PDA

View Full Version : неприятен проблем



nelina77
06-21-2012, 17:19
момиче съм и затова ми е безкрайно неприятно да пиша за този проблем но е много наложително.напълнях и още повече взех да се потя даже и след баня но неприятното е безкрайно неприятната миризма на спарено в слабините които при седнало положение дрехите ми се мокрят буквално а от ануса неприятна миризма все едно че съм ходила току що по голяма нужда а сутрин старателно се мия със сапун моля споделете ако знаете някакво решение на този проблем фисура съм махала гинеколог ходих всичко е ок а проблем има

Izabela97
07-14-2012, 16:14
имам същия проблем с миризмата :( започнах да тренирам и да отслабвам понеже на мен ми се търкат краката от дебелината им :X с потенето не знам как да се справиш аз се къпя по три пъти на ден сега в тия жеги.. иначе си бях поръчвала от АVON един интимен спрей и да ти кажа върши работа ;) А ако имаш и килца за сваляне, сваляй ги и ще видиш, че ще се махне миризмата :) Успех!

mech7a7elka
07-16-2012, 19:34
Посети кожен ... Може да имаш проблем с отделянето на пот.Относно миризмата около ануса - може да се дължи на вид инфекция.Помоли личният ти лекар за направление и отиди при специалист.Не винаги килограмите са проблема ... Така , че действай!Успех :)

sambadance94
07-17-2012, 20:39
Отивай на лекар и аз бих ти казала. А относно сапуна гледай да го избягваш, че ще си навлечеш и други проблеми.. Ползвай интимен гел

GLaDOS
07-18-2012, 11:54
Трудно е,ама няма как!Спорт.

Amore-Mio*
07-18-2012, 15:09
Най - добре е да се посъветваш наистина със специалист.
Съгласна съм, че миризмата около ануса може да се дължи на инфекция и няма да е лошо да се прегледаш.

Rebirthing
07-18-2012, 17:26
Посещение при чичко доктор и този сапун да го махаш, че освен за ръце, за друго не става. Сапуна изсушава, в последствие кожата ти почва да произвежда повече 'масла' за да възстанови баланса. Ползвай интимен гел за интимната област, душ гел за тялото, както и нещо против изпотяване. И носи бельо което да не е твърде стегнато, а най-добре да е от естествени материи, мисля че ще ти помогне със спарването.

nelina77
08-01-2012, 07:34
да донякъде проблема се оправи но чак когато престанах да се мия със сапуни а само обилно с вода благодаря на всички за подкрепата и усилията да ми помогнат