PDA

View Full Version : Баща ми си има приятелка!!!



lia98
06-23-2012, 17:31
От известно време забелязвам, че баща ми се държи по-различно от обикновено - когато говори по телефона, отива в другата стая; излиза вечер и се прибира късно и т.н. Наскоро ми каза, че излиза, но няма да се прибере вечерта вкъщи и ще се върне на другия ден. Аз си предположих, че ще бъде някъде с приятели, но ако беше така - той щеше да каже, затова преминах към следващото си предположение - че си има приятелка. След като се върна вкъщи, не каза нищо - нито къде е бил, нито с кого. Аз си замълчах и колкото и да ми беше любопитно, реших да не го разпитвам. След няколко дни видях, че докато седеше пред компютъра и висеше в Skype, някаква жена му изпрати снимки. неволно видях едната, на която той беше сам, но на следващия ден прегледах и останалите и видях, че има 3 снимки, на които е прегърнал същата жена...Нека обясня как по-точно стоят нещата: Нашите се разделиха, когато бях на 4-5г. и аз живея при баща си. По принцип нямам нищо против баща ми да си има приятелка и даже се радвам, стига той да е щастлив, но проблемът е, че се дразня да съм в неведение - той не ни е запознал, дори не си признава, че има приятелка, и отрича...Може би не иска да ми каже, че си има приятелка, защото мисли, че ще му се разстроя или нещо такова, но докога ще крие от мен, след като вече знам?....

antineutral
06-23-2012, 18:08
Все някога ще ти каже ако наистина има, пък и винаги можеш да го питаш по-заобиколно ;) И освен това можеш просто да му кажеш, че няма никакъв проблем :)

bloodyF
06-23-2012, 18:22
може още да не е сериозно и затова да не ви е запознал

SmilezZz
06-26-2012, 16:03
Ако е наистина така, както казваш - рано или късно ще ти каже. Може да очаква нещата да станат по - сериозни, да я опознае и да разбере дали би могла да се разбере с дъщеря му и подобни.

hayely
06-26-2012, 16:54
може още да не е сериозно и затова да не ви е запознал

+1
десет букви

Sladichkoto0
06-26-2012, 17:43
Може би се познават от скоро и чака подходящия момент, за да ти каже :)

MaReNs
06-26-2012, 19:49
И при мен се случи абсолютно същото обаче с майка ми и аз живея с майка ми и тя не ми казваше каде е била отричаше, че има приятел, но после ме запозна със него и дати кажа е много печен не се притеснявай той ще ти каже рано или късно ;)

lia98
06-26-2012, 20:23
Благодаря за мненията и съветите, ще ги имам в предвид :)

ledenakrasota
06-26-2012, 20:37
Просто говори с него. ;)

Bonbonchencetyy
06-27-2012, 08:13
Не знам защо,ама не ми се вярва баща ти да си има приятелка...Виж сега,и моята майка като говори по телефона отива в другата стая просто защото приказва с колегата си за ЕГН-та,някакви сметки и глупости...Един път много пострадах,защото се опитах да подслушвам,чух някакви 9148 разделени на 43 и такива,но мама явно е чула,че слухтя и като отвори вратата...после дълго време ме боля носа :D А това,че баща ти излиза вечерта и се прибира късно може да означава,че ходи някъде на танци или нещо такова.Например когато майка ми беше на командировка за 5 дена и бях оставена при баща си,той всяка вечер излизаше в 20:30 и се връщаше 02:30.Накрая не издържах и го проследих.Това беше доста тъпо от моя страна,предвид че той всъщност е ходел на латино танци и е забравил да ми каже...
Ако все пак си сигурна,че има приятелка,говори с него.Кажи му ''Тате,така и така,онзи ден като отидох до еди-къде си да си взема еди-какво си,случайно видях че седиш на компютъра и си в скайп.Стори ми се,че разглеждаш някаква снимка,на която си само ти,а после си заедно с някаква жена.Тя много ми хареса и искам да се запозная с нея...'' .Не се притеснявай,че ще ти се ядоса-най-вероятното е леко да е обиден,щото си му видяла снимките,но във всеки случай ще се зарадва,че харесваш жената(т.е. новата му приятелка,ако е вярно...)...
Успех!

anonymous708973
06-30-2012, 17:35
може още да не е сериозно и затова да не ви е запознал

Вероятно.
Хубаво е, че се радваш за татко си и не се налага да ти обясняваме защо е нормално зрял човек да си има половинка. :)

Знаеш от скайп обаче. Питал/а ли си го директно? Ако те излъже, вероятно има причина, поради която не иска да ти каже (виж цитата). Изчакай.

Joc
06-30-2012, 17:42
може и приятел да си има

Bonbonchencetyy
07-01-2012, 06:38
може и приятел да си има
Е,т'ва ме разби! :D :D

Ilikeliljon
07-01-2012, 06:46
Ти си много интересна, що пък трябва да ти се обяснява. Това си е неговия живот. АКо прецени ще ти каже. Той да не би да седи и да изисква ти да му разказваш кога с кой ходиш. Иначе и другите основания са верни, че може да е на начален етап, но може да е решил, че не е още времето да ти казва.