PDA

View Full Version : Да отслабна 5-10 кг



anonymousx
06-20-2012, 09:30
Трябва ми някаква диета с която да отслабна от 5 до 10 кг за 1 месец. По принцип бързо свалям, но не мога да си намеря хубава диета. Предложете ми някаква?
Ако има някакво значение, кръвната ми група е 0.

buu_buu737
06-20-2012, 09:31
И на мен ми трябва такава диета :)

the_world_around_me
06-20-2012, 09:37
И на една фр много и трябва такава диета . Ще следя темата ,пък дано да излезе нещо :)

FuckingFreak
06-20-2012, 10:38
Епа не яжте нищо. Отслабването е гарантирано. ;)

obichka
06-21-2012, 17:40
10 кг за 1 месец са прекалено много .. ако се свалят толкова бързо, после се качват двойно .. Просто се храни здравословно и опитай се без сладко и тестени изделия

winowna69
06-23-2012, 11:11
Упражнения му е майката, хора :) здравословно хранене....същоо ;д

ruthless.
06-23-2012, 11:42
Бих ти препоръчала 90-девната диета, при която сваляш бързо и по здравословен начин. При нея обаче трябва да си много стриктна и сериозна, защото ако не я спазваш точно както е описана или я прекъснеш преди да минат 90 дни набързо си качваш всичко, което си свалила.

Друг вариант е просто да намалиш приема на излишни мазнини и да почнеш да се храниш здравословно. Хубаво е да не ядеш поне 3 часа, преди да си легнеш, както и да ядеш повече пъти през деня, но да приемаш по-малко храна. Друг съвет, който ми дадоха наскоро е когато ядеш десерт да не го ядеш веднага след като си се наяла, а един час по-късно; както и да изпиваш по една пълна чаша вода 15 минути преди хранене и после да изчакаш поне половин час преди да пиеш след като си се наяла. И, естествено, без упражнения си за никъде. Особено сега, след като е лято и имаш възможността да караш колело, да плуваш, да тичаш и т.н.

ADMIRALKA14
06-23-2012, 11:51
Бих ти препоръчала 90-девната диета, при която сваляш бързо и по здравословен начин. При нея обаче трябва да си много стриктна и сериозна, защото ако не я спазваш точно както е описана или я прекъснеш преди да минат 90 дни набързо си качваш всичко, което си свалила.

Друг вариант е просто да намалиш приема на излишни мазнини и да почнеш да се храниш здравословно. Хубаво е да не ядеш поне 3 часа, преди да си легнеш, както и да ядеш повече пъти през деня, но да приемаш по-малко храна. Друг съвет, който ми дадоха наскоро е когато ядеш десерт да не го ядеш веднага след като си се наяла, а един час по-късно; както и да изпиваш по една пълна чаша вода 15 минути преди хранене и после да изчакаш поне половин час преди да пиеш след като си се наяла. И, естествено, без упражнения си за никъде. Особено сега, след като е лято и имаш възможността да караш колело, да плуваш, да тичаш и т.н.


"Здравословен начин"?? Толкова много хора пострадаха от диетите на Дюкян..

scrooper
06-23-2012, 11:55
90 дневната и дюкан не са едно и също, даже нямат нищо общо, освен че и от двете се отслабва.

Joc
06-23-2012, 12:17
кардио при което пулса да ти е в границите 120-150 удара в минута + НВД
и щом си момиче клякания да не ти увисне задника

SirMihou
06-23-2012, 13:28
за 90 дневната съм чувал и аз лично познавам и хора, които я преминаха успешно и резултата е видим (сиреч работи), но наистина е много стриктна. Друг съвет, който мога да ти дам спираш газираното, алкохола и наблягаш на водата. Тичане, скачане, колоезндене супер и пий вода докато го правиш, също ако имаш приятели, които играят някакъв спорт , помоли ги да те научат на 1,2 неща от тренировките им или поиграй с тях

FuckingFreak
06-23-2012, 13:35
Какво и е здравословното на 90 дневната? Един ден на протеини и 3 последователни само въглехидрати да набиваш? Страшно здравословно, не мислите ли!?
ruthless., по-добре не пиши. Да не сме яли преди да си легнем, митове и легенди от 1001 нощ. Важно е какво ядеш. А от мазнините не се пълнее (такива от животински произход, ядки и семена, нерафинирани! растителни масла), защо всички толкова се плашите от тях - въглехидратите са това, което ви пречат да сваляте. ;)

