятелка ми беше обещала, че ще ме сближи с едно момче и с него да тръгнем.. Тя била уредила всичко, но после се скарахме за някакви глупости.След караницата тя всичко е развалила , а вчера други две момичета ми казват, че аз съм била виновна и сега съм щяла да имам гадже, ако не се бяхме скарали.. ;хх А сърденето почна от нея..
Сега какво да правя .. ? Да се сдобрим ли .. ?

Можеш сама да си отговориш, само малко акъл се иска...

П.П язък за готината мацка на аватара :(

AnzaRe
06-21-2012, 09:10
Абе дечковци забравете за от вида " Тя ще ме оправи да тръгна с него/нея"
Вие нямате ли си усти,че друг трябва да говори вместо вас?