PDA

View Full Version : АБВ.БГ



Chris.Sayway
06-20-2012, 18:13
Моля ако някой знае как се разбива парола на абв-то , каквото и да е , дори да не сте сигурни , че действа . Моля ви пишете ми на скайп : christine.jones108 [а името е : Christine Jones(ofc.) ]или на лично ! Благодаря ви предварително :)

seeyouinHELL
06-20-2012, 18:20
много ми е странно защо си мислите че дори някой да знае ще ви каже как става просто ей така

Chris.Sayway
06-20-2012, 18:28
е па що да не каже ?!? ясно , че повечето не биха , но ако някой каже .. аз да пробвам , па като никой не каже еми хуу ..

Ягодка
06-27-2012, 13:48
Моля ако някой знае как се разбива парола на абв-то , каквото и да е , дори да не сте сигурни , че действа . Моля ви пишете ми на скайп : christine.jones108 [а името е : Christine Jones(ofc.) ]или на лично ! Благодаря ви предварително :)

Според мен НЯМА начин :( Естествено, ако не си супер програмистка, че да можеш, все пак би трябвало да проникваш в базата данни и т.н., абе трудно е! ;) Аз преди се бях хванала да уча да разработвам обаче тежко си е! :-s Не ти препоръчвам да се захващаш освен, ако не искаш това да ти е хобито :-D Ако искаш просто да разбиеш паса на приятел или враг по-добре не го прави. Само мъки ще си донесеш, повярвай ми пробвала съм! Не очаквай да откриеш в Тубата или някъде другаде, още повече пък в БГ сайт :lol: Ако е твоето АБВ и не можеш да си разбереш паса, по-добре се свържи със support-а ;)