SirMihou
06-23-2012, 13:44
Какво и е здравословното на 90 дневната? Един ден на протеини и 3 последователни само въглехидрати да набиваш? Страшно здравословно, не мислите ли!?
ruthless., по-добре не пиши. Да не сме яли преди да си легнем, митове и легенди от 1001 нощ. Важно е какво ядеш. А от мазнините не се пълнее (такива от животински произход, ядки и семена, нерафинирани! растителни масла), защо всички толкова се плашите от тях - въглехидратите са това, което ви пречат да сваляте. ;)

аз не казвам че е здравословно ..... просто казвам че познавам хора, които са я преминали и има резултат ...... лично аз не съм я и започвал... (защото общо взето за мен няма полза, от каквито и да е било измислени диети) човек просто трябва да внимава какво яде и да се сеща поне 1 път дневно да излезе да потича , да се поизпоти..... движение трябва да има задължително !

ruthless.
06-24-2012, 00:03
Какво и е здравословното на 90 дневната? Един ден на протеини и 3 последователни само въглехидрати да набиваш? Страшно здравословно, не мислите ли!?
ruthless., по-добре не пиши. Да не сме яли преди да си легнем, митове и легенди от 1001 нощ. Важно е какво ядеш. А от мазнините не се пълнее (такива от животински произход, ядки и семена, нерафинирани! растителни масла), защо всички толкова се плашите от тях - въглехидратите са това, което ви пречат да сваляте. ;)

Мога да ти кажа, че онези дни говорих със един съотборник, който в рамките на няколко месеца свали близо 20 килограма и именно той ми каза, че режима му включва често хранене в малки количества и никакво ядене поне 3 часа преди да си легне... Повече от очевидно е, че дава резултати.
Колкото до 90 дневната, една приятелка свали 7 килограма за 3 седмици някъде и много пъти ми е казвала, че се чувства по-добре хранейки се по този начин.

bloodyF
06-24-2012, 00:18
90-дневна-10 дни = +2,5 кг
не повторих и не продължих
със спагети и торта не се свалят кг
нвд, тичане, скачане на въже и клекове

ALetterFromTheSky
06-24-2012, 05:49
Oная дето каза , че ако се прекъснела 90-дневната по-рано надебеляваш двойно може официално да си шибне един шамар и повече да не пише глупости-аз съм я спазвала за 20, 30 дена и каквото искам да изчистя се маха и е трайно, ноооооо то винаги ще има кой да иска да си чеше пръстите и да спори ест... за това да кажа на всеки организъм по различен начин влияе , така че "много запознатите" да не почват да ми се правят и спорят бам ;)

Колкото до темата-като искаш толкова бързо да отслабнеш можеш да направиш 2 цикъла на японското чудо-мега вредна диета, но ти искаш бързи резултати-всъщност аз не си върнах нищо след като я свърших, пробвай
Много силно препоръчвам точковата диета-не ми се обеснява схемата й виж в нета-много приятна лесна и даваща ОГРОМНИ резултати поне при мен ... и спри сладкото ама наистина го спри отвсякъде, не да изядеш една вафла или шоколад и да кажеш еее то не се брой-аз и аз не можех без сладко ама първо си казах айде 1 ден айде два после стана месец и сега 3 години по-късно не изпитвам нужда от сладко и много и рядко ям .... пърженото по същия начин, а е и лято-по-гадно нещо от това да ям мазни пържени неща лятото няма, толкова е тежко... почни фтнес ей така за тонус, или бягай, плувай к'вот искаш ама най-малкото спри да ползваш тролеи / автобуси-топло е, върви пеша, пий много вода ,а не некви газирани гадости и измислени сокове , соковете си ги прави ти , защото тия купешкитее ме е страх даже да погледна колко Е-та и измислици съдържат , таа успех

FuckingFreak
06-24-2012, 06:23
Точковата диета е на принципа на НВД, тоест добре е, но е в пъти по-добре да знаеш с какво да се храниш, а не постоянно да си в някакво броене на точки. И то са дадени 40-45 точки за сваляне - едни на това дередже гладуват, други се чувстват идеално, като цяло е изградена малко тъпо, но е добре, колкото да се ориентираш.

ruthless., не съм казала, че не дава резултати, просто са пълни митове. Това за честото хранене - да, може и така да е, въпреки, че много хора свалят кг с така наречения фастинг, който не позволява толкова много хранения, смисъл според зависи всеки човек си е, де.. А много важен въпрос - твоя съотборник сигурен ли е, че е свалил мазнини, а не просто е гледал цифрата на кантара, защото мога да кажа, че ако цялото нещо е станало само за няколко месеца, е свалил повече мускул, което е най-гадния вариант.

