PDA

View Full Version : Любов :(



Teenhelp1
06-22-2012, 16:37
Здравейте ! Отново...
Ще опитам да ви го разкажа най-точно и ясно. :)
В началото видях,че тя е различна не е като другите и си е така.За това избрах нея.Проблема е ,че 11 месеца от връзката ни се държах като пълен задн*к идиот и т.н (моля не ме опреквайте достатъчно неприятно ми е ) , защото честно казано е заради другите хора около мен те ме направиха такъв и не бях много доверчив и се правех,че не ми пукаше.Каквото и да правех или да я наранявах, а то си беше доста признавам си тя ми прощаваше(За това съм сигурен,че беше истинско дори в погледа и го виждах.Тя сама се бореше за връзката) .Искаше да ме зареже, но аз я молех да остане защото с нея беше различно.Тя на края успя да ме вразуми и се промених за нея да доста късно чак на 11 месец станах човека който винаги съм бил мил и добър.Държах се страхотно с нея, тя ми беше всичко.Постепенно тя започна да се отдръпва малко по малко тя започваше да се държи все по-зле с мен.Аз го забелязах разбира се и се опитах да променя това да го оправя.Държах се супер мило с нея исках само тя да е щастлива и всичко да е наред,но явно тя не искаше може би просто искаше да си отмъсти,но не мисля,че го искаше.Щеше да го направи наведнъж,а не с месеци.Аз се борих да не стане така зарязваше ме аз си я връщах няколко пъти.С месеците държанието към мен стана все по-лошо.Говорих за това с нея много пъти тя каза,че заради мен ще опита да е както преди.Един път я зарязах заради това, но тя дойде при мен хвана ме и ми каза,че ще направи всичко за да ми е добре на мен.
За жалост това не продължи много дълго държа се добре няколко дни и после пак същото.Аз я търпях с месеци надявайки се всичко да си е наред отново.Както и да е...
Днес тя пак се държеше така търпелив и добър съм, но вече не издържах просто не можах ядосах се отвърнах й със същото държание и доста се скарахме.Докато се карахме тя ми каза,че няма да намеря по-добра от нея аз се ядосах ужасно много й отвърнах,че ще намеря.
Писахме си в скайп след като се прибрахме тя каза,че й е писнало,но все още ме обича и съм й слабост. Затова не иска да ме вижда и да ''не съм правил сцени''.
Блокира ме навсякъде и ми изтри номера (или поне така каза).
Тя ми е първата сериозна връзка почти 2 години.Обичам я не искам да си отива.Не знам какво да правя...Депресирам съм, самочувствието ми падна.Нямам желание за нищо.
Съжалявам стана малко дълго,но е с подробности. :)

Provve
06-22-2012, 16:53
Аз не разбирам. Хем я обичаш и не искаш да си отива, хем се държиш като "пълен задник идиот и т.н.".. Думите са слаби пред действията, ПОКАЖИ Й, че искаш да си с нея, след като преглътнеш своето его и й се извиниш. Но това показване не значи един път да я заведеш на сладкарница и да й говориш мили думи, ами да се държиш винаги добре с нея, да се грижиш за нея и да й покажеш, че е обичана и че може да е сигурна в твоята прегръдка.

Teenhelp1
06-22-2012, 16:57
Аз не разбирам. Хем я обичаш и не искаш да си отива, хем се държиш като "пълен задник идиот и т.н.".. Думите са слаби пред действията, ПОКАЖИ Й, че искаш да си с нея, след като преглътнеш своето его и й се извиниш. Но това показване не значи един път да я заведеш на сладкарница и да й говориш мили думи, ами да се държиш винаги добре с нея, да се грижиш за нея и да й покажеш, че е обичана и че може да е сигурна в твоята прегръдка.
Написал съм,че след като се осъзнах се държах както заслужава държах се добре грижех се всичко да е наред,но пък може и да си прав да не съм и го показал достатъчно.Наистина направих каквото можах за да й докажа.

DisappointedDreamer
06-22-2012, 17:00
Каква сериозна връзка? Късането по 100 пъти, държанието като идиот и всякаш тя не съществува връзка ли наричаш? Айде, моля ти се. Не те обича, просто се е привързала към теб. Аз бих сложила край на отношенията (макар не и приятелските) ми с нея.

LadyTerrible
06-22-2012, 17:00
Аз не разбирам. Хем я обичаш и не искаш да си отива, хем се държиш като "пълен задник идиот и т.н.".. Думите са слаби пред действията, ПОКАЖИ Й, че искаш да си с нея, след като преглътнеш своето его и й се извиниш. Но това показване не значи един път да я заведеш на сладкарница и да й говориш мили думи, ами да се държиш винаги добре с нея, да се грижиш за нея и да й покажеш, че е обичана и че може да е сигурна в твоята прегръдка.
+1
На момичето му е писнало от теб...не можеш да изкупиш вината си за 11 месеца скапано държание с 2,3 мили думи - ДЕЙСТВИЯ ТРЯБВАТ.И постоянство.Покажи й,че съжаляваш,че е важна за теб и запомни : НИКОГА повече недей да я разиграваш или да се държиш лошо без причина...защото ако ти даде втори шанс,значи наистина те обича.

