PDA

View Full Version : Харесва ли ме ?



anonimen1914
06-20-2012, 20:00
Значи момичето, което харесвам е от моя клас и отскоро след като скъса с гаджето си започна нещо като флирт не мога да преценя дали е такъв - понеже сме в края на учебната година, тя постоянно ми помага на контролните, след като свърши ме училище тя иска да си ходи ме винаги заедно и ми пуска оферти да ходи ме примерно на кафе или да седне ме някъде и да си говорим и тем подобни, а днес от класа ми момичетата вече почнаха да усещат, че става нещо и и казаха "май някой ще си станат гаджета" тя замълча.. Преди не ми е обръщала чак такова внимание. Понеже досега съм имал 2 гаджета и се чувствам неопитен, ако може някой от старите кучета да помогне, ако ме харесва наистина какво да направя, как да подхода .. ? БЛЯГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО :)

valdesbg
06-20-2012, 20:04
'Аресва те, ма туй не е най-важното.

blaaablaaablaaa
06-21-2012, 13:47
... Ами, изобщо не е изключено да те харесва. Отговори на действията и. Излизайте по-често, започни да отговаряш на флиртовете и. Ще усетиш и сам, ако наистина те харесва, което според мен е 99% сигурно. Не знаеш какво да правиш - вижда се, че нещата са вече опечени, просто се пусни по течението и отговаряй повече на флиртовете и, имате цяло лято. :)

amaz1nG
06-21-2012, 14:23
Подкрепям bla

anonimen1914
06-22-2012, 10:40
... Ами, изобщо не е изключено да те харесва. Отговори на действията и. Излизайте по-често, започни да отговаряш на флиртовете и. Ще усетиш и сам, ако наистина те харесва, което според мен е 99% сигурно. Не знаеш какво да правиш - вижда се, че нещата са вече опечени, просто се пусни по течението и отговаряй повече на флиртовете и, имате цяло лято. :)
Благодаря за съвета, мисля да не си играя а да я попитам дали има някакви чувства към мен и да и предложа ако има ако не кой от къде е, ти как мислиш ?

Valllllll
06-23-2012, 11:34
Може да те харесва,но също и може да се опитва да забрави бившия си като те използва като спасителен пояс...

Tvoita lelq Gosho
06-23-2012, 11:36
Може да те харесва,но също и може да се опитва да забрави бившия си като те използва като спасителен пояс...

Превод:
Ще удариш кьоравото! ДАВАЙ!

AnzaRe
06-23-2012, 11:39
Фани я за сладоледа :)

chukipuki
06-23-2012, 18:17
Щом я харесваш и тя иска вниманието ти е много просто - дай й вниманието си и дори в момента да не те харесва така както ти нея (което едва ли е така най-вероятно те харесва) я накрай да те харесва :)

SmilezZz
06-24-2012, 13:11
Отвърни на флиптовете, намеците и закачките й. Напълно възможно е да те харесва и сега е момента да действаш.