PDA

View Full Version : На границата, между животът и смърта



HTYZ
06-20-2012, 16:15
Здравейте съфорумници!

FoolofRemorse
06-20-2012, 16:32
Приятел стегни се...
Искам само за 1 нещо да се замислиш !
На колко хора им се живее ? Болни от Рак, болни от Спин и все такива отвратителни болести които не пожелавам и на най-големият ми враг... Замисли се за тези хора, как те дават всичко на света за да живеят, дават всичко на света да са със семейството си повече време... Сигурно си здрав прав мъж. Започни да спортуваш нещо, киокушин например... Спорт с много дисциплина. Ще намериш близки приятели, а може би и приятелка...
Успех !

П.П.: Знай, че някой, някъде ти стиска палци да успееш ;)

AnzaRe
06-20-2012, 16:42
И аз бях така като теб,но се справих и съм лимка.Съветвам те недей се мъчи няма смисъл.Тя си е изиграла лоша шега с теб и доверието ти,с обичта ти.Недей се обвинявай за неща,които няма смисъл.Самоубийството е най-лесният път за решаване на проблеми за глупака..
Така,че напред и аз бях така дълго време неможех да забравя какво беше преди и само се самозалъгвах ден след ден,потънал в спомени..Няма смисъл газ напред и никога назад.Тя ще си чука главата някой ден не ти :)

babity
06-20-2012, 16:52
Оффф, да би т'ко'ам в мъжкарите! За една путка рошава щял да си слага край на живота... Ти к'во, да не би преди да заминеш да и остави тъшаците си в залог, че да те чака? *пълно умопомрачение* Няма да спра да се чудя на хората, които седят и чакат да дойде някой друг и да им осмисли/направи живота. Супер смешна ми е идеята, че непременно трябва да има някакъв сопол в картината, който да я допълва. Аз си имам собствена и си я пълня сама. Както с успехите ми, така и с грешките си.

HTYZ
06-20-2012, 16:52
Благодаря ви за подкрепата!
и съветите Благодаря ви!

HTYZ
06-20-2012, 16:57
Оффф, да би т'ко'ам в мъжкарите! За една путка рошава щял да си слага край на живота... Ти к'во, да не би преди да заминеш да и остави тъшаците си в залог, че да те чака? *пълно умопомрачение* Няма да спра да се чудя на хората, които седят и чакат да дойде някой друг и да им осмисли/направи живота. Супер смешна ми е идеята, че непременно трябва да има някакъв сопол в картината, който да я допълва. Аз си имам собствена и си я пълня сама. Както с успехите ми, така и с грешките си.

Просто исках да споделя!
а ти си запази критиките. Като тебе разсъждават, само без мозъчни същества!

babity
06-20-2012, 17:04
Не разбрах к'во общо имаше мозъка ми с излиянията ти, ама ако т'ва ти изказване те е накарало да се почувстваш по - добре (или повече мъж) - радвам се. Пък за споделянето... споделил си, аз не съм длъжна да ти духам носа задето си изнежен.

horacio
06-20-2012, 17:12
Ами права е, само дето се е изразила малко грубовато. Не трябва да нагърбваш някой да ти осмисля живота. Без да се усетиш това може и да стане товар за другия и лека полека да се развали всичко. (казвам го защото съм се чувствала по подобен начин и е наистина гадно) Научи се да си бъдеш достатъчен сам на себе си.

HTYZ
06-20-2012, 17:18
Не разбрах к'во общо имаше мозъка ми с излиянията ти, ама ако т'ва ти изказване те е накарало да се почувстваш по - добре (или повече мъж) - радвам се. Пък за споделянето... споделил си, аз не съм длъжна да ти духам носа задето си изнежен.

А някой да те кара? и не съм се изнежил малката. Понякога на човек му писва!
исках да споделя, пък току виж ми олекне. До сега не съм споделял така! И ми е за последно,
няма смисъл докато съществуват такива като тебе май!