Teenhelp1
06-22-2012, 17:05
+1
На момичето му е писнало от теб...не можеш да изкупиш вината си за 11 месеца скапано държание с 2,3 мили думи - ДЕЙСТВИЯ ТРЯБВАТ.И постоянство.Покажи й,че съжаляваш,че е важна за теб и запомни : НИКОГА повече недей да я разиграваш или да се държиш лошо без причина...защото ако ти даде втори шанс,значи наистина те обича.
Ще трябва да опитам дори и да е късно скоро има имен ден и каза,че ще дойде.Тя даже ми даде много повече шансове. ;(

Valllllll
06-23-2012, 11:54
Сигурно и харесва да и е трудно.Като се дърпаш идва при теб,но като се опитваш да направиш нещо тя се отдалечава(губи интерес)Може би не те обича :X

Tvoita lelq Gosho
06-23-2012, 12:01
От опит: Остави я тя да те покани. Вижте се, не й звъни, тя пак ще си поиска и този път повечко.

Bloody-girl
06-23-2012, 12:04
Започнат ли паузите, късането през седмица/ месец, караниците.. Е,тогава, връзката се е изчерпала.

kalito126
06-23-2012, 12:18
Виж,нямам идея точно какво трябва да се направи.Може би ви трябва време(в което ти да не я търсиш много).Ако те обича толкова много може и да го осъзнае и да се върне...
Така това беше хубавия сценарии.
Сега по-вероятния: това е краят и ти нищо не можеш да направиш(освен да влошиш положението)
Но и в двата случая,не прави нищо(в смисъл не я търси постоянно,за да й се обясняваш и т.н.).Тя знае,че я обичаш и няма какво повече да направиш.
А с DisappointedDreamer не съм съгласна.Тя явно го е обичала щом го е търпяла толкова дълго.Защото иначе няма обяснение за действията й.
П.П: Това е моето мнение.Аз така бих постъпила.Не се депресирай,авторе! И късмет!Не се сещам нищо по-умно да ти кажа.

Teenhelp1
06-23-2012, 14:27
Благодаря за отзивите.


Виж,нямам идея точно какво трябва да се направи.Може би ви трябва време(в което ти да не я търсиш много).Ако те обича толкова много може и да го осъзнае и да се върне...
Така това беше хубавия сценарии.
Сега по-вероятния: това е краят и ти нищо не можеш да направиш(освен да влошиш положението)
Но и в двата случая,не прави нищо(в смисъл не я търси постоянно,за да й се обясняваш и т.н.).Тя знае,че я обичаш и няма какво повече да направиш.
А с DisappointedDreamer не съм съгласна.Тя явно го е обичала щом го е търпяла толкова дълго.Защото иначе няма обяснение за действията й.
П.П: Това е моето мнение.Аз така бих постъпила.Не се депресирай,авторе! И късмет!Не се сещам нищо по-умно да ти кажа.Тя видя,че я търся и че има моето внимание и започна да си играе с мен и ме обижда.Поне така ми изглежда от една страна искам да се откажа и да видя какво ще направи,а от друга мисля,че като се откажа (спра да я търся и т.н)все едно се отказвам от самата нея.Вече ми писна така или иначе аз да давам всичко,а тя така да прави с мен. :X
http://www.youtube.com/watch?v=D2cKtkRcy6M&feature=related

betty-dimitrova
06-23-2012, 14:41
Не съм чела другите мнения и не знам дали има като моето, но аз лично мисля, че трябва да си дадете почивка.. Просто се отърсете от напрежението ако трябва 1/2 дни бъдете 'изолирани' от света, после пък живейте на воля, но това не значи и двамата да тръгнете по други и да направите куп глупости, с които бихте наранили другия.. Просто наистина дайте си почивка..

sweetycherry33
06-23-2012, 14:57
Не знам, в гадна ситуация си попаднал.Извини и се, че си се държал гадно и грубо, обясни и, че си я търпял много време, както и тя теб преди това, подари и цвете, изненадай я, целуни я, прегърни я ... направи и някаква изненада просто.Може би ще успееш да и докажеш, че я обичаш...успех.

DisappointedDreamer
06-23-2012, 16:12
А с DisappointedDreamer не съм съгласна.Тя явно го е обичала щом го е търпяла толкова дълго.Защото иначе няма обяснение за действията й.


Има - автора е слабохарактерен пикльо.

Бтв, пише се Обижда, авторе.

Teenhelp1
06-23-2012, 16:18
Има - автора е слабохарактерен пикльо.

Бтв, пише се Обижда, авторе. И какво ако е така какво трябва да променя ?

fenasf
06-23-2012, 17:28
Привързал си се, станал си путка!

SisiStrange
06-23-2012, 17:33
И двамата не сте цвете. И двамата не сте много наясно какво искате. И двамата сякаш имате чалга модел на връзка. Не го казвам с лошо. Мога само един съвет да дам: Порастни, премисли си поведението и критериите за момиче, и тогава се опитвай да създадеш връзка.

DisappointedDreamer
06-23-2012, 20:33
И какво ако е така какво трябва да променя ?

Да пораснеш.

SmilezZz
06-24-2012, 13:47
Ти си виновен за всичко това или по - точно голяма част е заради теб. Не може за тия 11 месеци, в които си се държал отвратително с нея - да я накараш да ти прости с две - три мили думи. Нужни са ти действия и търпение, за да спечелиш нейното доверие отново и да й докажеш, че имаш чувства към нея и си напълно убеден в това.

Teenhelp1
06-25-2012, 10:35
Ти си виновен за всичко това или по - точно голяма част е заради теб. Не може за тия 11 месеци, в които си се държал отвратително с нея - да я накараш да ти прости с две - три мили думи. Нужни са ти действия и търпение, за да спечелиш нейното доверие отново и да й докажеш, че имаш чувства към нея и си напълно убеден в това.
Така е в момента ми няма много доверие и не е сигурна в мен пък и мисли,че не я обичам явно ще трябва отново да й доказвам както казваш. :)