Glam0rous
06-24-2012, 07:06
Добре, бе, къде бяхте цяла година, когато можехте да направите нещо за себе си, та се присетихте, че сега искате да сваляте? Ясно ми е, че е защото лятото е дошло и е време за разсъбличане и плаж, но тялото има нужда да се грижиш за него през всеки сезон. А и 10 кила за месец не се смъкват, освен ако не минеш само на вода естествено и тогава ще си прецакаш организма и ще е още по-забавно...
Ходи тренирай здраво, наблягай на зеленчуци и мръвки (не плодове), но не очаквай такива чудеса. Без пот и усилия хубаво тяло няма да имаш, само като не ядеш нещо си.
Тая 90 дневна ми е много интересна, една позната я спазваше, естествено не свали нищо, по цял ден набиваше макарони и торти - абсурд да има ефект.

ALetterFromTheSky
06-24-2012, 07:09
Eми то твоята позната толкова й е акъла- във въглехидратния ден може и да яде нещо по-полезно от макарони и другите глупости-...

Glam0rous
06-24-2012, 07:18
Знам, че си е от нея, но съм сигурна, че много момичета са така. Като седмица не са яли от любимите боклуци и като им стане време за разрешения ден набиват каквото им попадне пред очите колкото си искат.

ALetterFromTheSky
06-24-2012, 07:22
Дааа, имах една такава приятелка, там отслабна нали всичко и вика ай днес ще ям каквото искам и като се натъпчат като прасета, почнеше ли нямаше спир ;д

FuckingFreak
06-24-2012, 07:51
http://www.belchohristov.com/14772.html

Хайде да вкарам малко истина в темата за разделното хранене. :)

edit: Щом толкова искаш да свалиш 10 кила- ето ти метод:
-изпийте 4 блистера фурантрил

-стойте 2 часа в сауна

-не пийте вода

След това си гарантирано отслабнала и стискаш палци да си жива. ;)

SirMihou
06-24-2012, 08:23
http://www.belchohristov.com/14772.html

Хайде да вкарам малко истина в темата за разделното хранене. :)

edit: Щом толкова искаш да свалиш 10 кила- ето ти метод:
-изпийте 4 блистера фурантрил

-стойте 2 часа в сауна

-не пийте вода

След това си гарантирано отслабнала и стискаш палци да си жива. ;)



(РОФЛ) хахахаха

youloveme
06-24-2012, 09:36
Не става само с диети трябва да правиш и кардио ( да бягаш примерно...) :)

lqlq_
06-24-2012, 09:59
Абе немога да разбера,защо навсякъде се пускат едни и същи глупави теми ?!?!
Добре ще направиш ако станеш от компютъра и се размърдаш,ако по цял ден стоиш на него и се тъпчеш като невидяла няма как да отслабнеш и да искаш..
1-во трябва да се ограничиш с храненето - никакви тестяни храни,шоколади и т.н,пържени картофи абе всякакви мазни неща,трябва ти много движение,упражнения.Аз така отслабнах бях около 50 килограма сега съм 40 ,всеки ден се движа по-много,имам си хранителен режим,правя по 200 коремни преси и така.Ако наистина имаш силна воля ще го постигнеш.Желая ти успех :)

lqlq_
06-24-2012, 10:01
Епа не яжте нищо. Отслабването е гарантирано. ;)

С неядене не се отслабва.Най много да си докараш някакви болести ;)

FuckingFreak
06-24-2012, 11:38
Май не разбра, че го казах със сарказъм. Иначе не е нужно да правиш по 200 коремни на ден, за да оформиш хубав корем. И аз преди така си мислех, ама не.

TeddyNiikol
06-24-2012, 18:48
така здравейте :) и аз исках да ви попитам същото...как да отслабна с 5 килограма за 1 месец, защото с диети не става...седи си на едно положение и това е ;ьь колкото до спорта...от известно време ходя да тичам по половин-един час през ден и все още нищо..висока съм 176 и тежа 55 звучи малко, но не изглежда така и нямам представа какво да правя вече ;ьь така че някакви идеи? :))

FuckingFreak
06-24-2012, 18:53
Накъде да отслабваш повече? Костите ли да си стопиш или мускул искаш да свалиш!? Айде не ставайте смешни, изглежда сякаш си просиш комплименти.

