PDA

View Full Version : Скъсахме ;(



lamia
06-22-2012, 16:47
Днес скъсахме с гаджето ми. Много ми е гадно. Помогнете,какво да правя? Не бяхме дълго време заедно (4 месеца), но това бяха най- хубавите моменти в живота ми. Иска ми се да умра...Съсипана съм. Той ми каза, че не иска да го търся и не иска да съм около него.

xoxi
06-22-2012, 16:52
Гледай си живота.
Прави, каквото си правила и преди него.
До месец ще ти е минало желанието да умираш.

LadyTerrible
06-22-2012, 16:56
Доста е кофти,наистина,но чак да искаш да умираш...не си струва.Едва ли има рецепта за разбити сърца...просто ти трябва време,за да свикнеш.Поплачи си 1 вечер - без това едва ли ще минеш,вземи си сбогом с него.От този ден нататък,когато и да се сетиш за него,просто прогонвай мисълта с нещо и с времето просто ще спре да боли.

Joc
06-22-2012, 16:57
лапенце ;Д

3oPuTy
06-22-2012, 17:02
Нито е първия,нито ще е последния ;)

DisappointedDreamer
06-22-2012, 17:02
Айде, стига лапешки истории. Още толкова много пъти ще късаш с други момчета. Горе главата и запомни месеците и времето прекарано с него само с хубави мисли/спомени.

Reenata
06-22-2012, 20:31
или за да не страдаш .. просто не мисли за негго .. гледай напред ! ;)

heartshapedbox
06-23-2012, 10:21
Остави си ден-два за рев и страдания, но след тях се стягаш и продължаваш напред.

error92
06-23-2012, 10:25
Нито е първия,нито ще е последния ;)

може пък да е първия :D

mlakniwe
06-23-2012, 10:37
Хвърли се пред влака :)

Tvoita lelq Gosho
06-23-2012, 11:11
може пък да е първия :D


Хвърли се пред влака :)

Ммм.... 1-вия коментар ме уби от смях.
Вторият е полезен съвет.

Хайде по темата:
Ам ... отиди в най-близкия бар. Гаранция, че ще намериш следващия човек, с когото ще прекар "2 мин" и те ще са "най-хубавите моменти от живота ти."

Your.Passion
06-23-2012, 11:17
лапенце ;Д
:D +1

Valllllll
06-23-2012, 11:22
Първо помисли защо може да го е казал. Да не би нещо да си направила?Помисли и след това прави каквото ще правиш.Може да има основателна причина или не.... Не е единствен!!!

Tvoita lelq Gosho
06-23-2012, 11:34
Първо помисли защо може да го е казал. Да не би нещо да си направила?Помисли и след това прави каквото ще правиш.Може да има основателна причина или не.... Не е единствен!!!

По-ясно казано: Близката кръчма -> алкохол -> нов приятел.

AnzaRe
06-23-2012, 11:40
Ой ламио,ой ламио,ламио,ти,къде се скри?

Кофтак май бро :)

jghgh
06-23-2012, 12:00
Явно нямате капка съчувствие в този форум.

Моят съвет е... нямам точен съвет, но се опитвай да си силна. Времето е най-добрият лечител, колкото и да е изтъркано. Вярвай с пълна сила, че ще преодолееш и това и ще излезеш по-силна, по-мъдра и по-щастлива.
Не се бой, очакват те и други хубави емоции!


И, между другото, един неконвенционален съвет - стигни дъното и ще видиш как ще почнеш да се оттласкваш. Поне при мен това много работи. Пълна депресия, борене за любовта (ако си струва), признаване на чувства, което определено наранява собствената ми гордост ... и като стигна до дъното буквално, се оттласквам нагоре. Но сигурно защото съм човек на крайностите.

Но и на теб може да ти помогне - изясни си всичко, разговаряй с него, оголи душата си, бори се любовта, ако виждаш надежда и смисъл (иначе няма файда да го правиш, ако всичко е безнадеждно), и ако нямаш успех, се оттегли тогава.

Вярвам, че мъката ти е искрена и че наистина с него ти е било прекрасно. Не е нужно да си бил с някого дълго време, за да плени сърцето ти. Между другото ... не знам, но аз лично предпочитам да вярвам, че това не е тема на лапенце, а искрена изповед. В някакви си 2-3 реда понякога може да е концентрирана толкова много мъка...


Желая ти успех. Горе главата и никога не предавай надеждата. Колелото на съдбата се върти .. един ден страдаш, друг ден си на гребена на вълната, с огромен успех :)

LadyTerrible
06-23-2012, 13:58
Явно нямате капка съчувствие в този форум.

