PDA

View Full Version : Деформиран гръден кош



bobito
06-21-2012, 12:49
Здравейте, имам проблем с деформиран гръден кош (птичи), вследствие на рахит. Възможно ли е да се коригират измененията и ако да - как, при положение, че съм на 25 вече, а болестта протича в периода 1-3 годинки. Мерси за съвети и препоръки предварително :)

bobito
06-21-2012, 14:05
Това е линк към някаква игра??? - ако е с цел подигравка, не е смешно, не ти пожелавам да се сблъскваш с подобен проблем...

georgi12
06-24-2012, 06:48
И аз имам същия проблем , беше ми като мания да се отърва от него , но всичко премина . Дори и да ходиш на фитнес , да трупаш маса пак няма да се скрие .Просто свикни и го забрави.

bobito
06-25-2012, 18:28
Мерси за отговора, точно това ме интересуваше за фитнеса дали има смисъл да пробвам и аз си мислех, че няма да се скрие, а с плуване дали ще стане, май пак не, това е невъзвратимо... Ама е малко трудно да се абстрахирам и да свикна, срам ме е да отида на басейн, а за мацките и секса да не говоря - само на тъмно го правя, защото не знам дали няма да й е кофти на момичето, с което съм.

Verminaard
06-26-2012, 18:01
Може да се коригира с операция и импланти,обаче едва ли са ти по джоба.Ако не можеш да си позволиш синтетичен гръден кош - честито,оставаш си така до живот.