Glam0rous
06-25-2012, 05:36
^Да, бе ! Вие реална преценка имате ли?
но ако наистина някой мисли да отслабва с тичане половин час през ден е много малко...

DownloadVirus
06-25-2012, 09:56
Нормално е 30 мин през ден

BlackMeow
06-25-2012, 11:11
Хора, фурантрила е лекарствен продукт, предписва се на хора с високо кръвно... Не знам колко трябва да си безмозъчен, за да предлагаш на хора да го пият с цел отслабване. Смехотворно е!!! Първо от него тялото се обезводнява, а отделеното се възвръща до седмица, единственото трайно може да е някакъв гнусен и сериозен здравословен проблем.


Бързото отслабване е не само вредно, но може да докара и видими щети - стрии например.
И какъв е този зор за 5-10 кила за месец? Да не би някой да дефилира в Париж като успее да ги свали? :D:D:D

kalpazanka
06-25-2012, 11:19
Мани че обезводнява, ами може да си замине от тромбемболия! Не знам колко ..... даже не намирам думи колко долен трябва да си, за да напишеш това с фурантрила в тийн форум.

Авторке, намаляш калорийния внос с максимум 500 kcal. Изключваш рафинирани захари, джънк и газирани напитки с глюкозо-фруктозен сироп /а най-добре всички газирани/. Въглехидрати, белтъчини и мазнини трябва да са ти в съотношение 4:1:1.

DownloadVirus
06-25-2012, 12:40
Мани че обезводнява, ами може да си замине от тромбемболия! Не знам колко ..... даже не намирам думи колко долен трябва да си, за да напишеш това с фурантрила в тийн форум.

Авторке, намаляш калорийния внос с максимум 500 kcal. Изключваш рафинирани захари, джънк и газирани напитки с глюкозо-фруктозен сироп /а най-добре всички газирани/. Въглехидрати, белтъчини и мазнини трябва да са ти в съотношение 4:1:1.
да бе супер :D И като яде и през 2-3 часа толкова въглехидрата може да сънува как отслабва (така де визиуално) особено с женските тренировки по 20-30 мин тичане ама лекичко да не се потне rofl

kalpazanka
06-25-2012, 12:58
^Нека да не почваме пак с анаеробна, аеробна гликолиза, пируват и окислително карбоксилиране до оксалацетат и завъртане на цикъла на Кребс с ацетил-Коа, щото ти пак ще тръгнеш да ми ровиш за разни книжки как човекът не е създаден да яде въглехидрати и дискусията ще умре на място.

FuckingFreak
06-25-2012, 13:02
Написах го, защото всеки ден се пускат едни и същи теми, защото не могат да се сетят по-рано, ами чак като дойде време да се покажат по бански. Не мисля, че някой е толкова елементарен, че да тръгне да го изпробва. :)

kalpazanka
06-25-2012, 13:03
И все пак за справка- подписа ми.

DownloadVirus
06-25-2012, 13:16
Слабо ме вълнува цикъла на Кребс...Не ме интересува зубрене,достатъчно съм зубрил глупости,които се оказа в последствие,че слабо важат и нещата са наистина плаващи... Та някой сваля с тези въглени друг качва зависи и от тренировката.. Като гледам тук ММА-ците как ядат като прасета само на закуска по 2500-3000 калории и още едно подобно хранене - това за целия ден,но тренират като луди по 2,5-3 часа и залата става мъгла от потта

Glam0rous
06-25-2012, 21:06
Да бе, вярно, защо почти всички момичета във фитнеса много ги е страх да не се изпотят? Те да си не мислят, че някой точно там много ги оглежда, все едно хората не са отишли там с друга нагласа и някой му пука дали си гримирана или си се изпотила, което е нормално за фитнес. Писна ми някакви около мене да се изказват "ооо не, аз само ще въртя колело, за да не се изпотя" или "уф, виж оная дето тича ква е гадна"..гадна, гадна ама те са с физика на бидон. Хората отиват там, за да се потят в края на краищата.
А защо през ден половин час да стига, особено ако си яде наред всичко? 20 минути тичане примерно си е само една загрявка, 30 не са чак толкова много...

