PDA

View Full Version : Какво да направя?!



burlesque
06-23-2012, 12:41
Така...Ето го и моя проблем! Наскоро се запознах с едно момче. Той е от моето училище и един ден му писах в Facebook, за да се запознаем. След това той продължи да ми пише в Skype всеки ден и доста се опознахме. Разказа ми всичко за себе си и аз също за мен. Пишехме си всеки ден и накрая му предложих да се видим извън училище и "интернет". Той се съгласи като каза, че ме е чакал да го предложа. След два дни излязохме и близо три часа си говорехме. Разказа ми още много неща за себе си и станахме наистина много добри приятели. Споделяхме си всичко от деня и ни беше много добре,но аз в последно време започнах да го гледам с други очи. Той всеки път като ме види ми казва, че съм красива и т.н. и, че не познава друго момиче като мен. Мисля, че се влюбвам, а това е лошо, защото така може да изгубя добър приятел. Не знам как да постъпя. Сега ще е видим пак, затова ви моля за съвет. Дали да бъда само приятелка с него или да направя нещо повече, като имате предвид, че не знам дали ме харесва по този начин, затова чакам вашите мнения.

kalito126
06-23-2012, 13:13
На колко години си?

LadyTerrible
06-23-2012, 13:55
Ами и ние няма как да знаем.Опитвай се да се сближиш с него на по-друго ниво.Прави му разни намеци,прегръщай го по-често тнт....просто виж как ще реагира.Може и да си поговорите за гаджета малко по-обстойно,разбери гледните му точки.След това реши какво ще му кажеш,как ще му го кажеш и дали изобщо ще му казваш нещо.

Kavichki
06-23-2012, 15:04
Питаш непознати дали да си приятелка с него или нещо повече?!? Ти сърце нямаш ли? Чувства? Ако се харесвате и двамата опитайте, предполагам, че не губите нищо, ако не се получи...

valdesbg
06-23-2012, 17:18
Щом си го харесала - дерзай и не го изпускай. Ако не те харесва ще ти каже и това не би трябвало да ви промени приятелските отношения. А ако те харесва - ще е чудесно. Само не изпускайте момента, че съвсем скоро ще отлети и може да се оака работата.

burlesque
06-23-2012, 19:55
Разбира се, че имам сърце и чувства! Въпросът е как да му го покажа. Ние сме доста близки (прегръдки и т.н.), но това не значи, че може да има нещо повече. Често говорим за връзки и други подобни неща, но пак нещо не става. Благодаря за съветите ви и ще се опитам да направя, каквото трябва.

amaz1nG
06-23-2012, 20:00
Щом редовно си имате прегръдки , докосвания , ти предлагам да му кажеш директно :
" Харесвам те " ,
или измисли нещо друго .
Сега или никога !

SmilezZz
06-24-2012, 13:09
Действай.

Ако наистина сте си добри приятели - дори и да няма чувства, ще си запазите приятелските отношения. Но трябва да опиташ. Отколкото след време да се питаш "Какво би било сега, ако бях опитала . .. "