:D +1

ShtrudeL
06-23-2012, 14:00
Breathe in the future, breathe out the past
Savour this moment as long as it lasts

това : )

Зайче..
06-23-2012, 14:04
^дай превод на втория ред, че гугъл транслейта хич го няма. 8-)

пт: направи това, което ти е казал и спри да хленчиш.

IseeDEADbodies
06-23-2012, 15:30
Край... вече няма за какво да живееш ! Ужас, света свърши !

DisappointedDreamer
06-23-2012, 16:05
^дай превод на втория ред, че гугъл транслейта хич го няма. 8-)


Запази момента/мига докато той все още съществува.
Грубо преведено.

fenasf
06-23-2012, 17:30
Ще ти е криво 1-2 седмици (примерно), после ще се оправиш. Купонясвай и си живей живота с приятелите.

mrazqkindergarten
06-23-2012, 19:07
Много сте зле.Все едно на вас не ви се е случвало да ви е гадно след раздяла.

А по темата: не се насилвай да го забравиш, a ако не си го обичала.. с времето ще ти мине.Спри всякакъв контакт с него.

SmilezZz
06-24-2012, 13:07
Недей мисли за него. Всичко с времето си - след време ще осъзнаеш, че не си е струвало да ревеш и да се тръскаш, при условие, че няма да е нито първия, нито последния. Още доста момчета ще имаш в живота си, с които ще прекараш страхотни моменти и после по една или друга причина ще се наложи да се разделите. Докато не срещнеш правилния.

SonataArctica
06-24-2012, 20:50
Браво сте направили. Намери си друг авер. Всичко опира до начин на мислене.

lamia
07-06-2012, 17:40
Значи скъсахме, защото аз го задушавах, така да го кажа. Не исках да се вижда с никой освен с мен. Той лятото искаше да не се виждаме, за да си почине от мен и септември да обновим контакти. Ден преди да скъсаме той ми каза, че ме обича, но иска повече време да е сам. Аз не се съгласих на това цяло лято да не се видим и на другия ден всичко свърши. След този ден аз колко ли не го молех да размисли,казах му,че ще се променя,че съм разбрала къде ми е грешката и няма да я повторя пак... Но той не, не и не. Исках да ми даде още един шанс, той ми каза още един шанс с някой друг, не с мен и не искаше да говорим повече за това. (Аз мисля,че всеки заслужава втора възможност, особено ако е осъзнал грешката си и като казва, че няма да я повтори.) Каза ми, че сам му е било по- добре и няма шанс да си върнем връзката. Блокирал ме е навсякъде и по телефона не говорим вече. Иначе като се видим някъде по улицата се държи приятелски стига да не го моля и да не говоря за чувствата си пак. Сега имам някаква малка надежда, че може би като си почине и ако още има чувства към мен може да се съберем отново. Все пак ден преди да скъсаме ми каза че ме обича, но иска време за себе си. И аз като му казах, че знам къде съм сгрешила може да размисли...Кажете ми има ли такава възможност? Толкова съм отчаяна и не знам какво да праея освен да чакам...

SisiStrange
07-06-2012, 17:47
Не мисля, че има такава възможност. Съжалявам. :( Просто си направи правилния извод какво не трябва да правиш в бъдещи връзки. Не можеш да отнемеш личната свобода на някого и да очакваш да е щастлив с теб, и да не спре да те обича. Преживей го някак и със следващия всичко ще е по-добре.

jghgh
07-06-2012, 18:00
Защо не опиташ след като мине известно време - 2-3 седмици, не по-малко, да му пишеш смс, в който обещаваш, че никога повече няма да го потърсиш, щом това е желанието му, но ако може да ти даде последен шанс, за който ти ще положиш всички усилия да не бъдеш повече обсебваща, досадна и зла.
Например: "Здравей, знам че може би те притеснявам, но обещавам, че това е последният път който те търся. Моля те да ми дадеш отново шанс и аз никога няма да повторя старите грешки наново. Извинявай за досадата", а у, нещо ей такова, може да се омилостиви.

Не искам да съм гадна, но трябва да ти кажа, че не винаги получаваме 2ри шанс. Понякога е късно, независимо дали осъзнаваш грешката си или не. На мен ми се случи нещо подобно преди време и втори шанс не ми се даде. Не обичам да говоря за тази история, защото това беше най-гадната ми загуба в живота, а аз мразя да губя.

