PDA

View Full Version : Смешен тен !!



shaunaa
06-21-2012, 18:41
Днес ходих на плаж и изгорях много неравномерно ! Аз съм с по-тъмен тен и сега гърба ми стана синьо-червен и само гърба ми а отпред съм доста по бяла и левия ми крак е червен а другия си е горе-долу нормален както винаги си е бил ! А пък ръцете ми са най-смешни, защото и те станаха като гърба ми, ама само о външната чат на ръцете, а от вътре са доста по-бели ! И сега ме е срам да излизам навън, приличам на някой клоун !! И искам да Ви питам как да си изравня тена да ми стане навсякъде еднакъв или то от само себе си ще се оправи ???? Много съм смешна, моля ви кажете ми какво да правя!!!

betty-dimitrova
06-21-2012, 18:46
Първо изчакай да потъмнее червеното и когато пак отидеш на плаж се печи в такива пози, че да се опечеш възможно най-много там където си останала бяла. И не забравяй слънцезащитния крем и гледай да сложиш съвсем малко повече там където вече си потъмняла.

Goddess
06-21-2012, 19:03
Сега си изгоряла и затова изглежда толкова тъмно, но като мине, няма да изглежда чак толкова зле. И стига сте седяли като децата само във водата, нормално да ви изгори и да се изпече най-вече гърба, а останалата част от тялото - не... :)