PDA

View Full Version : Какво да направя ?



nekuv123
06-21-2012, 13:36
Историята е следната, момичето от близо месец и нещо е без гадже и малко по-малко започнахме да си допадаме и да си ходи ме заедно след училище и да се разкарваме на някъде, проблема е че за близо месец откакто почнахме да общуваме сме останали 2-3 часа насаме и така не съм имал много голям шанс да и покажа, че я харесвам и искам да сме гаджета, защото все пак се опознавахме досега. Как да и докажа, че я харесвам това ми се вижда по-трудното от предложението.

valdesbg
06-21-2012, 13:39
Нищо няма да доказваш, само ще показваш. Казваш - "Айде да излезем двамата до зоопарка в неделя" Ако пита може ли да вземе цялата рода с нея - не може. Забавлявате се, смеете се, докосвайте се отвреме навреме, по някое време я хващаш за ръчичка, и щом сте се опознали и всичко е точно на тръгване не би трябвало да ти се дръпне ако я целунеш.

That simple.

nekuv123
06-21-2012, 13:53
Нищо няма да доказваш, само ще показваш. Казваш - "Айде да излезем двамата до зоопарка в неделя" Ако пита може ли да вземе цялата рода с нея - не може. Забавлявате се, смеете се, докосвайте се отвреме навреме, по някое време я хващаш за ръчичка, и щом сте се опознали и всичко е точно на тръгване не би трябвало да ти се дръпне ако я целунеш.

That simple.
Събота и Неделя по принцип си ходи до селото, защото техните са разделени и май баща и е там, единствения ми шанс е след училище, но до сега не знам как да го използвам и да и го покажа...

valdesbg
06-21-2012, 13:55
След училище - придърпваш я за ръчичка в някое кафенце/паркче и повтаряш горната процедура.