Бонус окуражаване:
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/599400_398334656891804_1255536991_n.jpg

lamia
07-06-2012, 18:12
Ами аз му писах подобен смс, само че без това, че го търся за последен път, казах му, че няма да повторя грешките си, да ми даде още един шанс... Само дето май избързах с смса, изпратих му го на третия ден някъде.(Ние сме скъсали от две седмици вече. ) А той за смса каза, че нищо не се променя и щом така е решил това е.Днес се видяхме случайно, говорихме за общи неща, никой от нас не се върна на темата за връзката ни... Мина добре общо взето.

jghgh
07-06-2012, 18:27
Трай.
Така са при теб нещата, че нямаш др. опции, освен да чакаш, да си траеш, да се надяваш. Просто ще е проява на нахалство и най-вече на неблагоразумие да продължаваш да упорстваш. Е, освен ако не искаш да го отблъснеш кардинално от себе си.
Дръж се нормално, не си пиши лигави и needy статуси във фейсбук или скайп и се надявай на най-доброто.
Знаеш ли, и аз искрено се надявам за теб, виждам, че искаш да се поправиш. И не ми се ще да минаваш през същото както при мен. Да ти се затворят всички врати, да нямаш никакъв достъп, да няма връщане назад и така да изгубиш някого, който те е обичал и с когото ти е било чудесно.
Въпреки че и след това нещата се нареждат де.
При мен беше едно страдане, реване.. От 2009 до почти тая година (2012). Представяш ли си. После срещнах настоящия и пак изгря слънце на хоризонта, ама не ти пожелавам тва, през което аз минах. Тва бяха 4 години самобич, съжаления, жалби по изгубеното красиво, и пълен игнор от страна на този, който ме заряза. Не казвам, че не си го надробих аз де, но беше гадно. Надявам се не минеш през това и ти се прости.

И наистина гледай никога да не повтаряш тези грешки. Не обричай сама себе си на нещастие, мило момиче! Прави всичко, за да си щастлива и доволна, играй танго с живота, в синхрон с неписаните му правила. А това да искаш да властваш не спада към баланса на вселената, ако щеш (не съм сектантка, а говоря метафорично : - ) ).

Успех!

lamia
07-06-2012, 18:39
Мерси, наистина друга опция нямам. Жалко за това,което си преживяла... Наистина е много гадно да не получиш втора възможност... Ти (jghgh) ме разбираш най-добре, за което се радвам. Благодаря ти за надеждата и за съветите. Дано нещата се оправят. Ще пиша ако има някакво развитие.

MarkKnight
07-06-2012, 22:16
много малко са случаите в които при такава раздяла е имало събиране,да не говорим,че то ще е за малко и после пак ще има скандали и пак ще се разделите..

rockandroll
07-07-2012, 01:13
живота продължава !

Amore-Mio*
07-09-2012, 18:44
Изпълни това, което ти е казал. В момента, каквото и да правиш, ще те боли и ще си спомняш за тия 4 месеца, но именно сега трябва да си силна и да го преодолееш. Повярвай ми, че един ден ще срещнеш човека, който ще те накара да се почувстваш истински щастлива и обичана. И ще имате наистина сериозна връзка. Сега, гледай, колкото се може да не мислиш за него и за това какво е било. Занимавай се с нещо, чети книги, рисувай, излизай с приятели , намери си хоби. Запиши се на някакъв курс или спорт. Нещо, което да те разсейва.

fenasf
07-09-2012, 19:49
Защо всички искате да умрете бе :@ Знаете ли колко пиене има за изпиване, колко пушене има за изпушване, колко секс има за правене ?! С ЕДИН ЧОВЕК СВЕТЪТ НЕ СВЪРШВА, СЪБУДЕТЕ СЕ...

lamia
07-09-2012, 19:54
Вече не искам да умирам, мина ми мерака. Сега искам да живея, да се боря за това, което искам най- силно. А ако ще да е напразно.

draid
07-09-2012, 20:10
Кофти тръпка е, но за съжаление има само едно нещо което може да ти помогне и това е времето.

Danniiiii
07-09-2012, 20:20
Любовта се забравя с друга любов :) .. просто си намери някой друг

comics
07-10-2012, 12:03
животът не приключва на 13

PyCoKoCkA93
07-10-2012, 12:13
Поучи се от грешката си и не я повтаряй със следващия.Този няма да се върне,но ще ти даде полезен житейски урок-използвай го! :)

lamia
07-12-2012, 08:36
Вчера той ми се обади по телефона, пита ме какво правя, как сам. После и аз го питах същото. Започнахме да си говорим за някакви общи неща и мина добре. Не говорихме много, защото срещнал свой приятел по пътя и ми каза, че после ще се чуем. Аз чаках, но той не се обади, аз също не звъннах, защото той ми каза да не го търся по никакъв повод. Днес излязох на центъра, тъкмо ще се прибирам и той звъни. Пита ме къде съм и ми каза да тръгна по пътя накъдето е той. Изчака ме там и тръгнахме заедно да се прибираме. И двамата бяхме усмихнати и мина много добре.Не говорихме за чувства и събиране изобщо. Говорихме за общи познати и какво става с тях. С това, че ме потърси и се видяхме, (а той каза, че не иска да се виждаме и говорим) ми дава надежда, че може би ще сме заедно след време и сега не знам какво да мисля.

