PDA

View Full Version : Проблем с марихуана и алкохол



jagarak
06-22-2012, 13:32
Добър ден,вчера пуших за 1ви път марихуана,а след това отидох на рожден ден (вече ме беше пуснало) и изпих 2 водки .. Днес се чувствам ужасно зациклил,не мога да се съсредоточа и на моменти се чувствам сякаш няма да се оправя и се филмирам .. Изпих 4 литра вода,хапнах малко и пак нищо не се оправи .. Уж ми се спи,но като легна не мога да заспя .. Какво да правя .. Дали да отида на лекар и да му споделя,защото не трябва да разбират родителите ми ..

antineutral
06-22-2012, 14:32
От марихуаната има лек махмурлук, който обикновено се състои в това че нищо не ти се прави :Д особено ако предната вечер си пушил повечко и по-лежерен сорт. Алкохолът знаеш как е на другия ден :) Комбинацията от двете в реда първо здраво пиене на спирт и после пушене не е от най-приятните, но така както ти си направил едва ли ти е повлияла много много :) . И последно и най-важното - ако не ти харесва, не се чувстваш комфортно от нещо - просто не го прави :) Много хора отказват да пият/пушат точно защото не им е приятно.

jagarak
06-23-2012, 06:40
Оправих се след като се наспах,но още се чувствам леко отвеян и разсеян .. Това предполагам ще отмине,но не възнамерявам повече да пуша трева,явно не ми понася добре,особено примесена с алкохол ..

jagarak
06-23-2012, 11:09
Проблемът ми пак се върна,дали да отскоча до токсикологията ? Вече 2 ден съм така и ми е доста странно и започвам да се плаша..

Disasterpiece
06-23-2012, 11:20
Втълпяваш си. Попринцип не е много готино като смесиш коз с алкохол, но си го избий от главата... Ще ти мине, нищо ти няма