HTYZ
06-20-2012, 17:21
Ами права е, само дето се е изразила малко грубовато. Не трябва да нагърбваш някой да ти осмисля живота. Без да се усетиш това може и да стане товар за другия и лека полека да се развали всичко. (казвам го защото съм се чувствала по подобен начин и е наистина гадно) Научи се да си бъдеш достатъчен сам на себе си.

Малко грубовато?
май си е доста. В раздел секс няма такива вулгарни изказвания!

3oPuTy
06-20-2012, 17:32
Хора всякакви.Да беше се сетил за това преди да пуснеш темата ...
Винаги е имало и ще има хора с по-хапливи езици.И аз съм от тях,но тоя път ще пропусна :)
Само ще ти кажа,че не си струва да слагаш край на живота си заради момиче.Не за друго ама просто няма смисъл :? Вярно,ще умреш и вече няма да си наранен,но помисли колко други хора ще бъдат наранени ...
Нито е първата,нито е последната.Ти също не си нито първия,нито последния страдащ заради някой друг.
Времето лекува,а и благодарение на него спомените избледняват (макар понякога да е по-трудно) :)

HTYZ
06-20-2012, 17:40
Благодаря Зу ;)

HTYZ
06-20-2012, 17:48
Но аз нямам приятели! само семейството ми остана, само те ще са наранени!
но това ми е достатъчно, да не го направя.

notlike
06-20-2012, 17:51
Пич, няма лошо да споделяш. Изчетох цялата ти тема с доста голямо огорчение и за пореден път се убедих в едно нещо - мъжете изневеряват заради нуждите си, а жените остават с чувства. Да ти дам адекватен съвет, не мога. Не съм бил в твоята ситуация - за мен е отвратително това, че всичките бакии са зад гърба ти и хора, наречени "приятели", могат да се правят на скатавки без скрупули. Ти имаш един сериозен проблем и ще ти го кажа веднага - не си егоист и не си си сам достатъчен. Промени това. За самоубийството е безсмислено да ти говоря - заеби религиозни и обществени фактори, просто не си струва да се предаваш. Най-сладкото е да спечелиш в тежка битка. Виж, и на мен не ми е лесно, моите проблеми са други - аз имам дарба в една сфера и навсякъде другаде съм посредствен - уви, в България не се ценят хора, които могат да говорят и да пишат (говоря за оратори, журналисти и такъв тип професии) - това ме изнервя допълнително. Но аз няма да се предам и искаш ли да ти кажа защо - заради ината си, за да натрия устите на критиците, на всички вечно мрънкащи и завистливи създания, на шуробаджанаците и всички говняри в скапаната ни държава, пък и където и да било по света - има ги навсякъде. Това е и съвет към теб - настъпи педала и напред. Не омеквай обаче - дори и да срещнеш правилната жена, а ти несъмнено ще го направиш, запази достойнство. Понякога ще се наложи да настъпиш някого по опашката, но и това да не ти пука - за да си щастлив, трябва да си костелив орех. Малко като хитлеристки мотив изглежда този мой пост, но съм малко афектиран, просто ми се събраха много простотии напоследък. Успех! Вярвам, че можеш и че ще се отърсиш в най-близко бъдеще!

SisiStrange
06-20-2012, 18:06
Понякога се радвам, че когато ми изневерят и се отнесат лошо с мен, ми минават чувствата. Никога не бих се самоубила за човек, който като чуе само ще свие рамене и ще седне в нечий скут. Привързвам се много и обичам хората, които са го заслужили, много силно, но преди всичко обичам и себе си. Трябва да имаш самоуважение и трябва да се постараеш да си осмислиш живота с още нещо, за да има после над какво да градиш. Твоето е чиста идиотщина, честно. Момиче ще срещнеш все някога, никой не е останал завинаги сам. Няма ли да е ужасно малоумно да ти е писано да срещнеш някоя сладка, уникална красавица, която да е луда по тебе, а да я пропуснеш, защото си се самоубил? Хубаво е да си емоционален, но да си емоционален и лабилен са две различни неща. Отдай се на нещо, вложи усилия в него, създай си смисъл. За това сме хора и сме по-специални от останалите видове: имаме въображение и милион идеи, и сме упорити като магарета. Айде докажи си на себе си, че ставаш за нещо.

