PDA

View Full Version : Много е яко да научаваш по нещо за себе си всеки ден!



msdattt
06-21-2012, 21:37
За пореден път разправят неща зад гърба ми, които изобщо не са приятни. :? Има хора, които знаят всичко за мен и знаят, че не бих направила някои неща, колкото и да им повтарят, че някога си не знам си кога с не знам си кой съм правила някакви работи. И дори не искат обясненията ми, просто знаят, че си измислят по мой адрес. Та... защо ви е да си чешате егото по тоя начин бе момчета?? Не мога да ви разбера, жалки сте. Защо го правите и какво очаквате аз да направя по тоя въпрос?? #-o К'ви са тия комплекси къде си ги избивате на чужд гръб? :-o

ccdesigns
06-21-2012, 22:16
Момчета? В 90% от случаите, в които съм чувал някой да пуска измислени слухове, ги е пускало момиче. И за мене като са пускали, все от момичета е било.

machoka
06-21-2012, 22:19
това е нормално за възрастта, свиквай)

bReAk3R
06-21-2012, 22:19
За кеф.

DarkTemplar
06-21-2012, 23:19
ах мръсници.. кажи им да прочетат тази тема, ЗАДЪЛЖИТЕЛНО.

dream1707
06-22-2012, 07:34
Хах.. напомняш ми за времето, когато хората ми четяха мненията във форума и ги чувах как говорят по мой адрес :D имаше един случай в който едно момиче ми беше принтирало някакви мнения, където бях обяснявала за личния си живот и ги разпространяваше :D:D:D

Нищо особено, тийновете ако не с клюки то с друго какво да се занимават... Свиквай да чуваш какви ли не неща зад гърба си, такъв е животът

msdattt
06-22-2012, 07:44
Момчета? В 90% от случаите, в които съм чувал някой да пуска измислени слухове, ги е пускало момиче. И за мене като са пускали, все от момичета е било.

Да, в последния конкретен случай, който се случи съвсем скоро, разбрах от доверен източник, че той е обяснявал някакви работи и ония другите безмозъчни идиоти, където го следват като стадо овце понеже е "много як" му повярвалли :?

IseeDEADbodies
06-22-2012, 08:00
И защо т'ва е в секс ?

Някой бил говорил еди к'во си... Ми хубаво. Пука ли ти ? Ако отговора е да - твърде жалко за теб.

Отново изригваш с уникално тъпа тема.

3oPuTy
06-22-2012, 09:09
За к'во въобще им се обясняваш?!Нека си говорят,колкото си искат ...
Нито ще си първата,нито последната за която се говори.
За себе си,колко неща съм чувала и то все от момчета,с които се знаем от 10-тина години ... :? Ама глупаци - нека си говорят.Ако се впрягах заради всяко нещо,което чуех за себе си до сега да съм се депресирала тотално и да си бях прерязала вените :D Ама ме боли уя дет' го нямам за филмите,в които се мъчат да ме вкарат :)

sweetycherry33
06-22-2012, 09:21
Не им обръщай внимание.Който ти е истински приятел няма да им повярва, споко.

SmilezZz
06-22-2012, 13:01
Нека говорят, който те познава - знае, че не би направила такова нещо , така че да не те бърка. Много хора в днешно време постъпват по такъв долен начин, по най - различни причини: завист, вдигане на самочувствието и подобни. Няма какво да правиш. Като видиш , че не им обръщаш внимание - ще спрат.