DownloadVirus
06-25-2012, 21:18
Защото зависи от тичането.А при ваща издръжливост ще плюете кръв на петата минута.Личи си ,че не си тичала :D Табата ако пробваш обаче наистина да правиш 90% РМ и после бавно бягане което ще рече към 8 км поне в час-тва е за елитни спортисти ,та ако се прави правилно за 20 минути може да се насереш 3 пъти от зор

Glam0rous
06-25-2012, 21:21
Хах...ми от близо година тичам, но не е спринт - около 9 км/час...по 40 до 60 минути почти всеки ден.
И не знам скоростта ли му е майката, ама ако набивам торти, ефект няма :D

FuckingFreak
06-26-2012, 06:11
Когато ходех, преди година, 8 км/ч ми беше бързо ходене, смятай ти. За тичане вдигах на 12, а най-високо на 14.

ALetterFromTheSky
06-26-2012, 06:19
Слабо ме вълнува цикъла на Кребс...Не ме интересува зубрене,достатъчно съм зубрил глупости,които се оказа в последствие,че слабо важат и нещата са наистина плаващи... Та някой сваля с тези въглени друг качва зависи и от тренировката.. Като гледам тук ММА-ците как ядат като прасета само на закуска по 2500-3000 калории и още едно подобно хранене - това за целия ден,но тренират като луди по 2,5-3 часа и залата става мъгла от потта
Ти пък ако си мислиш, че тя ти го "пее" назубрено-Калпазанката си ги знае перфектно нещата и виждам, че ги пише с логика, а не така назубрено от книжката... айде плийз, вземаш се понякога много насериозно

по темата съм се изказала вече- и още нещо-не е нужно да се припОти , за да има ефект ;) който ще спори, да не почва-аз без да правя локви около мен успявам да си поддържам тонуса и килограмите :)

FuckingFreak
06-26-2012, 06:38
Да, успяваш, защото си имаш добър ген, фина костна структура и си предразположена към това да изглеждаш добре без да полагаш старание. С извинение, но познавам много подобни момичета, в чиито ежедневно меню присъстват само пици, банички и вафли и то не по една или две и въпреки това изглеждат много добре - е, да, ама това ли е начинът?

ALetterFromTheSky
06-26-2012, 07:06
Аз не съм казала, да яде пици и бургери и едва да се мърда, мислейки , че тренира- а и такива пици и бургери не ям много... Нека си тренира там каквото реши, ама не е нужно едва ли не да изнемощее от тренировка, за да има ефект-точно тогава ще се откаже, щот' ще се узори

DownloadVirus
06-26-2012, 09:58
Ти пък ако си мислиш, че тя ти го "пее" назубрено-Калпазанката си ги знае перфектно нещата и виждам, че ги пише с логика, а не така назубрено от книжката... айде плийз, вземаш се понякога много насериозно

по темата съм се изказала вече- и още нещо-не е нужно да се припОти , за да има ефект ;) който ще спори, да не почва-аз без да правя локви около мен успявам да си поддържам тонуса и килограмите :)

Баят не личи да ти река,че има опит :) Чисто зубрене.
Пък това за потта е вярно,с нея просто тялото се охладява

kalpazanka
06-26-2012, 12:36
ALetterFromTheSky, душо, не си губи времето в спорове. Това е все едно да спориш с радио Ереван. :)

edinstvenatasisi
06-27-2012, 14:33
Има една диета,но се изисква много воля.Не е гладуване.И без упражнения ще имаш страхотни резултати.Аз за около 1 месец свалих 15 килограма.Но както казах много силна воля трябва да имаш.Ако я искаш ми пиши на лично.

ALetterFromTheSky
06-27-2012, 19:31
aз искам да я вида

FuckingFreak
06-27-2012, 19:52
:lol:

ALetterFromTheSky
06-27-2012, 22:14
ми аде деее, имам силна воля давай диетата дебим...;хуахуахауа 15 кила за месец ти да не си била 185 да си станала 170, щот дебелите в началото мн лесно смъкват е така по сто кила ама мацката иска 5, и това става доста по-бавно и само воля и твоята диета дет не я показа няа да стигнат за постоянни резълти

Zaharinka
06-28-2012, 12:41
Мен ми помогна житният режим на д-р Дънов ;]

Cloud9
06-28-2012, 17:21
И аз се включвам към желаещите за диетата чудо.Нямам чак 15 килограма, но ако сваля поне 10 ще съм доволна.Тичам, скачам и се върнах пак на 90 дневната, но искам по-бързо чудо хаха