3oPuTy
06-20-2012, 18:14
Благодаря Зу ;)

Моля,моля и горе главата,че да не се налага да започвам да се карам :D :)

HTYZ
06-20-2012, 18:26
http://vbox7.com/play:36651c475d

HTYZ
06-20-2012, 18:27
Моля,моля и горе главата,че да не се налага да започвам да се карам :D :)

и да ми се скараш няма смисал :(

valdesbg
06-20-2012, 18:29
И мен няма да харесаш. Страхливец си..и малка душичка близките ти не заслужават да си част от техния живот, жалко че не си избираме роднините.

Случая ти е класически - връзка от разстояние е обречена. И аз да съм и аз ще се изчукам с първата срещната. Тва не знам как още не влиза в главите на тъпоумните ни събратя.

Жалък си с твоите нелегални глупости и дълбаене. Явно е че девойката не иска да ти каже. Ясно е и защо - щото си нестабилен характер и се притеснява да не свършиш някоя глупост, щото дъската ти хлопа.

Другия път си запази поне малко достойнство и недей да ровиш в неща, за които ще съжаляваш после. Понякога е добре да не разбираме истината, особено ако имаме по мек характер.

Смешното в цялата картинка е че си на 20+ сигурно, да не кажа 25+.

П.П. Другия път бъди по смел и се засили в някое дърво. Ама странично, че да се усуче колата. Като ще правиш нещо - нека да е качествено поне.

HTYZ
06-20-2012, 18:37
И мен няма да харесаш. Страхливец си..и малка душичка близките ти не заслужават да си част от техния живот, жалко че не си избираме роднините.

Случая ти е класически - връзка от разстояние е обречена. И аз да съм и аз ще се изчукам с първата срещната. Тва не знам как още не влиза в главите на тъпоумните ни събратя.

Жалък си с твоите нелегални глупости и дълбаене. Явно е че девойката не иска да ти каже. Ясно е и защо - щото си нестабилен характер и се притеснява да не свършиш някоя глупост, щото дъската ти хлопа.

Другия път си запази поне малко достойнство и недей да ровиш в неща, за които ще съжаляваш после. Понякога е добре да не разбираме истината, особено ако имаме по мек характер.

Смешното в цялата картинка е че си на 20+ сигурно, да не кажа 25+.

П.П. Другия път бъди по смел и се засили в някое дърво. Ама странично, че да се усуче колата. Като ще правиш нещо - нека да е качествено поне.
ОК така и ще направя!
реших да споделя и шибаните критици не закъсняхте!
Вземи се ожени за "babity" така ще хейтвате всеки ден и всеки човек, а защо и не и котки и кучета!
Лика прилика сте си с нея.
П.П Не ме е страх от смъртта бил съм в кома, бил съм на секунди разстояние от нея.
нищо не ме плаши в този свят. Въпросът е ЗАЩО си жив като няма смисъл животът ти?

valdesbg
06-20-2012, 18:45
Другия път като пускаш тема имай едно на ум че не всички съчувстваме на куцо, кьораво и сакато. Има хора, които не обичат да им се мрънка и няма да ти бършат сополите.

HTYZ
06-20-2012, 18:52
Другия път като пускаш тема имай едно на ум че не всички съчувстваме на куцо, кьораво и сакато. Има хора, които не обичат да им се мрънка и няма да ти бършат сополите.
Да съм казал че търся съчувствие?
Просто исках да споделя, част от животът си и това как се чувствам.

valdesbg
06-20-2012, 18:53
Хубу сподели. С каква цел?

HTYZ
06-20-2012, 18:54
Моля модератор да затрие тази тема!
Както и профилът ми тук!!!!!!!

valdesbg
06-20-2012, 18:55
Ахахахаха, why so serious?

edit: Щом няма смисъл и аз това се чудя - защо си жив? Като не те е страх и си толкоз ербап... хвалиш ли се или се оплакваш че си се разминал със смъртта на магистралата?

