PDA

View Full Version : Дали да честитя



minoret
06-22-2012, 16:53
Бяхме гаджета известен период от време с едно момиче, но преди половин година скъсахме, след това тя още на втората седмица беше с друг...През тази половин година само на 2-3 пъти сме си писали и един път засичали, а наскоро забелязах, че ме е премахнала от скайп и фейсбук.Та скоро тя има рожден ден и се чудя дали да й се обадя, или да не го правя.Знам, че не заслужава (тя беше причината да скъсаме, сега тя ме е махнала), но все пак от уважение дали да не й честитя.
Съвети на хора, които са били в подобна ситуация, или имат ясно мнение.

Joc
06-22-2012, 16:56
е в подобна ситуация съм или бях не знам, на мен от бившите нито една не ми честити нищо и никога, аз си ги поздравявам...
няма лошо да се държиш добре :)

LadyTerrible
06-22-2012, 17:05
Аз пък не бих честитила,ако бях на твое място. :P

minoret
06-22-2012, 18:06
Ясно ми е, че повечето хора не биха честитили.Точно заради това се чудя дали да се обадя.Нищо против нея нямам.Така са се случили нещата-ок, но си мисля, че е хубаво да запазим поне някакъв контакт и уважение един към друг.Все пак нямаме 1000 души, които някога са ни били важни в живота.

amaz1nG
06-22-2012, 18:50
Аз не бих го направил , хмм.

shmatarok
06-22-2012, 18:52
Винаги съм честитяла и поздравявала бившите си по повода, който са имали, без значение в какви отношения сме били в същия момент. Малко или много си е признак на някакво уважение.

valdesbg
06-22-2012, 18:52
Тц. Не честити. Не е заслужила и не си част от нейния живот. Няма смисъл да се напъваш да поддържаш нещо изкуствено.

minoret
06-22-2012, 19:07
Тц. Не честити. Не е заслужила и не си част от нейния живот. Няма смисъл да се напъваш да поддържаш нещо изкуствено.
А не мислиш ли, че като не й честитя, тя няма да остане с впечатление, че не съм я преодолял?
Иначе и аз смятам, че би било изкуствено нещо подобно, но нямам нищо против нея и не би било толкова лошо, ако й честитя

GreenFairy
06-22-2012, 19:16
Първо не мисля, че тя въобще мисли за теб, че да си прави изводи от това дали си честитил или не. Второ, аз на бившите честитя по скайп или фейсбук, защото според мен е малко натрапващо по телефона. Трето, след като тя те е махнала от фейсбук и скайп няма смисъл да й показваш, че се сещаш за нея. Лично мнение, съжалявам ако звучи грубо.

valdesbg
06-22-2012, 19:24
Прекалено много разсъждаваш. Изобщо не присъстваш в ежедневието на девойката, живурка си съвсем спокойно без теб. Не си мисли за теб по никакъв начин.

А дори и да не беше вярно - не бива да се водиш от чуждото мнение и впечатление за теб. Прави каквото ти е кеф на тебе.

minoret
06-22-2012, 19:33
Първо, мразя да честитя по скайп/фейсбук, защото е някак неуважително.Между кафето и статията, която четеш, пишеш някакви честитки.А иначе махането не бих го тълкувал така.Обикновено в скайп/фейсбук човек има един огромен процент от хора, които ги държат ей така, и той не знае защо.А тя щом ме е махнала, явно се е сетила за мен, защото човек безразличните си ги оставя най-често да седят там.
Как да е, най-вероятно няма да й честитя, защото е леко детско поведението й.Хората са го казали-вади си водата от новия кладенец, ама не плюй в стария

valdesbg
06-22-2012, 19:37
Тц. Ти не си я преживял...

minoret
06-22-2012, 19:44
ужас, как живея направо. :( Освен ножа и вените. :( Просто някои неща не могат да се контролират, докато други като поведението могат.

bloodyF
06-22-2012, 19:50
е в подобна ситуация съм или бях не знам, на мен от бившите нито една не ми честити нищо и никога, аз си ги поздравявам...
няма лошо да се държиш добре :)

същото
поздравявам поне за РД

LadyTerrible
06-22-2012, 20:39
Така са се случили нещата-ок, но си мисля, че е хубаво да запазим поне някакъв контакт и уважение един към друг.Все пак нямаме 1000 души, които някога са ни били важни в живота.
Какви контакти да запазите,като тя те е извадила от фейсбук и скайп...тя не иска никакви контакти с теб,абсолютно е ясно.Както виждаме,на теб ти се иска да е обратното,но мацката и 5 пари не дава за теб.Не виждам за какво трябва да търсиш вниманието й...тя едва ли би го направила за теб.

marin4itu
06-22-2012, 21:16
Не си я преодолял, мислиш още за нея, а тя за теб едва ли.. Няма смисъл да й честитиш, просто си продължи живота и заеби миналото..

Зайче..
06-22-2012, 21:24
Колкото и да се пише по темата, все ще има две различни мнения.
Аз бих честитила. Един вид показвам, че не съм забравила дадения човек и че нямам лоши чувства. Естествено всеки с разбиранията си. :)

DragonLady
06-22-2012, 21:28
Честити и, покажи, че си малко по умен от "нейно величество" която най-нагло те е делнала и от скайпа и от фейса.

heartshapedbox
06-23-2012, 10:18
И аз бих честитила.

error92
06-23-2012, 10:27
Не си заслужава да й честитиш, дори не си заслужава да мислиш и да се измъчваш заради нея...гледай напред ;)