PDA

View Full Version : Бръснене на триъгълника!



miminka992
06-21-2012, 10:01
Хора избръснах си триъгълника и след това го намазах с един лусион за тяло. Правилно ли съм направила? Искам да се обезкосмя напълно, но не мога да се престраша да отида на козметик. :( Дали нещо ще ми стане ако продължавам с бръсненето? И моля без обидни коментари. :)

Verminaard
06-21-2012, 10:07
Като стигнете до бръснене на хексагоните - тогава искай помощ.Това в момента ти е елементарна геометрия за втори клас.
:lol:

ccdesigns
06-21-2012, 10:47
Лосиона би помогнал в зависимост от това как си го избръснала. Ако първо го бръснеш по най-дългата страна, след това по височината и накрая по перпендикулярната права на средната страна би помогнал, иначе не.

edDinstVenNa
06-21-2012, 11:33
мими ако несикаш да ходиш на козметик купи си това --> http://shopix.bg/Elea-krem-depilatoar-delikatni-zoni ... аз съм много доволна ..има го по аптеките ^^ :P

miminka992
06-21-2012, 19:41
Благодаря ти много edDinstVenNa за идеята за депилатора. :-) И само да те попитам като се намажа с него колко горе долу време трябва да стои?

SwagChica
06-21-2012, 19:52
ако продължаваш с бръсненето косъмчетата ще станат по-твърди и следователно ще те боли повече ако решиш да отидеш на козметик... по-добре отиди сега ,а не след време ,когато ще те боли 2-3 пъти повече! Аз ходя на козметик 1 път в месеца за бразилска кола маска и няма нищо страшно...След това си имаш ефект Бебешко дупе. :D :D :D

PullMeCloser
06-21-2012, 20:07
Отиди на кола маска, по-добре е, или пробвай сама с епилатор. Боли, обаче по-добре още в началото да почнеш с обезкосмяване от корена.