PDA

View Full Version : Проблеми с цигани



anonymousx
06-22-2012, 11:17
Не умея да си мълча когато нещо ме дразни и т.н., и все си навличам проблеми. По принцип не смея много да им се дърва и т.н., но те сами почват да обиждат и да се канят да ме бият ;дд Приятелите ми веднага спичат и не мисля, че ще мога да разчитам на тях в подобен момент. Пък те (циганите) си хващат цялата циганска махала под ръчичка и върви ги бий. ;д
Вие как се справяте, когато имате подобен проблем?

Моля без лоши коментари :)

scrooper
06-22-2012, 14:10
Ами като не си готов да се защитиш, си трай :=)

zlatko98
06-22-2012, 15:03
Ами като не си готов да се защитиш, си трай :=)
+1

anonymousx
06-23-2012, 10:02
Проблема е там, че не казах нищо лошо, а тя ми се нахвърли като побъркана.

seeyouinHELL
06-23-2012, 10:56
смърт това не може да продължава така

dreamwalker
06-23-2012, 23:10
Прави се на побъркана пред нея, за да те помисли за опасна луда. Има шанс след това да не те закача много.

antineutral
06-24-2012, 09:20
Къде става всичко това - в училище или на улицата? Имаш ли възможност да избегнеш тези сблъсъци? И нямаш ли въобще край себе си хора, които да не гледат безучастно, или някой по-голям и респектиращ близък? Само едно момиче ли те закача или са повече? За циганите много неща могат да се кажат като хора, но основното е, че при тях съществува единомислие, затова лесно се събират заедно и стават сила. Подкрепям мнението на scrooper, би било глупаво да се изправиш срещу всички тях и да им наприказваш каквото мислиш. По-скоро същественото е циганите сами да разберат, че постъпват грозно. Това не е лесно и се иска доста хитрост, но убедиш ли един-двама, сприятелиш ли се с който трябва от тях, считай че всичките са на твоя страна независимо че момичето което те закача е от техния етнос ;) Според мен най-доброто в този случай, ако те закача едно-единствено момиче, иди и я обади на родителите й(ако се наложи да влезеш в махалата, подсигури се все пак с добра компания/кола или най-добре търси по телефон и т.н., както е удобно). Каквито и да са техните, със сигурност са хора на поне 30ина години, с достатъчно ясни виждания за живота и животът на дъщеря им зависи от техния. Ако не успееш с родителите, потърси някой неин близък, от когото я е страх и му има уважението. Ако и това не мине и продължи, едва тогава, в много краен случай прибегни до човек, който да я позаплаши да те остави на мира.

anonymousx
06-24-2012, 10:41
2ма-3ма човека ми казаха да не се притеснявам, само да станело нещо да им звънна, ама то когато стане няма смисъл. :D Това се случи в фейсбук, тя е от града ми. Мога да избегна сблъсъците, но т'ва означава да не ходя по - далеч от нашите си улици, а на мен често ми се налага да ходя до центъра или някъде по-далеч от нашата махала. Иначе само 1 момиче ми се хвърля, но преди моя приятелка имаше проблем с една приятелка на циганката и тогава се бяха събрали сигурно 10-15 момичета, едва се размина без бой.

PLEYGIRL
06-24-2012, 11:59
Просто не се занимавай с тях ако я видиш някъде просто я подмини и не и обръщай внимание а ако почне да се дърви я остави да крещи на някое дърво.... няма оправия с такива хора ... цигани или не мразя скандалжии

iziskanmladej88
06-24-2012, 15:46
т'ва фейЗбукаке само зло поражда майна, да се закрие моментално!
иначе съвета на pleygirl е най-правилен, пълен игнор и рано или късно ще те остави...

limoncho
06-24-2012, 15:46
Решението е едно!
Еднопосочен билет до Индия с кораб... и може би посредата на океана да дръпнат тапата на кораба :D

AnonimenKolkoDaEAnonimen
06-24-2012, 22:10
Решението е едно!
Еднопосочен билет до Индия с кораб... и може би посредата на океана да дръпнат тапата на кораба :D

+1

the sniper guy
06-25-2012, 13:14
За директен бой са твърде много, но все пак малко тротил върши добра работа !!

Your.Passion
06-25-2012, 13:15
Решението е едно!
Еднопосочен билет до Индия с кораб... и може би посредата на океана да дръпнат тапата на кораба :D

Ххахаахахаа +1