HTYZ
06-20-2012, 18:57
Мойто момченце, я се замисли с каква цел се споделя!
може би да ти олекне !
или ти липсват първите 13 годинки, и си останал слаботоков в тиквата!
или се правиш на идиот.

valdesbg
06-20-2012, 19:01
Ъъъъ с други хора се споделя за да получиш нещо - оценка, мнение, насока, съвет, съчувствие, подигравки, критика, идеи или някое от 897478236478326 други неща на планетата. Просто за споделянето и за олекването хората ползват дневничета или ходят в църква.

Май май.. слаботоковия не съм само аз :)

SisiStrange
06-20-2012, 19:03
Ми прочети ми мнението де. Аз пък ти дадох идея какво да правиш. Ама да, някои хора имат навика да се чудят с кого да се скарат вместо да търсят нещо полезно. На твое място бих игнорирала мненията, които не ми помагат и бих наблегнала на останалите. Ама свят широк - хора всякакви.

HTYZ
06-20-2012, 19:05
Сам ли стигна до този извод?
Кой си ти, че да знаеш по добре от мене, с каква цел съм го споделил?
Да не би да си роднина на Нострадамус?

valdesbg
06-20-2012, 19:08
Ахахахаха, why so serious?

Asking you again.

Казвам ти как е по принцип, ясно е че твоя милост е от чепатите колчета по улицата дето или ги заобикалям или ги ритам.

Съвет - другия път като пишеш тема/споделяш на някого нещо - уточни че просто споделяш. За да не получаваш отговори, които не искаш.

HTYZ
06-20-2012, 19:09
Ми прочети ми мнението де. Аз пък ти дадох идея какво да правиш. Ама да, някои хора имат навика да се чудят с кого да се скарат вместо да търсят нещо полезно. На твое място бих игнорирала мненията, които не ми помагат и бих наблегнала на останалите. Ама свят широк - хора всякакви.

Сис прочетох и отценявам това.
Но не мога така. Исках да споделя да ми олекне, а за сметка на това КРИТИКИ от сулио и пулио.
ЖИВОТЪТ си е мой ще си правя, и ще го живея както искам!!!!!!!!!!

HTYZ
06-20-2012, 19:10
Asking you again.

Казвам ти как е по принцип, ясно е че твоя милост е от чепатите колчета по улицата дето или ги заобикалям или ги ритам.

Съвет - другия път като пишеш тема/споделяш на някого нещо - уточни че просто споделяш. За да не получаваш отговори, които не искаш.

Ти първо прочети внимателно ко съм писал!

valdesbg
06-20-2012, 19:12
Никъде не пиша какво очакваш от нас, само ни благодариш че сме го прочели.

Инак живота си е твой прав си - защо тогава ни занимаваш с дебилщините, предвид че споделяш само за да ти олекне?

HTYZ
06-20-2012, 19:15
Ами защото си е мой!
И така съм искал така съм направил!
Още нещо?

valdesbg
06-20-2012, 19:17
Няма друго. Вече не си интересен, по нагоре беше.

П.п. Другия път бъди по смел, наистина.

fenasf
06-20-2012, 19:20
Яко тъп си, това ще ти кажа.

HTYZ
06-20-2012, 19:22
Смелостта граничи с простотията, почти 90 на 100
а мене тва не ме топли, закърмен съм с простотия.
А това кой е интересен и кой не също
не ми трябва да съм интересен и не се опитвам, за разлика от тебе!

HTYZ
06-20-2012, 19:34
Яко тъп си, това ще ти кажа.

за мене ли става на въпрос младежо?

fenasf
06-20-2012, 21:37
за мене ли става на въпрос младежо?

Да.

Темата ти е свръхфилмирана, неграмотен си и се надявам да е ебавка. Ако не е, ще ти кажа, че имаш много пораженски стил на мислене и е време да преосмислиш живота си изцяло или да му сложиш край, макар че очевидно си путка и нямаш кураж за това. Търтей.

bootyboy
06-20-2012, 21:42
http://i.imgur.com/lJnh6.gif

neverlookback
06-20-2012, 21:55
А дали аз ще мога да се вредя да задам един въпрос към автора, защото съм в сходно положение, с тази разлика, че изневяра на този етап още липсва. Та въпроса ми е колко време беше в командировка???

