PDA

View Full Version : Гаджето ми е по голямо от мен



CvetiMalinova
06-23-2012, 20:47
Здравейте, аз съм на 12 а моят приятел е на 15 . . Излизали сме само веднъж и почти всеки ден си пишем във facebook . . понякога ми праща по някоя целувка но мисля че няма да ме целуне в действителност защото имам чувството че го е срам от мен . . предния път излязохме късно вечерта, според мен защото не искаше никой да ни вижда . . учим в 1 и също училище и той не искал да си говорим защото не искал да знаят всички . . Въпросите са ми 2 : първият е мога ли и трябва ли да няправя нещо за да може да на се срамува от мен ?! а вторият е повече проблем отколкото въпрос . . ако ме целуне ще ми бъде за първи път . . може ли да ми дадете някакви съвети относно първата целувка ??

valdesbg
06-23-2012, 21:09
Вие не сте гаджета, or you are troll.

marilyn
06-23-2012, 21:11
Дано си трол, дано си трол, дано си трол....

vassy
06-23-2012, 21:13
зомг :д не е трол.. мисля...късай с него, защото е гавра няква.. малка си, той също

DragonLady
06-23-2012, 21:47
Ако не си трол:
Ти си малка и глупава още, а той си играе с тебе. Режи го и никви контакти повече.

dreamwalker
06-23-2012, 23:30
Как може да търпиш такава подигравка с личността си?

SmilezZz
06-24-2012, 13:13
Ако беше достатъчно голяма - щеше да се сетиш да поговориш с него. Не е нормално да сте си заедно уж, а нито излизате, нито се целувате , нито нищо. Сигурна ли си, че ходите?

Или може би вижда, че си малка и глупава, и си играе с теб.

xoxi
06-24-2012, 15:59
Момчето го е срам да се показва с теб, ти вече за първата целувка се подготвяш.
Може би за него си прекалено малка и не иска да го виждат с теб, но може и нещо от външния ти вид да е причината. Кой го знае?! Причини хиляди.

ROFLWTF
06-24-2012, 16:08
Да ти имам проблемите... :D:D

Tvoita lelq Gosho
06-24-2012, 16:12
Късай етикета, дай, дай (music)

chombak
06-24-2012, 17:55
Щом не иска всички да знаят, означава, че те използва и/или/ го е срам да се покаже с теб пред другите, заради разликата в годините. Но ако мислиш, че не те използва, продължите да ходите и се стигне до целувка, просто се отпусни, първата целувка не е страшна :]

ledenakrasota
06-24-2012, 18:09
Отиваш в междучасието при него, скачаш му и му пускаш език пред всички. :oops:

anonymous708973
06-24-2012, 18:16
Сладурка.
Момченцето ти е много голямо за теб, 3 години наистина не са много, но 12-15 е голяма разлика. Срам го е, защото приятелите му ще му се подиграват, че ходи с по-малко момиче. Кажи му, че това не ти харесва и предпочиташ да ... ъъ, се разделите.

kitty02
06-25-2012, 11:47
Виж сега, това момче само те използва. Избягва те, защото си мисли, че приятелите му ще се смеят, ако го види с теб. Попитай го защо прави така. Но ако пак те нагруби, просто скъсай с него!

CvetiMalinova
06-25-2012, 21:44
Аз сега съм 6ти клас и вече свърших училище .. но на него му предстои важна седмица в която има да оправя оценки .. аз говорих с него по този въпрос и той каза че след като свърши училище няма да е така и ще ми обръща повече внимание .. ако не спази обещанието си му казвам СБОГОМ и толкова :]]

heartlesandfreaky
06-25-2012, 23:58
Защо ли си мисля, че е някакъв комплексар, който хем не може да си хване по-голямо момиче, хем използва теб? :? В тази възраст разликата от 3 години доста се забелязва, може и това да е причината да не иска да излиза с теб пред другите... :/

CvetiMalinova
06-26-2012, 11:21
Оо забравих да спомена .. почти цялото училище знае че излизаме .. неговите приятели не му се подиграват за това че излиза с по малка .. дори са ми казвали че единият му приятел ме харесва но това е друг въпрос .. Почти всички коментари тук са за това че ме използва .. е аз съм сигурна че не ме използва .. Но това ще го проверим след като свърши училище :]

CvetiMalinova
06-26-2012, 11:27
Виж сега, това момче само те използва. Избягва те, защото си мисли, че приятелите му ще се смеят, ако го види с теб. Попитай го защо прави така. Но ако пак те нагруби, просто скъсай с него!

Приятелите му знаят че ходим и не му се подиграват за това :]]

an0nimn0
06-26-2012, 18:01
А като излизахте какво правихте? Даде ли ти някакви сигнали, че наистина те харесва? Вие не ходите. Това, че ти е пратил няколко целувки във фейсбук нищо не означава. И да, срам го е, защото си много малка за него.

anonymousx
06-26-2012, 23:31
И само целувки във фейсбук, айде ходим.. или пък "искаш ли да станем гаджета" ми е мега тъпото 'предложение' за да излизате, а като гледам той точно така ти е предложил. След като даже не сте се целунали все още..
Според мен се подиграва с теб.