bilqnavod
07-12-2012, 08:48
ще се оправиш.... ще се мине време и ще се оправиш. Само знай че ти нямаш вина. Нека си върви. Не го търси наитина. Имай си достойство. Той не е повече човек от теб. Сама ще го осъзнаеш

mMemories
07-12-2012, 09:46
скоро ще ти мине ;) сега си поплачи, ама чак да умираш- пресилено ми се стува ...

jghgh
07-12-2012, 16:58
Дръж нещата както са сега, не му говори за чувства изобщо, нека сте приятели, той ще види, че си надеждна и търпиш промяна. Според мен това че те търси е добър знак.
Трябва мнооооого добре да си изиграеш картите, мой човек! И да не се изтърваш да говориш за чувства и надежди, защото това може би го плаши. Не трябва да изглеждаш обсебена от него, както си била преди.

chombak
07-12-2012, 18:55
хората казват, недей да плачеш, защото е минало..усмихни се, че се е случило :) времето лекува болката, повярвай ми - личен опит : ))

Luidgie
07-12-2012, 19:58
И к'во компот ли да ти отворя?

lamia
07-13-2012, 05:46
Една приятелка ми каза, че може да е просто учтив и ме цени като човек. И иска да поддрържаме приятелски отношения.А и той наистина се държи приятелски. Не показва изобщо някакви чувства и се чудя дали не ме е забравил.Може наистина да иска само приятелство с мен. Аз лично се надявам да не е само това и нещата рано или късно да се оправят. Мога да чакам и ще чакам...

New_Teen_Mashine
07-13-2012, 05:57
Много искат да се самоубиват напоследък

lamia
07-13-2012, 06:04
Вече не искам да умирам, мина ми мерака. Сега искам да живея, да се боря за това, което искам най- силно. А ако ще да е напразно.

Абе вече не ми се умира.

New_Teen_Mashine
07-13-2012, 07:00
Абе вече не ми се умира.
Какво момиче си ти да ти се умира заради някъф

balu4ka
07-13-2012, 07:49
Дигни глава.Минавам през същото,но не искам да го губя напълно..За това се примирих,дори като приятел да е до мен.Трудно е ,много е трудно,но няма как.Повече от 2 седмици сме разделени,но той не иска да ми даде шанс.Смята ,че след като се съберем няма да продължи дълго.А,бяхме година и половина заедно,никога не сме се карали...Просто понякога нещата се случват така.Ако ви е било писано ще се съберете отново,ако се обичате и ако държите един на друг..Надеждата последна умира.

lamia
08-06-2012, 17:08
Помагайте хора, той си намери друга и умря и последната ми надежда. Какво да правя, как да го забравя и да продължа напред... Та тя дори е от друг град и е на 13 (той на 15). Това ми е първата връзка и първата раздяла, не знам как да продължа напред, как да го забравя. МОЛЯ ВИ ЗА СЪВЕТИ- много ми е трудно и ми е гадно.

scandalousLady
08-06-2012, 18:55
Мила не се тормози! Горе главата и давай напред. Времето ще оправи всичко. Той губи.

werii
08-06-2012, 21:05
И аз наскоро се разделих с гаджето ми, с което бяхме доста дълго време заедно и с него преживях възможно най-хубавите си моменти .. и общо взето се разделихме не по собствено желание, а заради доста гадни външни фактори, от които не можехме да избягаме.. опитахме се, но ставаше все по-зле и по-зле.. първите няколко дни и аз си мислех, че няма да го преодолея никога, че ще изпадна в депресия и ще съм тотално съсипана без него.. обаче си промених светогледа и осъзнах, че тва е пълна глупост и гаджетата идват и си отиват, ще дойде друг, по-добър след него още по-добър и тка живота си тече и трябва да гледаме само напред, защото миналото си е минало, то няма да се върне. :)

Anichkaxxwee
08-07-2012, 06:06
Продължи напред
И като те е зарязал, голяма работа
Ще кажеш, че е последното момче на земята
Ще си намериш друг

lamia
08-07-2012, 09:11
Да, но аз не знам как да продължа напред. Постоянно мисля за него...

dimitar_ak
08-07-2012, 09:19
Много е лесно. Почни да правиш това, което си правила и преди него. Излизай с приятели, занимавай се с хоби, забавлявай се. Задължително не оставай рядко сама. Скоро ще се появи следващият.

xXxPETYAxXx
08-07-2012, 11:13
Ами честито!!! Това е възможност за теб да си намериш по-добър, след известно време... Тоя щом се е отнесъл толкова грубо или си няква истеричка, която го задушава, или той е боклук и не си струва!
:)

mechone
08-07-2012, 12:01
Колко още такива разочарования ще срещнеш, споко, не е дошъл краят на света. Ще го преживееш и ще срещнеш някой много по-добър от него.

