PDA

View Full Version : Експериментът Х...Фейкове и интернет любов! ;Д



БожиятАгнец
06-22-2012, 06:14
Така тъй, като човешките отношения (и по-конкретно тези между женорята и мъжорята) са ми нещо, като хоби реших да си направя един експеримент.
На теория идеално знам как един мъж успено може да забие една жена (че и повече - ама да не се лакомим), но реших да попрактикувам и проверя теориите.
Обаче аз, колкото и да забивам жени, за да тествам всички интересни и прекрасни теории има един фактор, който малко или много ми влияе негативно, този фактор е полът ми. 8-)
За сметка на това пък имаме интернетът и сайтовете за запознанства, където и без това повечето жени висят по цял ден.
Намерих си доброволец, чужденец (чужденец, колко да е чужденец - съсед ни е), който ми предостави снимки за фейк профилът и се заинтригува от експериментът. Но, като нищо и той ще е фейк. 8-)
Готино момче, красавец. Избрах две снимки - една, където е по бански и хубавото му тяло се вижда и една, където е някакво парти. Т.е. 'новото ми, мъжко аз' е хубаво, но не и толкова, че това да е достатъчно за мацките. И това 'аз' явно не е асоциално щом е ходило на лудият купон. (Това са важни и донякъде ключови факти за експериментът.)
Та, Аз2 или НМА*(както ще го наричаме от тук нататък) е готин пич. Не е някой мухльо. (Но ще бъде и такъв по-нататък.)
*НМА - 'новото ми мъжко аз'; НЕ, НЯМА връзка с академията! 8-)

Тук ще си записвам всичко свързано с експериментът. Много ще ми е интересно, така че се надявам да имам време за него.

Естествено този експеримент ще покаже само основни неща, тъй като е виртуален. Но (тук идва бонусът за вас) ще мога да покажа на мъжете които имат интерес какво поведение е успешно и какво не е.

Такам...Засега ще кажа само толкова. 8-)

yakuza_
06-22-2012, 06:24
да, много е важно да има снимка с много хора, така създава впечатление, че има приятели :D
основно правила на сайтовете е

БожиятАгнец
06-22-2012, 06:26
да, много е важно да има снимка с много хора, така създава впечатление, че има приятели :D
основно правила на сайтовете е

Най-малкото. :)

Бтв веднага почнаха да ми пишат някви гейове. :D

yakuza_
06-22-2012, 06:29
ми то или ще е гей, или циганин, или куче ...

L333
06-22-2012, 07:14
експериментът е супер! успех :)

assd
06-22-2012, 09:50
намери си живот или хоби. тия експерименти са само за убитаци

machoka
06-22-2012, 12:31
от тая тема ми стана странно само, че си чувала кво е НМА....