PDA

View Full Version : Бисери, смешни случки



winowna69
06-21-2012, 11:03
Някоя друга случка с непознат, някой учителски бисер :D :)

kalito126
06-21-2012, 13:07
Аз,две мои приятелки и един друг фр. седим в почти празен трамвай.Моя фр. отваря прозореца и крещи:"Абе,вие за готини ли се мислите?".Една баба,седнала зад нас се възмущава: "Абе,вие са на какви ми се праите!На яки ли?Щото не сте.Нашата държава остана само с такива като вас-пияници,наркомани и прекалили със захарта!" Нямам представа как го измисли това след като никой от нас не пие(нито е прекалил със захарта) :D

StringTheoryPracticist
06-21-2012, 13:11
хаха омг ама тя ви го е казала а пък вие не сте прекалили със захарта хаха хахахаха омг забавна шега хаха хохохо хехехехе хеих ихаохаеоаиехеах хахахахахгахаоаихаохгаио хьаьахьхьхьхьххъхъ

winowna69
06-21-2012, 13:31
ааа сега се сетих за една: ние с една фр се шегуваме с една "песен" (на Боян-циганино) ии тя почна да ми вика циганке ;ддд ии аз един ден си вървя, пред мене едно момиче, което много приличаше на нея. настигнах момичето и я хванах, викам й ей, циганке ....пък то не било мойта приятелка...умрях си от срам :D :D :D

BadAss
06-21-2012, 13:43
така не се бях смял от много време насам -.-'

IWannaBeSedated
06-21-2012, 13:48
Аз,две мои приятелки и един друг фр. седим в почти празен трамвай.Моя фр. отваря прозореца и крещи:"Абе,вие за готини ли се мислите?".Една баба,седнала зад нас се възмущава: "Абе,вие са на какви ми се праите!На яки ли?Щото не сте.Нашата държава остана само с такива като вас-пияници,наркомани и прекалили със захарта!" Нямам представа как го измисли това след като никой от нас не пие(нито е прекалил със захарта) :D

Значи сте наркомани?

thegreenzombie
06-21-2012, 14:00
тази тема няма да просъществува дълго.... предлагам ви да се насочите във 'фън'-а ..
dude, това е Кофата все пак -.-

StringTheoryPracticist
06-21-2012, 14:16
ааа сега се сетих за една: ние с една фр се шегуваме с една "песен" (на Боян-циганино) ии тя почна да ми вика циганке ;ддд ии аз един ден си вървя, пред мене едно момиче, което много приличаше на нея. настигнах момичето и я хванах, викам й ей, циганке ....пък то не било мойта приятелка...умрях си от срам :D :D :D
ааа сега се запомни като едно: ние сме една FR шега с "песен" (Боян-цигански) и тя започва да плаче ми циганин; DDD е един ден и аз вървя пред мен момиче, което изглеждаше като много. уловени с момичето и я хвана, я наричам Ей циганин .... не ми беше приятел ... умира от срам :D :D :D

БожиятАгнец
06-21-2012, 14:30
То целият ми живот е една смешна случка. :D

Иначе....Гледам си с'я тетрадката и бях помолила една съученичка да ми напише к'во издаделство е еди-кой си учебник...Гледам написала си е фейсбука, "Джесика Пичката" и "Брой, Брой и мен ме брой ще останеш ли силно мой (music) ;dd" Напомняте ми на нея. :/