Me4encety
08-07-2012, 13:15
И аз скъсах с гаджето преди няколко дена и бяхме ходили 4 месеца.Е и ?! Кво от тва ?! Живота продължава мацка,вземи се стегни.

iwweto98
08-08-2012, 06:40
:( Не знам как да ти помогна... Това е чувство, което трябва да преодолееш ... Не се чувствай виновна! Приеми го така:Съдбата ме раздели с това момче, за да намеря подходящия.
Друго не знам какво да ти кажа.. Освен, съжалявам . :S *hug*

Me4encety
08-08-2012, 08:20
Голяма драма,голямо чудо.Авторке на колко си,викаш ? Момиче просто се стегни.Не мисли за него,излизаи с приятели,слушай хубава музика (например Three days grace,Bullet for my valentine,30 seconds to mars) и ще го забравиш.Първия ден когато скъсах с бившата и аз бях точно като теб и след това хоп появи се едно меченце в живота ми ^^ Не се впрягай,а продължавай и в един момент ще си кажеш - да,беше трудно,но аз успях и го забравих,защото той не ми е нужен и мога да съм щастлива и без него.

lamia
08-08-2012, 08:58
Ами на 18 станах днес. За момент се оправям, казвам си че щом той може да ме забрави,значи че и аз мога. Когато започна да мисля за него си мисля как вече всичко свърши и трябва да продължа напред. Казвам си, че мога да го направя, че съм силна. Но в следващия момент започвам да си мисля колко го обичам и колко ми е гадно, че вече той е с друга и няма чувства към мен и няма никакъв шанс да сме заедно. Тогава пак ми става много гадно и започвам да плача...Сега съм на етапи, един път си казвам каквото било, било. Така трябвало да стане. После започвам да оплаквам изгубеното и моментите. които имахме заедно.

jghgh
08-08-2012, 12:02
Просто изпий горчивото хапче. Не можеш да избягаш от болката. Трябва да я преживееш, не я чийтвай с някакви нагласи, мисли и т.н.
Мисли положително, но не се пренавивай как след едно щракане на пръсти ще ти е минало. Ще ти мине, да, но по-трудно ще ти е, ако се навиваш и същевременно виждаш, че не е толкова лесно, колкото се навиваш, че ще е.

mohyyy
08-09-2012, 12:23
Скъсах с момчето, което мн харесвам защото той просто не искаше да се виждаме. Въобразил си е, че за да излиза с едно момиче трябва да е на 16 най - малко а ние сме на 14. и не искаше да излизаме не се случваше нищо. след като скъсахме той каза че вече не ме харесва но аз все още го харесам и не знам какво да правя. да го питам ли дали иска да опитаме пак. когато се запитам това в главата ми излиза друг въпрос - той дали с е променил - по-скоро не. а преди да станем гаджета всичко беше прекрасно - непрекъснато флиртувахме - в скайп пишехме с ЧАСОВЕ просто всичко се промени след като тръгнахме не знам какво да правя ако знам че се е променил - да го питам да опитаме но ако не се е?!

lamia
08-13-2012, 15:46
Скъсах с момчето, което мн харесвам защото той просто не искаше да се виждаме. Въобразил си е, че за да излиза с едно момиче трябва да е на 16 най - малко а ние сме на 14. и не искаше да излизаме не се случваше нищо. след като скъсахме той каза че вече не ме харесва но аз все още го харесам и не знам какво да правя. да го питам ли дали иска да опитаме пак. когато се запитам това в главата ми излиза друг въпрос - той дали с е променил - по-скоро не. а преди да станем гаджета всичко беше прекрасно - непрекъснато флиртувахме - в скайп пишехме с ЧАСОВЕ просто всичко се промени след като тръгнахме не знам какво да правя ако знам че се е променил - да го питам да опитаме но ако не се е?!
Опитай, попитай го. Поне ще разбереш. А и ще знаеш, че си опитала, каквото и да излезе от това.

Оrdinary
08-13-2012, 16:56
Пий по едно за всички нас !