3oPuTy
06-20-2012, 22:15
П.П. Другия път бъди по смел и се засили в някое дърво. Ама странично, че да се усуче колата. Като ще правиш нещо - нека да е качествено поне.

Владо,прекаляваш ...


Авторе,спри да обръщаш внимание на хейтърите ... Винаги ще има такива!!!

LadyDi
06-21-2012, 06:45
ОК така и ще направя!
реших да споделя и шибаните критици не закъсняхте!
Вземи се ожени за "babity" така ще хейтвате всеки ден и всеки човек, а защо и не и котки и кучета!
Лика прилика сте си с нея.
П.П Не ме е страх от смъртта бил съм в кома, бил съм на секунди разстояние от нея.
нищо не ме плаши в този свят. Въпросът е ЗАЩО си жив като няма смисъл животът ти?
Момче, айде по-спокойно. Когато пишеш във форум, не може да очакваш абсолютно всички да ти съчувстват и да те съжаляват. Няма как да стане. Вместо да се ежиш, се замисли дали не са прави, защото, Бога ми извинявам се, но и аз останах с много смесени чувства като ти прочетох историята. От една страна е грозно да се отнасят с когото и да било така, както тя е постъпила с теб. Но от друга, оставам с впечатлението, че в теб няма и грам мъжество. Може би трябва да поработиш върху това, за да не ти се случи отново.
Всичките ти постъпки - от това, че си се молил, че си плакал, че дори си помислил за самоубийство, защото една жена не знае какво иска, показват само слабост в характера. А това, мило момче, не е привлекателно за никого.
Пак казвам, това е форум, сбирка от много различни личности и всеки ще реагира различно на историята ти.

AnzaRe
06-21-2012, 09:31
От тема го направихте на бар за сбиване.Успокойте се малко,човека споделя вие си давате мненията,които са много "остри" по-кротко

valdesbg
06-21-2012, 13:43
Зозенце, нищо не е прекалено. До праг на търпимост е. Аз съм казал много отдавна че не мога и не искам да обикалям на пръсти около всеки. А не е и нужно.

Лейди - Лошото е че няма да те разбере, щото не му поднасяш захарни балончета. Колкото и да го отрича иска съжаление.

babity
06-21-2012, 13:48
Оф, к'во толкова му се церемоните на тоя? Голяма работа вече, та масова дискусия стана кой колко грубо се отнесъл с него. Ако беше мъж, май нямаше да е такъв голям проблем.

ShtrudeL
06-21-2012, 14:02
Ще бъда гадна, но

Много си зле.
В твоя случай 'много съм луд' е равно на 'тъп' по всички критерии.
Знаеш ли кое е неуважително и АДСКИ обидно? Самоубийството. Но ти си егоист, защо да мислиш за родителите си, които са ти дали живот и са искали да ТЕ ИМА. Такива като теб не заслужават живот, щом не го оценяват.
Разбирам да си инвалид, парализиран, сляп, болен и каквото се сетиш още, което никаква мотивация за живот не ти дава, но ти си здрав, прав и корав (за последното не съм сигурна, по-скоро си слабохарактерен). Ще си тегли ножа само, защото са го зарязали. Ти на колко си години? Едва ли си на 50 да не можеш да си намериш любов.
И смисъла в живота си го определяш ти. Смисъла не е нещо, което чакаш да ти дойде. Пф... Знаеш ли колко бездомници има по света, колко бедни хора има?! Знаеш ли колко от тях са щастливи с малкото, което имат или нямат?! Не знаеш.

Едит: Сега прочетох и другите ти мнения и забелязах какъв нервак си. Много ясно, че ще има 'критици', явно не носиш на градивна критика. Лошо. Живота си бил твой и щял да правиш каквото си искаш... ами така е бе, така е. Не мислиш ли, че смъртта е най-лесното нещо?

DisappointedDreamer
06-21-2012, 14:05
Абе, не е сигурно дали е бил искан, но щом са го родили и са го гледали, обгрижвали и т.н., то е почти същото. Подкрепям хорицата сипещи критики върху младежа.