PDA

View Full Version : Скарах се с най-добрата си приятелка ;хх



eminka_love
06-22-2012, 06:19
Скарах се с най- добрата си приятелка.. ;ххх

Зпознахме се д/г преди 1 година... тя ми писа..защото аз харресвах едно момче което и е като брат.. ии отначало не бяхме много близки ... но после с времето аз започнах МНОГО да държа на нея....Първите месеци си бяхме много добри фр ноо когато отидох да се събирам с нея и другите и фр горе на балик ..всъщност тя ме помоли да отида там защото тя живее там и там се събира.. ии аз като отидох там ... се влюбих в едно друго момче което тя познава... ии след което .. на другия ден не помня за какво но се скарахме ЗА ПЪРВИ ПЪТ... ииии тя казала на това момче че го харесвам и тои се зарадвал... и на 13 май той си призна че ме харесва ... но после пък ми казаха че не е било вярно и аз си мисля че тя е знаела но не ми е казала....но нищо не и казах.. но веднъж след няколко дена... излязах с нея и се разбрахме за другия ден пак да излезем ... но на другия ден не ме пуснаха да изляза.. ии от там почнаха караниците... тя се расърди че не съм отишла а аз и написах есемес че не ме пускат... и после в скайпа ... се скарахме много жестоко .. ;ххх и после ... се сдобрихме за малко ... но неините приятели ме намразиха.. и ... сега две от приятелките и ... не искат тя да е фр с мен... и тя ги слуша и от .. 21 май сме скарани ;хх искам да се сдобрим но ако се сдобря с нея приятелите и ще и се расърдят и незнам как да постъпя..а тя беше и още е най-добрата ми приятелка ;хххх

MagicSmiles23
06-22-2012, 07:35
грешен раздел...

SmilezZz
06-28-2012, 18:17
За какво приятелство иде реч, при условие, че между вас няма такова нещо? Това, че слуша приятелите си, прави неща, които изобщо не са присъщи за най - добрите приятелки, са доказателство, че се самозалъгваш, че тя ти е и е била такава.

Това, че сте се скарали, си е направо награда за теб - аз на твое място бих се зарадвала, отървах се от един човек, който се опитва да съсипе живота ми. Продължавай си напред без нея.

Sh@d0w
06-28-2012, 18:31
Местя темата в правилния раздел.

mechone
06-28-2012, 18:42
детски работи...

strawberry88
06-28-2012, 19:58
^+1
Никаква приятелка не ти е тая.

zombolovesu
06-28-2012, 20:17
Не ти е приятелка! Не си прави труда да се сдобряваш просто започни да разговаряш с други не толкова близки и ще я забравиш. Ако се чудиш за какво ми е такова мнението. Ако ти беше приятелка, щеше да те повика... И аз съм имала такава приятелка... Просто някои момичета са егоистки

PyCoKoCkA93
06-29-2012, 18:48
Все повече се убеждавам как в днешно време думата "приятел" коренно е изменила значението си...

CrazyBabyDoll
06-29-2012, 19:04
Все повече се убеждавам как в днешно време думата "приятел" коренно е изменила значението си...

мда така е ..всеки гледа как да се възползва от тебе и вече като няма полза те забравя..такива са хората не съжелявай изобщо ,просто си намери друга компания вместо да се опитваш пак да се впишеш отново там

blaaablaaablaaa
06-29-2012, 23:01
Просто направи всимка, за да се сдобрите. Изобщо да не ти пука за другите. Обясни и каква е ситуацията и толкова. Бори се за приятелството ви (или каквото е останало от него).

analug
07-13-2012, 06:22
няма как да се здобриш с нея, защото тя е под влиятието на приятелките си . Пък ако е искала да останете приятелки нямаше да ги слуша онея "пачаври" с извинение :)...

deniity.we
07-13-2012, 07:03
Щом слуша приятелките и а не теб, значи не те смята за никаква приятелка. За нея те са по-добри приятелки от теб :) Не мисля, че има смисъл да си оправяш отношенията с нея, защото ако те зачиташе поне малко, нямаше да я интересува мнението на другите, а просто щеше да излиза с теб ;)